Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

faktycznie <slepy osiol>

 

Dodali opcje Soldier zoom sensitivity(fine tune the aiming sensitivity of the soldier weapon when in zoom) Max jest 200%

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Dodali nowe levele.
620000 tyle trzeba zdobyc PKT zeby awansowac na 121

Zmienili cos w dzialku 25mm do scout heli bo kille wpadaja duzo latwiej niz przed patchem

Lancang dam zabrali lodz bojowa

Dodali opcje double tap to sprint/boost( enable to active soldier sprint/vehicle boost by double tapping the move forward controls. Allows engaging sprint/boost without using the sprint/boost button)

 

CTF zmniejszyli do 32 graczy.

 

Zadania z Dragon's Teeth sa juz na battlelog wiec nie bede ich wklejal tutaj.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

Lancang dam zabrali lodz bojowa

 

Powinni zabrać Mobile AA i kanonierkę.
Na ps3 Lodz zabrali nie wiem jak na ps4. AA sie przyda bo scout heli naprawde jest teraz mocny.

 

Walek,napewno nie dodali z cte nowej ikonki jak grasz medykiem z iloscia czasu ile masz na podniesienie.

 

Gra jak sie wieszala na locker po zawaleniu flagi B tak dalej sie wiesza.

 

Anty fani aim assist sie uciesza bo tylko z bardzo bliska aa jest widoczna. Przynajmniej na takich ustawieniech na jakich ja gram czyli 100% czulosci i 150% czulosci przy zoom

 

W (pipi)e mam taki patch

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Tez zagralem sobie rundę (TDM).Jak dla mnie, to najbardziej rzuca sie w oczy poprawiony chyba netcode. Trzeba wpakowac określona liczbę w przeciwnika, a na klate można przyjąć więc niż dotychczas. Nie odczulem czegoś takiego jak "instant kill". I faktycznie aim assist na dalsze dystanse zredukowany, mniej headshotow dostaje. Natomiast czułości max. zoom'u, to będzie wyzwanie. Mam ustawione 150%, i trochę się gubie. W 2-3 tygodnie powinienem opanować 200% :)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Mam ustawione 150%, i trochę się gubie. W 2-3 tygodnie powinienem opanować 200% :)

Pogralem na 200% i myslalem,ze sie zrzygam. Pewnie jak po 10% bedzie sie dodawac to sie czlowiek przyzwyczaji ale od razu 200% to zly pomysl.
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Pograłem znowu w BFa i się wk***łem mam juz dość ludzi których nie dosięga nawet tysiąc kul .

nie zebym bronil bf4,ale moze czas sie nauczyc strzelac/w lepszego neta zainwestowac? Od czerwca naprawde malo akcji jest z dupy. Nie wiem naczym grasz ale sprawdz sobie tickrate Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...