Skocz do zawartości
Zapraszamy do wsparcia akcji Rehabilitacja i terapia Wiktora. Z góry dziękujemy!gamerTHC

Użytkownicy
 • Zawartość

  917
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

140 Exclusive Sony

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Ostatnie wizyty

438 wyświetleń profilu
 1. gamerTHC

  For Honor

  Sorry za odświeżenie. Gra ktoś na X i nie ma wersji deluxe bo mam koda na ulepszenie.
 2. gamerTHC

  Red Dead Redemption 2

  Pany wybaczcie jak było. Jak okradać bez rozpoznania? Wczoraj chciałem obrabować pociąg. Kupiłem nowe ciuchy na robotę, konia złapałem na polu, maska założona a po pięknej akcji nawet na grzywnę nie starczyło bo służba ochrony kolei pojawiła się bardzo szybko. [emoji35]
 3. gamerTHC

  Red Dead Redemption 2

  Nie wiem czy jechali nocą przez gesty las z zapaloną latarnia. To co się dzieje, jak światło przedziera się przez krzaki to jest mistrzostwo świata.
 4. gamerTHC

  Red Dead Redemption 2

  Trochę się zmartwiłem w postępach 25% a całkowity postęp 46%. Szczęście, że nie trzeba robić misji a jest co do roboty. Wczoraj cała sesje delektowałem się mapą i tropiłem zwierzynę Jakie to jest piękne i dobre. Trochę się zmartwiłem w postępach 25% a całkowity postęp 46%. Szczęście, że nie trzeba robić misji a jest co do roboty. Wczoraj cała sesje delektowałem się mapą i tropiłem zwierzynę Jakie to jest piękne i dobre.
 5. gamerTHC

  Red Dead Redemption 2

  Po całym weekendzie grania się czasami zastanawiam gdzie mam kapelusz czy nie mam na imię Artur a jutro rano pewnie będę gwizdał na konia zamiast do auta iść.
 6. gamerTHC

  Red Dead Redemption 2

  Teraz to już żadna gra nie będzie taka sama po poprzeczce jaką zawiesiło RDR, ale żadna z wyżej wymienionych.
 7. gamerTHC

  Red Dead Redemption 2

  Przyznam się, że miałem w ogóle teraz nie brać RDR bo mam trochę zaległości a skończyło się tak, że w piątek o 17 pobierałem 88GB po przeczytaniu opini bo już do sklepu nie chciało mi się gnać. Przepraszam Panie Rockstar.
 8. gamerTHC

  Red Dead Redemption 2

  Nie wiem czy było wspomnanie. U pasera są dostępne maski. Prawdopodobnie po założeniu których nie będziemy już znani z imienia po przestępstwie bo chusta jest dobra na wiatr i w góry żeby twarz zasłonić (do założenia z konia) Nie zdążyłem sprawdzić trzeba kończyć piątkowe posiedzenie.
 9. gamerTHC

  Red Dead Redemption 2

  Nie wiem czy mogę zaryzykuje, stream od TVgry
 10. gamerTHC

  Zdjęcia, filmy z RDR2

  Nie wiem czy film zawiera jakieś spoilery - na własne ryzyko
 11. gamerTHC

  Forza Horizon 4

  Wczoraj jak przysiadlem to zrobiłem wszystkie strefy driftu na drogach Viperem Formula Drift a na polach zrobiłem sobie karawanę Volvo pod drift na 4 łapy kute i poszło z miejsca. Dzięki. Mało zostały tylko 3 osiągniecia tak się wkręciłem. Zostało mi jeden wrak ( pewnie będzie teraz w lecie), goliat, i kupić zamek. Jak razie nie czuje znudzenia. [emoji106]
 12. gamerTHC

  Forza Horizon 4

  Mało tego, że same strefy są trudne to jeszcze to jak zaczynasz sterefe a ona się jeszcze nie uruchamia bo nie przeleciały rankingi to już w ogóle kombo szaleństwa się włącza [emoji35]. No nic trzeba walczyć dalej.
 13. gamerTHC

  Forza Horizon 4

  Dzięki, spróbuję jak wrócę z roboty. Jak na razie najlepiej mi szło Prosiakiem 959 z moim tuningiem. W sumie robiony pod zwykle wyścigi, ale bardzo chętnie lata bokiem. Teraz przeczytałem kilka postów wstecz i widzę, że nie tylko mi drifty dodały siwych włosów.
 14. gamerTHC

  Forza Horizon 4

  Masteruje strefy driftu na 3 gwiazdki i albo one są mocno przegięte albo ja jestem tak słaby w drift [emoji3577]
×

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.