Jump to content

Kenny tJJger

Recommended Posts

  • Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wracają stare dobre czasy, ale mam problem z multi. Po włączeniu wyścigu 5 minut szuka ludzi, ciągle mam matchmaking restarted, mimo że niby 6 ludzi już jest...? W większości przypadków i tak kończę z jakimś AI albo skipuje, co jest :(

 

Od czasu do czasu mam na niektórych trasach bugi, fpsy spadają do 5-10, trasa jest czarna i widać tylko samochody i barierki.

Link to comment

Warto dodać do pierwszego posta, że oryginał przystosowany do działania na współczesnych systemach operacyjnych został udostępniony przez Remedy całkowicie za darmo - http://www.joystiq.c...dows-full-game/

 

Z multi w nowej odsłonie mam podobny problem - raptem kilka razy udało mi się rozpocząć wyścig z czterema AI i jednym innym graczem. W pozostałych przypadkach skacze to jakoś dziwnie, aż nie rozłączy się całkowicie. Dałem sobie tym samym spokój.

 

Nowa odsłona, jak już pisałem w innym temacie, ma wiele wspólnego z Death Rally i najlepszymi jego ideami, ale zarazem nie jest tym samym Death Rally, co w pewnych aspektach może rozczarowywać. Niemniej jednak zabawa jest przednia, wciągająca, na zasadzie "jeszcze jeden wyścig" wypowiedzianym pięćdziesiąt razy zanim zdecyduje się faktycznie grę wyłączyć.

 

Nie będę jednak nikogo oszukiwał, jaka to niby gra jest Ą i Ę, bo niestety tak nie jest. Równie dobrze mogłaby to być produkcja z gatunku indie. Największą wadą są strasznie krótkie trasy i niewielka ilość okrążeń, przez co jedna partyjka może trwać czasem mniej niż minutę. Także osobiście borykam się z grafiką, gdyż za każdym razem gra uruchamia mi się w oknie, a w natywnej rozdzielczości ma złe proporcje (widać jakieś zaległe menu u spodu ekranu).

 

Na GreenManGaming można grę rejestrowalną na Steam kupić w dolarach, a i jeszcze zastosować da się kod zniżkowy -25%, który kubicz wrzucił w stosownym temacie. Tym samym w pierwszej kolejności polecam tytuł fanom oryginału. Pozostałych zachęcam do spróbowania, kiedy trafi to do jakiejś większej obniżki. Ewentualnie zawsze można sprawdzić wersję na iOS, jeśli ktoś posiada sprzęt.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...