Skocz do zawartości

iOS vs. Android vs. Windows


MrNorbi

Rekomendowane odpowiedzi

Albo nie rozumiesz, albo ja nie kumam ryżej logiki :P To nie są 2 identyczne produkty, w których różnica ogranicza się do braku slotu na karty. Jeśli komuś pasuje dopłacenie 800zł do większej pojemności, bo chce mieć na pokładzie iOS to tylko i wyłącznie jego sprawa. I znowu, to tak jakbym narzekał, że Audi ma w swojej ofercie tylko drogie samochody i trzeba dużo dopłacić za większy silnik, podczas gdy w skodzie można mieć to o wiele taniej.

Odnośnik do komentarza

ale ja nie chce ipada mini wcale :D

mam tablet na androidzie za 400zl, ktory chodzi calkiem niezle, ale korzysta z niego glownie corka. Szkoda mi wydawac 1500zl na urzadzenie, ktore pewnie skonczyloby podobnie, wiec co najwyzej sobie nexusa kupie ;)

 

Co nie zmienia faktu, ze IMO sprzecik jest fajny, a ceny nie ma co demonizowac, bo jak kogos stac to niech sobie kupi, no i tyle ;)

Odnośnik do komentarza

ale to nie chodzi o to czy kogoś stac czy nie stać, tylko czy produkt realnie zasługuje na te 800zł więcej czy jest to tylko dojenie kasy na frajerach przez brak prortu na karte

są produkty ktore są dobre i drogie i są w pelni warte swojej ceny, tutaj płaci sie dodatkowe 800zł za coś co jest warte 10 razy mniej

Odnośnik do komentarza

ale to nie chodzi o to czy kogoś stac czy nie stać, tylko czy produkt realnie zasługuje na te 800zł więcej czy jest to tylko dojenie kasy na frajerach przez brak prortu na karte

są produkty ktore są dobre i drogie i są w pelni warte swojej ceny, tutaj płaci sie dodatkowe 800zł za coś co jest warte 10 razy mniej

29 strone piszesz to samo w kolko. Czy ty nie mozesz zrozumiec,ze jedne woli ios,drugi andorid.To samo robisz w kilku innych tematach.Zeby te twoje posty byly jeszcze smieszne jak trolling uzytkownikow w console wars.Jezeli ktos chce wydac te dodatkowe 800zl tylko po to,zeby miec swoj ulubiony system to co ci do tego? Jakos nie widze,zeby atakowal inne firmy za ich zachowanie np.EA .Masz klapki na oczach mimo,ze zarzuczas to innym.Wiekszosc z nas widzi pewne wady w Ios/applu,za to ty Apple/ios jest gowniane a Android jest swiety.Jeszcze nie widzialem,zebys w jednym poscie napisal cos zlego o androidze.

Pomijam juz fakt,ze 32gb jest ciezko zaplenic,jezeli nie trzyma ton aplikacji ktore uzywa sie raz na sto lat.

Btw. Iphone 5 w pierwszy weekend sprzedazy,sprzedal 5mln sztuk.Wiecej niz jakikolwiek telefon ;)

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

ale to nie chodzi o to czy kogoś stac czy nie stać, tylko czy produkt realnie zasługuje na te 800zł więcej czy jest to tylko dojenie kasy na frajerach przez brak prortu na karte

są produkty ktore są dobre i drogie i są w pelni warte swojej ceny, tutaj płaci sie dodatkowe 800zł za coś co jest warte 10 razy mniej

29 strone piszesz to samo w kolko. Czy ty nie mozesz zrozumiec,ze jedne woli ios,drugi andorid.To samo robisz w kilku innych tematach.Zeby te twoje posty byly jeszcze smieszne jak trolling uzytkownikow w console wars.Jezeli ktos chce wydac te dodatkowe 800zl tylko po to,zeby miec swoj ulubiony system to co ci do tego? Jakos nie widze,zeby atakowal inne firmy za ich zachowanie np.EA .Masz klapki na oczach mimo,ze zarzuczas to innym.Wiekszosc z nas widzi pewne wady w Ios/applu,za to ty Apple/ios jest gowniane a Android jest swiety.Jeszcze nie widzialem,zebys w jednym poscie napisal cos zlego o androidze.

Pomijam juz fakt,ze 32gb jest ciezko zaplenic,jezeli nie trzyma ton aplikacji ktore uzywa sie raz na sto lat.

Btw. Iphone 5 w pierwszy weekend sprzedazy,sprzedal 5mln sztuk.Wiecej niz jakikolwiek telefon ;)

jak ja uwielbiam kiedy w rozmowie o apple wrzucasz teksty o EA , których swoją droga mam w (pipi)e i nigdy ich nie broniłem

 

a co do marudzenia na androida - jedna rzecz ktora mnie wkurza - market nie obsługuje paypala (nie wiem jak itunes). ale ogolnie to dlatego nie marudze bo android nie ma wad, jest najlepszy na świecie i każdy to wie

 

co do 32gb - to w telefonie tak, zgadzam sie że raczej sie nie wykorzysta, ale w tablecie gdzie ogladanie filmow i granie ma wiecej sensu to spokojnie można zapchać, a podobno wiele gier na ios zajmuje ponad 1gb , tak samo filmy, wiec w wypadku tableta wiekszy dysk ma sens, i możliwość jego powiekszenia kartą tym bardziej jest mile widziana

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Każdy produkt jest wart tyle ile chcą za niego zapłacić klienci :)

tutaj jest problem. Klienci sa gotowi zaplacic kazda cene za cokolwiek z znakiem apple.Dlategi tez nigdy nie obniza cen

 

Jeżeli cię to boli, to znaczy że chciałbyś mieć produkty Apple, ale cię nie stać. W takim wypadku zamiast narzekać na firmę, poszedłbym do roboty, zarobił kasę i kupił ten produkt, który chcę. Ja tak zrobiłem i polecam.

 

Jasne, że fajnie by było jakby można było wszystko kupić za złotówkę. No ale widocznie, niektóre przedmioty wyceniane są na więcej. I tu wracamy do posta Lucka, który praktycznie zamyka temat ceny.

 

nom, to tak jak Yano kupuje wszystko ze znaczkiem plejtejszyn, co z tego że na PC gry ma 2x taniej i dużo ładniejsze.

Ale on woli grać na konsolach, bo na PC trzeba konfigurować, instalować i w ogóle. Na konsoli łatwiej. Dlatego używa Androida, a nie iOSa ;)

 

PS: Po co płacić PayPalem, skoro można kartą kredytową? Wygodniej i szybciej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

a co do marudzenia na androida - jedna rzecz ktora mnie wkurza - market nie obsługuje paypala (nie wiem jak itunes). ale ogolnie to dlatego nie marudze bo android nie ma wad, jest najlepszy na świecie i każdy to wie

 

co do 32gb - to w telefonie tak, zgadzam sie że raczej sie nie wykorzysta, ale w tablecie gdzie ogladanie filmow i granie ma wiecej sensu to spokojnie można zapchać, a podobno wiele gier na ios zajmuje ponad 1gb , tak samo filmy, wiec w wypadku tableta wiekszy dysk ma sens, i możliwość jego powiekszenia kartą tym bardziej jest mile widziana

Szukasz dziury gdzie jej niema. Ile gier/filmow potrzebujsz miec na tablecie jak gdzies jedziesz? Ja przy samym Game dev story 2 spedzilem 6h jednym ciagiem tak mnie wciagnela.Filmy tak samo powiedzmy,ze podroz 6h w jedna strone,czyli 12 w obie. 3-4 filmy potrzebujesz.Z czego ja czesto sobie wrzucam jakies podcasty. Z 32 gb zostanie ci jakies 10-16 wolnego. Wracasz do domu wywalasz filmy i podcasty juz.

 

Android i brak wad tego mozna sie bylo spodziewac.Andorid ma wady tak jak i Ios,niema systemu bez wad.

 

EA byl przykladem firmy ktorej nie atakujesz za jakiekolwiek akcje.Nie mowie o sytuacji Firma X vs Y. Mowie ogolnie.

 

nom, to tak jak Yano kupuje wszystko ze znaczkiem plejtejszyn, co z tego że na PC gry ma 2x taniej i dużo ładniejsze.

Tez jestem ciekaw,konsole sa ograniczone jak ios,drogie jak iphone,gry sa drogie. Yano jak na to odpowiesz

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
Wracasz do domu wywalasz filmy i podcasty juz.

jak ktoś lubi co chwile coś nagrywac to spoko, tak samo jak na kompie nie potrzbny jest dysk bo w koncu kazdy film mozna zassac w 30 minut od nowa, wiec po co cos trzymac? a mimo to wygodniej jest mieć sensowną pojemność

 

 

Android i brak wad tego mozna sie bylo spodziewac

troll'd

 

EA byl przykladem firmy ktorej nie atakujesz za jakiekolwiek akcje.Nie mowie o sytuacji Firma X vs Y. Mowie ogolnie.

bo mam na nią okmpletnie wyj.ebane, nie atakuje też firmy Huty Polskie SA mimo że pewnie daje dupy na lewo i prawo, bo mnie poprostu kompletnie nie obchodzi

 

Tez jestem ciekaw,konsole sa ograniczone jak ios,drogie jak iphone,gry sa drogie. Yano jak na to odpowiesz

nie podłapuj bełkotu fenikza bo zaniżasz poziom

konsole są ograniczone względem bardzo dobrych PC, a co za tym idzie drogich

są ze 3 razy tańsze niż PC który uzyska lepsze od nich efekty

 

gry są drogie to prawda

 

a co jest powodem grania na konsoli? - EXY! mówiłem to już 10 razy. jak mi dacie EXy z ps3 na kompie to chętnie sie przesiade, w przeciwnym razie STFU

Odnośnik do komentarza

Każdy produkt jest wart tyle ile chcą za niego zapłacić klienci :)

tutaj jest problem. Klienci sa gotowi zaplacic kazda cene za cokolwiek z znakiem apple.Dlategi tez nigdy nie obniza cen

 

Jeżeli cię to boli, to znaczy że chciałbyś mieć produkty Apple, ale cię nie stać. W takim wypadku zamiast narzekać na firmę, poszedłbym do roboty, zarobił kasę i kupił ten produkt, który chcę. Ja tak zrobiłem i polecam.

 

nie boli mnie to, chcą niech sobie nawet pala w piecu banktowami z zygmuntem.

Mnie na iphona stac, Dlaczego go nie kupie? Bo chyba zaczynam tesknic za prostymi telefonami, monochromatyczny wyswietlacz etc.

( sam zaluje ze wydalem gase na sgs'a). I nie podoba mi sie droga w jaka zmierzaja telefony, Coraz wieksze ekrany miliardy rdzeni, i Baterie trzymajace 3h...

Odnośnik do komentarza

 

Tez jestem ciekaw,konsole sa ograniczone jak ios,drogie jak iphone,gry sa drogie. Yano jak na to odpowiesz

nie podłapuj bełkotu fenikza bo zaniżasz poziom

konsole są ograniczone względem bardzo dobrych PC, a co za tym idzie drogich

są ze 3 razy tańsze niż PC który uzyska lepsze od nich efekty

 

gry są drogie to prawda

 

a co jest powodem grania na konsoli? - EXY! mówiłem to już 10 razy. jak mi dacie EXy z ps3 na kompie to chętnie sie przesiade, w przeciwnym razie STFU

Jak mi dasz app store,itunes u,itunes,wyglada ios,intuicyjny interfejs i kilka gierek ktore sa tylko na ios to chetnie sie przesiade na androida w przciwnym razie STFU ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Tez jestem ciekaw,konsole sa ograniczone jak ios,drogie jak iphone,gry sa drogie. Yano jak na to odpowiesz

nie podłapuj bełkotu fenikza bo zaniżasz poziom

konsole są ograniczone względem bardzo dobrych PC, a co za tym idzie drogich

są ze 3 razy tańsze niż PC który uzyska lepsze od nich efekty

 

gry są drogie to prawda

 

a co jest powodem grania na konsoli? - EXY! mówiłem to już 10 razy. jak mi dacie EXy z ps3 na kompie to chętnie sie przesiade, w przeciwnym razie STFU

Jak mi dasz app store,itunes u,itunes,wyglada ios,intuicyjny interfejs i kilka gierek ktore sa tylko na ios to chetnie sie przesiade na androida w przciwnym razie STFU ;)

 

ItunesU jest na androida, linux'a itp.

 

 

tak podoba Cie sie wyglad ios? no problem. sciagnij sobie odpowiedni mod i bedziesz mial ;P

Edytowane przez SzewczykDratewka
Odnośnik do komentarza
Tez jestem ciekaw,konsole sa ograniczone jak ios,drogie jak iphone,gry sa drogie. Yano jak na to odpowiesz

nie podłapuj bełkotu fenikza bo zaniżasz poziom

konsole są ograniczone względem bardzo dobrych PC, a co za tym idzie drogich

są ze 3 razy tańsze niż PC który uzyska lepsze od nich efekty

 

gry są drogie to prawda

 

a co jest powodem grania na konsoli? - EXY! mówiłem to już 10 razy. jak mi dacie EXy z ps3 na kompie to chętnie sie przesiade, w przeciwnym razie STFU

 

Przez caly temasz za przeporszeniem pier.dolisz jakie to apple jest zle,bo ogranicza uzytkownia,nie daje im slotu na karte pamieci itd. A uzywasz konsoli marki sony produkt ktory w porowaniu do konkurenci jaka jest pc,jest ograniczony.Nazywasz uzytkownikow appla idiotami bo uzywaja prodoktu appla. Wiec wytlumacz mi dlaczego jest ok,jezeli ty uzywasz produktu ograniczonego(ps3),a jezeli ktos uzywa produktu ograniczonego(ios) jest idiota,owca itd.?No chyba,ze ty masz tylko problem z ograniczeniem w przypadku firmy Apple.Podwojne standardy masz..

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

ps3 jest ograniczona technicznie bo jest stara, i tak samo jak ty czekam na nextgenty i nie używam jej dla zasady tylko dlatego że jeszcze nie wyszłą nowa wersja i to jedyna konsola która będzie miała TLOU

druga sprawa że czym innym jest słabość starych konsol względem nowych PC , a czym innym są głupie ograniczenia pakowane tylko i wyłącznie po to żeby wyruchać klienta

Odnośnik do komentarza

ItunesU jest na androida, linux'a itp.

 

hmm mówisz o tej ch.ujozie starającej się na siłę przenieść ten system na Andka? powiem tak: haha. iTunesU nie wiem czy wiesz ale można również trzymać w chmurze, zaznaczać ulubione, tworzyć rssy, listy ulubionych...... szpic co cię napadło jesteś mądry chłopak co potrafi czołgiem po sekwanie jeździć. WŁONCZ MUSK!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

ItunesU jest na androida, linux'a itp.

 

hmm mówisz o tej ch.ujozie starającej się na siłę przenieść ten system na Andka? powiem tak: haha. iTunesU nie wiem czy wiesz ale można również trzymać w chmurze, zaznaczać ulubione, tworzyć rssy, listy ulubionych...... szpic co cię napadło jesteś mądry chłopak co potrafi czołgiem po sekwanie jeździć. WŁONCZ MUSK!!!!!!!!!!

wybacz mam pc musze sie zachowywac jak gimbus :P

nie wiem jak ta (pipi)oza wyglada poniewaz nie sprawdzalem tego, wiem ze stworzyli interface na inne systemy i tyle(musieli wyreczyc apple, ktore twierdzilo ze bedzie nioslo kaganek oswiaty takze na inne, gorsze systemy, ale sie rozmyslili :P).

czolgiem to kazdy debil potrafi jezdzic, teraz cwicze cessne ;)

 

co mnie napadlo ?

 

To jest wojna! 0 litosci, Nie bedziemy brac jenców! Yano wybieram Cie!

 

Edytowane przez SzewczykDratewka
Odnośnik do komentarza

Ale on woli grać na konsolach, bo na PC trzeba konfigurować, instalować i w ogóle. Na konsoli łatwiej. Dlatego używa Androida, a nie iOSa ;)

 

PS: Po co płacić PayPalem, skoro można kartą kredytową? Wygodniej i szybciej.

Nie no, aż się uśmiałem z tego :D

 

 

 

@Yano:

PC też ma swoje ex'y, tańsze gry, lepszą grafikę, można konfigurować go jak się chce, istny raj, tak więc czemu PS3? Czekam na dobry powód, bez ex'ów byś wytrzymał, znalazłbyś coś ciekawego na PC :)

 

 

Yano jest rudy, dlatego trolluje :)

 

 

Sprawdź też, co napisałeś w tym poście: http://www.psxextreme.info/topic/34349-pokaz-swoja-twarz-archiwum/page__st__7420#entry1944295

O gustach się nie dyskutuje?

Edytowane przez Norbi13
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...