Skocz do zawartości

Remember Me


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Obrodziło ostatnimi czasy grami w stylistyce cyberpunku, mnie to osobiście cieszy. Bo to moje ulubione klimaty i dobrze, że w końcu coś sie ruszyło w ramach tego nurtu.Gdyby tak jeszcze Gibson coś nowego napisał...

A co się tyczy samej gry, to zapowiada się jak dla mnie świetnie, stylistyka genialna, a sam gameplay również pozwala liczyć na dobrą bądź bardzo dobrą grę o ile rozbudują jakoś te hakowanie delikwentów. Na plus fakt, że gramy babką, zawsze to miła odmiana.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Łykam z miejsca! Czekałem na taką gre w klimatach cyberpunk'u od czasu Deus Ex: HR. Pozycja obowiązkowa. Nieźle wymyślili ten patent ze wspomnieniami, mam nadzieje że to nie jedyna nowość.

 

Swoją drogą ciekawi mnie jeszcze Cyberpunk od naszego polskiego studia. Było coś na gamescom o tej pozycji?

Edytowane przez Heavy Deszcz
Odnośnik do komentarza

O Cyberpunk'u nie ma na razie żadnych nowych informacji , jeszcze się okaże że jego świeżość czyli tematyka cyberpunkowa zginie w zalewie innych produkcji o tej tematyce bo będzie na nią moda ja np. na II WŚ. Czekam na Remember Me mam nadzieje że okaże się minimum dobrą grą.

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza

Dla mnie duzym, pozytywnym zaskoczeniem byl pokaz gry Remember Me, wczesniej nic o tej grze nie slyszalem, wiem, ze jakis czas temu nosila nazwe Adrift.

Pierwszy gameplay od razu skojarzyl mi sie z Watch Dogs - interfejs oraz miejscowka w deszczu. Generalnie gra zapowiada sie bardzo ciekawie - nie jest to kolejny schooter TPP, ale cos innego z bardzo oryginalnym pomyslem - nic tylko czekac na premiere.

 

Zwroccie uwage na 2:39 w filmiku zapodanym przez zwyrola, w lewym, dolnym rogu idzie jakis stwor, lub mutant (moze robot) - myslalem, ze tam beda tylko ludzie, a tu takie cos. ;)

Odnośnik do komentarza

Pojawił się jakiś nowy gameplay na PPE. Wcześniej go nie widziałem, więc wrzucam:

 

 

Po tym filmiku jakoś spadł mi hype. Przede wszystkim gra za bardzo lata na skryptach, jest nastawiona na akcje i efektowność. Kurczę, spodziewałem się bardziej skradanki w lekko otwartych poziomach, gdzie będzie można samemu kombinować co i jak. Natomiast wygląda na to, że twórcy będą nas prowadzić za rękę. Oczywiście to mogła być po prostu taka misja albo coś.

 

Hehe, ktoś powinien dać Rocksteady growego nobla, bo stworzyli jeden z najlepszych systemów walki do gierek action-adventure, który teraz wszyscy chętnie kopiują, łącznie z twórcami Remember Me.

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajnie to wszystko wygląda.

Graficznie tak, nawet powiem, że jest widowiskowo. Rzecz w tym, że mam podobne odczucia co Estel. Jakoś średnio do mnie przemawia sytuacja, w której ktoś pruje do bohaterki z działka, a ona truchta sobie beztrosko. No i wszystko takie, bo ja wiem, zaplanowane. Nie ma miejsca na zręczność i popełnienie błędu. To już lepsze byłoby QTE, gdzie można pomylić przyciski lub wcisnąć zbyt późno.

Edytowane przez triboy
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

I naprawdę musisz zagrać w grę, jeśli już na tym filmie widać, że te jej kopniaki zupełnie nic nie robią?

Nie raz na filmikach wyglądało to podobnie ( ciosy bez "mocy") po czym w praktyce okazywało się inaczej , po za tym ten materiał ma za zadanie pokazania możliwości tworzenia własnych kombosów. Jak nadal będzie to tak wyglądać w przyszłości (do premiery jeszcze daleko) to rzeczywiście możesz mieć racje. Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...