Skocz do zawartości

Przereklamowane gwiazdy


Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam kolejny film (tym razem Blue Valentine) i dochodzę do wniosku, że Ryan Gossling to mocno przebajerowana postać. Toć ten chłopak oprócz urody nie pokazuje nic na ekranie co mogłoby świadczyć o talencie aktorskim. W każdym filmie (prócz może Słabego Punktu gdzie w miarę wiarygodnie wypadł i dało się go oglądać z przyjemnością) gra tak samo na jedno kopyto. Nawet w nienajlepszej komedii charakter jego osoby przebija przez postać niby nierozgarniętego życiowo bohatera. Za mało aktorstwo w aktorstwie.

 

2 top zhejtowaną postacią jest Leo Di Caprio, ale to średnie wprawione oko zauważy, że mamy do czynienia z przerośniętym ego. Gdy był chłopcem nie był aż tak drażniącą postacią. Problem zakwitnął gdy zapragnął być prawdziwym mężczyzną. Tylko że o takie 20 lat za wcześnie.

Odnośnik do komentarza

Brad Pitt- nie powiem, ciacho i w ogóle da się lubić za życiową postawę, ale aktor z niego mocno średniawy; brak mu ekspresji, gra tak, jakby się wstydził tego co robi, zwłaszcza kiedy dostaje rolę wariatów ew. "oryginałów", wypada nad wyraz sztywno. Poziom szarzyzny 60%

Odnośnik do komentarza

Cage ma niestety marną mimikę, trochę jak Stallone czy Seagal. Niemniej do niektórych ról świetnie się dopasował, podobał mi się w "Panu życia i śmierci" i w "Next".

 

Z przereklamowanych to Sheen, nienawidzę go.

 

W Polsce nie trawię Wawrzeckiego i Pręgowskiego.

Odnośnik do komentarza

Brad Pitt- nie powiem, ciacho i w ogóle da się lubić za życiową postawę, ale aktor z niego mocno średniawy; brak mu ekspresji, gra tak, jakby się wstydził tego co robi, zwłaszcza kiedy dostaje rolę wariatów ew. "oryginałów", wypada nad wyraz sztywno. Poziom szarzyzny 60%

Z tym sie w ogóle nie zgodzę. Brak ekspresji ? przecież jego role w 12 małp, sven czy fight clubie to majstersztyk. Gość jak dla mnie jest jednym z najlepszych aktorów w historii.

 

 

Christopher Nolan - memento było spoko, ale potem tylko przeciętne mega rozreklamowane filmy, z debilną Incepcją na czele.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Z tym sie w ogóle nie zgodzę. Brak ekspresji ? przecież jego role w 12 małp, sven czy fight clubie to majstersztyk. Gość jak dla mnie jest jednym z najlepszych aktorów w historii.

 

Jeszcze w Kalifornii zagrał świetnie.

 

Christopher Nolan - memento było spoko, ale potem tylko przeciętne mega rozreklamowane filmy, z debilną Incepcją na czele.

 

Popieram. Poza Memento i Following (Prestiżu i TDKR nie widziałem), to same przehypeowane filmidła z czerstwymi dialogami, dziurami w scenariuszach i infantylnym dydaktyzmem (TDK broni się jako tako kreacją Ledgera).

Odnośnik do komentarza

Brad Pitt- nie powiem, ciacho i w ogóle da się lubić za życiową postawę, ale aktor z niego mocno średniawy; brak mu ekspresji, gra tak, jakby się wstydził tego co robi, zwłaszcza kiedy dostaje rolę wariatów ew. "oryginałów", wypada nad wyraz sztywno. Poziom szarzyzny 60%

Z tym sie w ogóle nie zgodzę. Brak ekspresji ? przecież jego role w 12 małp, sven czy fight clubie to majstersztyk. Gość jak dla mnie jest jednym z najlepszych aktorów w historii.

 

 

No i nie zapominajmy też o świetnej roli cygana w Snatch.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Brad Pitt- nie powiem, ciacho i w ogóle da się lubić za życiową postawę, ale aktor z niego mocno średniawy; brak mu ekspresji, gra tak, jakby się wstydził tego co robi, zwłaszcza kiedy dostaje rolę wariatów ew. "oryginałów", wypada nad wyraz sztywno. Poziom szarzyzny 60%

Z tym sie w ogóle nie zgodzę. Brak ekspresji ? przecież jego role w 12 małp, sven czy fight clubie to majstersztyk. Gość jak dla mnie jest jednym z najlepszych aktorów w historii.

 

:)

______________________________

 

 

Co do Nolana się zgadzam. Incepcja to jeden z najbardziej przereklamowanych filmów tego wieku.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Incepcja to dobry film, ale nie AŻ TAK dobry. Mam wrażenie, że uwielbienie Incepcji stało się w pewnych kręgach modne, a nawet nobilitujące, bo z jakiegoś powodu film postrzegany jest jako jakiś niespotykanie zagmatwany i trudny do zrozumienia.

 

Polecam za to Prestiż. Swoją drogą moim zdaniem bardziej "zagmatwany" od Incepcji. ;)

Odnośnik do komentarza

Incepcja to dobry film, ale nie AŻ TAK dobry. Mam wrażenie, że uwielbienie Incepcji stało się w pewnych kręgach modne, a nawet nobilitujące, bo z jakiegoś powodu film postrzegany jest jako jakiś niespotykanie zagmatwany i trudny do zrozumienia.

 

Polecam za to Prestiż. Swoją drogą moim zdaniem bardziej "zagmatwany" od Incepcji. ;)

 

Nie wiem w którym momencie Prestiż jest "zagmatwany". Chyba najbardziej uporządkowany narracyjnie film Nolana. Film owszem świetnie się ogląda, od rywalizacji Jackman - Bale aż się iskry sypią, ale drażni pewna niekonsekwencja. O ile przez cały czas film podchodzi do tematu iluzjonerstwa w sposób "naukowy" przedstawiając sztuczki dziewiętnastowiecznych zawodowców od kuchni i wplata w historię wątek historycznej postaci Tesli, to ostateczne rozwiązanie jest rodem z Alicji z Krainy Czarów.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

dokładnie dlatego mnie też ten film nie kupił, człowiek liczył cały czas na równe zakończenie, z realistycznym podejsciem, chciało się już wpisać 5 do dzienniczka , a tutaj nagle komuś zabrakło wyobraźni i niestety tylko dostateczny.

Przypomina to wjazd na plac po egzaminie, przejechanym idealnie, ale zakonczonym przejechaniem nastepnego zdajacego.

Odnośnik do komentarza

Przyznaję się bez bicia: Film se idzie, a tu (pipi) , hmm.. WTF?! No nic, coś przeoczyłem, nie załapałem. Oglądam dalej i (pipi)! achaaaa, czaryyyyy. :ph34r: <_<

 

Kolejny przereklamowany aktor:

Bogusław Linda po 1990

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...