Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Informuję że osoby składające się będą mieć status VIP ;), admini serwerę będzie tak sądzę 4 osoby bo jak wiadomo im więcej do rządzenia tym większy burdel.

 

Admini:

 

1. Ja ;)

2. mclusky1962

3. Hansior 

4.

 

VIP

1. Tomci

2. Kame

3. Pryxfus 

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Ja jak juz to predzej to Kabotyna sie dolacze (czuje w moczu 311 500% ;) ) ale proponuje Kabotyn odczekac- mysle, ze bedzie pod dostatkiem serwerow z "rotacja" pod nas ;) poza tym obiecalem sobie, ze za ta chalture nie dam im dodatkowego grosza i trwam przy tym  :verymad:

 

co daje status VIP?

pierwszenstwo w kolejce do serwera (czyli de fuckto nic).

Edytowane przez tommi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja jak juz to predzej to Kabotyna sie dolacze (czuje w moczu 311 500% ;) ) ale proponuje Kabotyn odczekac- mysle, ze bedzie pod dostatkiem serwerow z "rotacja" pod nas ;) poza tym obiecalem sobie, ze za ta chalture nie dam im dodatkowego grosza i trwam przy tym  :verymad:

 

Kupilem serwer na tydzien. Jak sie rozkreci, to pomysle nad jego dluzsza egzystencja. Szukajta go pod nazwa "Only Zavod 311, 24/7, no commnader". No to jedziemy z tym koksem, dolaczajacie i robta co chceta- poza kampieniem na dachu. :)

Odnośnik do komentarza

 

poza tym obiecalem sobie, ze za ta chalture nie dam im dodatkowego grosza i trwam przy tym

No i popieram dziady też  już ode mnie nie dostaną długo grosza .Za te dziadostwo które odwalali ,odwalają i odwalać będą  .Zobaczcie nagle udało się naprawić lagi (wymienili serwery ,po poł roku ktoś na to wpadł?)hura !dlaczego tego nie zrobili wczesniej ? bo co nie warto było ?Teraz   dulary po wymianie serwerów na nowe  na koncie się nie zgadzają więc trzeba szybko uruchomić nową pompe ,żałosne to jest .

Edytowane przez Darude
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...