Skocz do zawartości

Kenny tJJger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wracają stare dobre czasy, ale mam problem z multi. Po włączeniu wyścigu 5 minut szuka ludzi, ciągle mam matchmaking restarted, mimo że niby 6 ludzi już jest...? W większości przypadków i tak kończę z jakimś AI albo skipuje, co jest :(

 

Od czasu do czasu mam na niektórych trasach bugi, fpsy spadają do 5-10, trasa jest czarna i widać tylko samochody i barierki.

Odnośnik do komentarza

Warto dodać do pierwszego posta, że oryginał przystosowany do działania na współczesnych systemach operacyjnych został udostępniony przez Remedy całkowicie za darmo - http://www.joystiq.c...dows-full-game/

 

Z multi w nowej odsłonie mam podobny problem - raptem kilka razy udało mi się rozpocząć wyścig z czterema AI i jednym innym graczem. W pozostałych przypadkach skacze to jakoś dziwnie, aż nie rozłączy się całkowicie. Dałem sobie tym samym spokój.

 

Nowa odsłona, jak już pisałem w innym temacie, ma wiele wspólnego z Death Rally i najlepszymi jego ideami, ale zarazem nie jest tym samym Death Rally, co w pewnych aspektach może rozczarowywać. Niemniej jednak zabawa jest przednia, wciągająca, na zasadzie "jeszcze jeden wyścig" wypowiedzianym pięćdziesiąt razy zanim zdecyduje się faktycznie grę wyłączyć.

 

Nie będę jednak nikogo oszukiwał, jaka to niby gra jest Ą i Ę, bo niestety tak nie jest. Równie dobrze mogłaby to być produkcja z gatunku indie. Największą wadą są strasznie krótkie trasy i niewielka ilość okrążeń, przez co jedna partyjka może trwać czasem mniej niż minutę. Także osobiście borykam się z grafiką, gdyż za każdym razem gra uruchamia mi się w oknie, a w natywnej rozdzielczości ma złe proporcje (widać jakieś zaległe menu u spodu ekranu).

 

Na GreenManGaming można grę rejestrowalną na Steam kupić w dolarach, a i jeszcze zastosować da się kod zniżkowy -25%, który kubicz wrzucił w stosownym temacie. Tym samym w pierwszej kolejności polecam tytuł fanom oryginału. Pozostałych zachęcam do spróbowania, kiedy trafi to do jakiejś większej obniżki. Ewentualnie zawsze można sprawdzić wersję na iOS, jeśli ktoś posiada sprzęt.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...