Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Kaczor jestes menda:) tyle co ci zaproszen wyslalem do czata a tu wielki chu. ;) z plebsem juz nie grasz dzwoncu? manfredzio nawet wrocil to tej cudownej gry;) ja dzis sprzedalem thiefa i nie mam w co grac wiec ho no do beefa wieczorem.

 

Masz pecha bo kaczor mi obiecał wspólne granie w COD Duszka ;) ja już ściągam 

Odnośnik do komentarza

niech zostanie w nazwie te 1410. za pół roku jak wszystko wyprostują będzie gitara

 

 

Kaczor jestes menda:) tyle co ci zaproszen wyslalem do czata a tu wielki chu. ;) z plebsem juz nie grasz dzwoncu? manfredzio nawet wrocil to tej cudownej gry;) ja dzis sprzedalem thiefa i nie mam w co grac wiec ho no do beefa wieczorem.

 

Masz pecha bo kaczor mi obiecał wspólne granie w COD Duszka ;) ja już ściągam 

 

a co to pokute za BFa dostaliście?

Odnośnik do komentarza

:) Skoro za free to trzeba spróbować, wiem że będę tego żałował ale trudno taka pokuta to i za trzy lata do przodu będę miał grzechy odpuszczone.

 

Najnowsze info w sprawie prywatnych serwerów

 

As soon as we being them back online we will have more deets. However, we will ensure that you will get the time you paid for.

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

zielu... normalnie jestem noob ale nie mogę ściągnąc tego CODa bo mi wyskakuje, że kontrola rodzicielska trzyma mnie za dupę!!! Ty ściągasz tę wersję DISCOUNT ? czy jakąś inną? Bo GOLDa mogę bez problemu kupić a przy DISCOUNT dupa - kontrola rodzicielska WTF???

 

Danielskii... naprawdę przykro mi, ze poczułeś się odrzucony ale ja serio nie zauważałem żadnych zaproszeń... zresztą może graliście dodatek czy coś... ja mam tylko NAVAL STRIKE... a po wczorajszym, bardzo zresztą fajnym wieczorze, upewniłem się ostatecznie, że KONKŁEST mi nie leży i nie ogarniam go. Niby tak samo jak w TDM biegam jak kura bez łba ale wyniki (a co za tym idzie satysfakcja i przyjemność z grania) są żałosne a ratio oscyluje w granicach 1.00. Wystarczyło przeskoczyć na detmecza i ... wszystko OK... ratio 2.0 i męska walka z Kabotynciem i Drantzellem

 

CO Z TYM CODEM GUPIM :)

Odnośnik do komentarza

wspominaliście wczoraj, że na PS4 przeglądacie YouTube? JAK? ta wbudowana przeglądarka www upomina się o Adobe Flasha i niczego nie wyświetli...

COD się ściąga... co będzie jak mi się spodoba bardziej niż BeeF? :)

 

1. Żeby korzystać z YT na PS4 wystarczy wejsc na www.youtube.com/TV - jest to wersja dla smart tv wygladajaca identycznie jak ta z PS3 nie wymagająca flasha.

 

2. Dobry żart 

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

zresztą może graliście dodatek czy coś... ja mam tylko NAVAL STRIKE... a po wczorajszym, bardzo zresztą fajnym wieczorze, upewniłem się ostatecznie, że KONKŁEST mi nie leży i nie ogarniam go. Niby tak samo jak w TDM biegam jak kura bez łba ale wyniki (a co za tym idzie satysfakcja i przyjemność z grania) są żałosne a ratio oscyluje w granicach 1.00. Wystarczyło przeskoczyć na detmecza i ... wszystko OK... ratio 2.0 i męska walka z Kabotynciem i Drantzellem

 

 

Kaczor,

1. Na CQ jest mniej akcji wiec nie jestes tak skupiony,TDM jest na malej mapie i caly czas jestes skupiony dzieki temu masz lepsze ratio na TDM.

2. Na CQ graja weterani bf a na TDM byli gracze CoD wiec jest latwiej o lepsze ratio. ;)

 

  

co będzie jak mi się spodoba bardziej niż BeeF? :)

Duch psa podobno to najgorsze multi w serii wiec watpie. Ja czekam na CoD (2014),moze bedzie poziom multi z mw1/mw2. Jednego jestem pewien, napewno bedzie lepiej dzialac na premiere niz battlefield police.
Odnośnik do komentarza

Jestem pod wrażeniem! Zajęło im to tylko pół roku.

 

bajdełej muszę Wam powiedzieć, że nie tylko BF jest spiedrolony. Od 2 czy 3 dni (a kupiłem ją 4 dni temu) nie mogę zagrać w FIFE żadnego meczu online. Na początku myślałem, że to coś u mnie, ale po sprawdzeniu wszystkiego i zmarnowaniu niezliczonych minut już wiem, że to te patałachy z EA. Coś mi się zdaje, że oni chcą w tym roku zepsuć wszystkim humory i pobić przy tym jakiś rekord.

Odnośnik do komentarza

Jestem pod wrażeniem! Zajęło im to tylko pół roku.

 

bajdełej muszę Wam powiedzieć, że nie tylko BF jest spiedrolony. Od 2 czy 3 dni (a kupiłem ją 4 dni temu) nie mogę zagrać w FIFE żadnego meczu online. Na początku myślałem, że to coś u mnie, ale po sprawdzeniu wszystkiego i zmarnowaniu niezliczonych minut już wiem, że to te patałachy z EA. Coś mi się zdaje, że oni chcą w tym roku zepsuć wszystkim humory i pobić przy tym jakiś rekord.

 

Problemy z online w fifie już były w poprzednich fifkach, ja już nie mam tego problemu co zaraz po aktualizacji patcha 

Odnośnik do komentarza

 

zresztą może graliście dodatek czy coś... ja mam tylko NAVAL STRIKE... a po wczorajszym, bardzo zresztą fajnym wieczorze, upewniłem się ostatecznie, że KONKŁEST mi nie leży i nie ogarniam go. Niby tak samo jak w TDM biegam jak kura bez łba ale wyniki (a co za tym idzie satysfakcja i przyjemność z grania) są żałosne a ratio oscyluje w granicach 1.00. Wystarczyło przeskoczyć na detmecza i ... wszystko OK... ratio 2.0 i męska walka z Kabotynciem i Drantzellem

 

Kaczor,

1. Na CQ jest mniej akcji wiec nie jestes tak skupiony,TDM jest na malej mapie i caly czas jestes skupiony dzieki temu masz lepsze ratio na TDM.

2. Na CQ graja weterani bf a na TDM byli gracze CoD wiec jest latwiej o lepsze ratio. ;)

 

 

BF4 ma taką mechanikę że łatwiej dobre ratio utrzymać akurat w CQ przy walce na średnie i długi dystanse. Przynajmniej tak jest w moim przypadku.

Odnośnik do komentarza

UPDATE 5/2: Players who rented servers on Xbox One and PlayStation 4 should now once again have full access to in-game administration tools to manage their server. Unfortunately, due to high demand, we are still experiencing issues where some 64 player rented servers can fail to start. While we investigate, we recommend that server administrators who are experiencing this issue set their servers to 50 players or less. We would like to thank those early adopters of the Rent-a-Server Program for Battlefield 4 for their patience during the last few days as we worked on solving the ongoing issues. We plan to add additional days to all Xbox One and PlayStation 4 rented servers free of charge. These free days will be added as soon as possible – please check back here for updates.

For those players looking to rent their own server, unfortunately all servers available at launch were quickly snapped up, but we will be adding more servers for rent as soon as possible. Thank you for your patience.

UPDATE 4/30: Due to a high demand for the Rent-a-Server Program on PlayStation 4, we’ve noticed an issue with 64-player servers and removed the RSP option on this platform until players can properly access what they’ve paid for. We apologize for any inconvenience and appreciate your patience as we continue to improve the RSP program.

UPDATE 4/29: We have identified rental time issues with the Rent-a-Server Program release on Xbox One and have temporarily removed the feature as we investigate. The servers which were already rented will still be available for play, but admins may not be able to access all the management features at this time. As soon as a fix is in place we will announce its availability. If you rented any servers on Xbox One and are experiencing issues please contact EA Customer Support at

 

Admini:

1. Ja ;)
2. mclusky1962
3.
4. Bronas

 

VIP
1. Tomci
2. Kame
3. Pryxfus
4. Hansior
5. Thekrzysiu
6.kozbinio
7. Odyn
8. Oip
9. neon

10. bluszcz

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...