Skocz do zawartości

Przereklamowane gwiazdy


Rekomendowane odpowiedzi

do posta ogquozo po części pewnie tak , jednak w kontekście tego cieszę się , że nie muszę bronić Pitta i lepić przesadnie długiego posta. po zobaczeniu tytułu tematu już miałem zerknąć na filmweb żeby przypomnieć sobie chronologię jego filmów i sprawdzić , czy epizod w Thelma & Louise był jego pierwszą rolą w poważniejszej produkcji (chyba był) , ale forumek zna się na rzeczy. nie rozumiem tylko, po co kopać leżąceg J. Cage'a (w Kick Ass się podniósł chyba tylko po to żeby runąć na glebę z jeszcze większym hukiem). leave Jonny alone !!!. chodź niestety ostatni film jaki z nim oglądałem , to Uczeń Czarnoksiężnika , gdzie wzbił się na wyżyny tandety, ale od momentu pojawienia się na ekranie dekoltu Monici Belucci przestałem zwracać na niego uwagę . Pajgi - ja nie sugeruję

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Tak przy okazji oglądania The Watch, które zakończyłem w jakieś 30-40 minucie, bo dłużej się nie dało.

Ben Stiller- smutny starszy człowiek, którego filmy są dziwnym trafem przypisywane gatunkowi komedii. Jak nie był taki stary, był ciut bardziej wesołym hipkiem.

 

mój ulubieniec Vince Vaughn- jak mogłem zapomnieć, a najmniej zabawnym, mega bucowatym komiku holiłudu? Nie wiem jaki jest naprawdę, ale jego ekranowy wizerunek, to melorecytatorska menda, która nigdy, przenigdy nie wypowiedziała zabawnego dialogu lub też dialogu w zabawny sposób.

 

Przypomniał mi się jeszcze Adam Sandler- ostatni dobry występ zaliczył (a jakże!) u Apatova, ale oprócz tego ziom jest wkuriwająco nie zabawny i nie wiem skąd bierze kasę na kolejne tragiczne filmy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...