Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Jakie jest najlepsze ustawienie dzwieku w BF4 pod glosniki 5.1?

ja na taśmach wojny gram aczkolwiek wybrałem to ustawienie jeszcze grając na sluchawkach- tam było zdecydowanie najlepsze. Z ciekawości przetestuje rożne ustawienia na kinie tez. Ale ogólnie po prostu włącz grę, obyczaj rożne ustawienia i zostaw to, które sie Tobie najbardziej podoba. Ja bym sie czyimiś gustami za bardzo nie sugerował- ważne, co Tobie najbardziej leży. Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Opłaca się obecnie kupować premium? Ew jakieś poszczególne dodatki z mapami na których gra najwięcej ludzi? (jeśli tak, to akie by to były dodatki)

 

Parę miesięcy i wyjdzie Hardline, który mi ogólnie nie lezy i zastanawiam się czy będzie z kim grać powiedzmy do premiery kolejnego BF'a po Hardline.

Dużo grałeś w BFa?Jeżeli mało i chcesz się rzucić na wszystkie dodatki to nie warto .Ja grałem dosyć dużo i powiem ci,ze na razie ino  2 dodatki były godne uwagi "chińska nawałnica" i teraz ten najnowszy  "zęby smoka". Reszta do odpuszczenia .Te dodatkowe  szmery bajery  które dostajesz jako subskrybent Premium mogą być dobre dla ciebie jeżeli lubisz "pocieszki". 

Odnośnik do komentarza

Czym charakteryzują sie taśmy wojenne....są napewno głośniejsze...coś jeszcze?

 

Wiecej odglosow tla jest, jak Pryx napisal.

Praktyczny przyklad: np. z testowanych ustawien na tasmach wojennych najlepiej slysze kroki jak ktos biegnie za mna. 

 

 

Ja mam ustawione kino domowe. Wydaje mi się, że wtedy słuchawki otrzymają sygnał surround. A tak poza tym to pogrzeb i wybierz co Ci najbardziej odpowiada.

amplituner pokazuje mi format / aktywne kanaly sygnalu zrodlowego- jak nie zapomne to sprawdze to przy okazji i dam znac (ale wydaje mi sie, ze w obu przypadkach jest sorround).

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...