Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

 

Panowie polecam wypróbować multi w TLUS JEST MOC !!! grałem wczoraj z Danielskim i naprawdę nie było (pipi)enia o (pipi)e marynie ale na bieżąco komunikacja o położeniu przeciwnika i współpraca na najwyższym poziomie bo to multi tego wymaga. Naprawdę polecam

Kupiłem swój egzepmplarz, story mam skończone na ps3 więc jak coś to jestem gotowy na multi Panowie ;]

Potwierdzam multik na the last of us wyjątkowo miodny, grałem moze przez 30 min i musiałem uciekać na urlop. Ale napewno wyciągnę sie w multika wiec Marku i pryxfus mój psn id Styku

Możecie spokojnie dodać to powalczymy, poskradamy sie razem ( właśnie te skradanie i chowanie sie za przeszkodami jest za(pipi)oste ) :)

Odnośnik do komentarza

Wrzuce swoje 3 grosze odnośnie bf4 na ps 4 i bugow.

Do pewnego poziomu moze tak do 50 kiedy tak naprawdę jeszcze cieszylem jape z gry, z miodu grafy i w ogóle ps4 nic mi nie przeszkadzało moze czasem lagi ale jakoś zamieniałem serwer i było ok ( gre mam od premiery). Dopiero po tym jak zacząłem wgłębiać sie na forach i youtubie by byc lepszym graczem dowiedziałem sie o błędach i zacząłem je dostrzegać. Gwoździem do trumny były mecze z nowo poznanymi na psn i rozmowa pod czas gry z nimi. Było to męczące ich marudzenie bo ciagle wszyscy narzekali a ci z kiepski wynikami najbardziej co mnie dziwiło bo choć ginęło sie za ściana to i tak miałem dobre wyniki.

Dalej czerpie mnóstwo funu z gry i napewno bedę. Szkoda ze gra jest niedopracowana .....ale mamy to wszyscy wiec jedyna dobra wiadomością jest ze jest uczciwie, wszyscy mamy równe szanse w zabugowanej grze...a raczej w grze z kiepskim netcodem.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam multik na the last of us wyjątkowo miodny, grałem moze przez 30 min i musiałem uciekać na urlop. Ale napewno wyciągnę sie w multika wiec Marku i pryxfus mój psn id Styku

Możecie spokojnie dodać to powalczymy, poskradamy sie razem ( właśnie te skradanie i chowanie sie za przeszkodami jest za(pipi)oste ) :)

Zielu juz swój egzemplarz pogonił, ja swój zostawiam, jak coś chętnie pogram ;]
Odnośnik do komentarza

co jeśli jest np 11 ludzi w teamie i są dwa składy po 5/5, oczywiście ja w tym trzecim gdzie jestem sam, nie moge wtedy sie odradzać, po prostu ktoś musi być wtedy jako dowódca i wtedy gdy on sie zrespi łaskawie to ja też moge, jest jakis inny sposób na to żeby bez tego sie odradzać? bo czasami nieźle sie wkurzam przez to

Odnośnik do komentarza

 

na ps3 chyba nie da sie tak, wszystkiego próbowałem i lipa, względem bf3 to dla mnie krok wstecz

 

Na PS3 nie można odrodzić się na fladze? :o Wiesz, że ta flaga musi być przejęta przez Twój team?

 

 

XD przecież wiem że musi być przejęta, nie pisałbym gdybym mógł spokojnie się respić na takiej, nawet jak mam przejęte wszystkie flagi a sam jestem w składzie to nie da rady po prostu, może z tego względu że mam dopiero 19lvl? :teehee: dobra, nie będę wam zaśmiecał tematu moim problemem, jakoś go rozwiąże

Odnośnik do komentarza

 

 

na ps3 chyba nie da sie tak, wszystkiego próbowałem i lipa, względem bf3 to dla mnie krok wstecz

 

Na PS3 nie można odrodzić się na fladze? :o Wiesz, że ta flaga musi być przejęta przez Twój team?

 

 

XD przecież wiem że musi być przejęta, nie pisałbym gdybym mógł spokojnie się respić na takiej, nawet jak mam przejęte wszystkie flagi a sam jestem w składzie to nie da rady po prostu, może z tego względu że mam dopiero 19lvl? :teehee: dobra, nie będę wam zaśmiecał tematu moim problemem, jakoś go rozwiąże

 

:wallbash: Galkami poruszasz sie miedzy flagami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...