Jump to content

Sprawa newsów - nie gołym linkom [update] + nie gołym newsom + nie dla drabinkowych cytatów


Recommended Posts

Widać, że do niektórych dalej nie dochodzi więc robię nowy temat.

Krótka piłka. Nie ma wklejania samych linków. Nie ma. Możesz być samotną matką na kuroniówce i te kolejne kliknięcie na twój niesamowitą "stronę" uratuje Ci życie - nic mnie to nie obchodzi.

Jeżeli chcesz przekazać forumowi jakąś informację. Wklej w cytat jej treść. Ba, nasze forum jest nawet tak inteligentne, że przeniesie za Ciebie obrazki! Linka możesz dać pod spodem. Może ktoś się nad tobą zlituje i kliknie.

Od początku przyszłego tygodnia będą leciały warny jak leci.

  • Downvote 1
Link to comment
  • 1 year later...

Pragnę rozwinąć regułę dodawania newsów.

 

Od dziś prośba o to, by nie wklejać "gołych newsów". To znaczy, że jeśli wklejamy news z jakiejś strony, to konieczne jest byśmy pod zacytowanym tekstem wklejali źródło (link do strony z której wkleiliśmy tekst). Wszelkie newsy i skopiowane z innych stron teksty bez źródła, BEDĄ USUWANE. Recydywa będzie karana warnami.

 

Proszę o tym pamiętać.

Link to comment

Uprasza się użytowników do przestrzegania poniższego punktu regulaminu dotyczącego nadmiernego cytowania. Nie utrudniajmy sobie korzystania z forumka i nie róbmy "drabinek".

Chcesz zacytować dłuższy post? Zasotsuj opcje

, nie cytuj ponownie postów z gifami itp.

 

20. W celu zachowania przejrzystości, uprasza się o unikanie cytowania długich wpisów, postów zawierających grafiki lub inne media. Jeżeli chcesz użyć cytatu, by odpowiedzieć na post, skup się tylko na właściwym fragmencie, usuwając pozostałą część.

W miarę możliwości takie posty będą edytowane/kasowane, ale w przypadku nadmiernego cytowania będą dodatkowo wlepiane warny.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.