Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam dalej jestem zdania, ze wyniki (i wspolczynnik cyborgowatosci) u tych kolesiow byly przegiete i lekko podejrzane- nie wiem, czy oni myszkami grali czy cos, ale Moc w nikim nie jest az tak silna...

W ani jednej rundzie nie wyszedłem na plus, w tygodniu muszę sobie poodbijać na randomach albo w kompleksy wpadnę ;]

Pryx, czym Ty sie przejmujesz? Ja mam tak co drugi dzien (zwlaszcza od czasu wynajmu serwera) :) Ale tez wczoraj stwierdzilem, ze od teraz chyba weekendy gram na naszym serwie, a w tygodniu odbijam sie na randomach ;)

Wczoraj gdyby nie ten haniebny mecz na metrze przeciwko tamtym, to wyszedlbym na +31 fragow, ale z +18 tez jestem zadowolony po przezyciach z poprzedniego weekendu ;) Dalej jeszcze nie moge utrzymac pozytywnego ratio w dluzszej perspektywie (raz jest wieczor na +20, +30, a za chwile sie trafi na -50 i dupa znowu...), ale i tak od kilku dni grajac szturmowcem z AEK i apteczkami mam wrazenie, ze skill mi urosl z 5x ;) no i punktow konkretne ilosci wpadaja :)

 

PS: Idac za Danielskim zmienilem standardowe "PL" na dumne "WZF" w tagu klanowym ;) Samo to mam wrazenie, ze od razu +10 do skilla daje ;)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

ja podkoczy nam skill to sobie mozemy nazwe klanu zmienic na: CHU.J czyli : Ciociosany Haniebnie U..pierdalające Jaja.. ale nie o tym mowa. Wczoraj poraz pierwszy niekontolowany chaos na HS zszedl na drugi plan i trzeba bylo sie ewakuowac jak pisze pryx na druznowa komunikacje. Wspolnie doszlismy do przekonania wyzszosci grania po naszemu (czyli na procentach, rozmawiania o (pipi)e marynie i mozliwosci uslysznenia co sie dzieje u naszych wirtualnych friendsow...pozdro dla pani i pana od Włochatego Pająka). nad graniem klanowy gdzie prym wiedzie dyskusja w stylu alfa brawo charlie papa chu.j moj dziki wąż. Za taktycznie to dla mnie skill skillem ale juz wole dostac srogi wpier.dol od kabotyna i wylaczyc czarnule na pare dni niz spedzic piatkowy wieczor w klimatach w stylu padnij powstan graj na HC gdzie prawdziwi faceci gola jajka sprzetem husqvarna.. Hoagh!

Odnośnik do komentarza

Za taktycznie to dla mnie skill skillem ale juz wole dostac srogi wpier.dol od kabotyna i wylaczyc czarnule na pare dni niz spedzic piatkowy wieczor w klimatach w stylu padnij powstan graj na HC gdzie prawdziwi faceci gola jajka sprzetem husqvarna.. Hoagh!

?? Danielski,WTF?? PRAWDZIWI faceci NIE gola jajek, a husqvarna to sluzy im co najwyzej do obcinania paznokci (albo jako wykalaczka)... :D

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

ja podkoczy nam skill to sobie mozemy nazwe klanu zmienic na: CHU.J czyli : Ciociosany Haniebnie U..pierdalające Jaja..

 

alfa brawo charlie papa chu.j moj dziki wąż. Za taktycznie to dla mnie skill skillem ale juz wole dostac srogi wpier.dol od kabotyna i wylaczyc czarnule na pare dni niz spedzic piatkowy wieczor w klimatach w stylu padnij powstan graj na HC gdzie prawdziwi faceci gola jajka sprzetem husqvarna.. Hoagh!

 

:rofl2:

 

Ps. Danielskii, szyjesz mi ten namiot czy nie?

Naobiecywałeś i ku.rwa co?

Nałykałeś się Ciociosanu i fantazja Cie chyba poniosła :)

Odnośnik do komentarza

O matko, ilu tam ludzi i wszystkiego! :blink: Tam na wake'u wiecej sie dzieje, niz u nas na sekwanie czy metrze! Tam mozna MAVem wiecej punktow trzepac, niz na konsolach piechota, a medale to chyba co drugi mecz wpadaja... Teraz dopiero widze, ze na pc to faktycznie zupelnie inna gra...

...i ze potrzebujemy next genow oraz tego samego na konsolach- JUZ!!

 

Osobiscie licze na to, ze ps4 w przyszlym roku wyjdzie, a tytulem na launch systemu bedzie kolejny BF. Bundle pack ps4 + BC3 łykne bez zastanowienia...

 

PS: Swoja droga niezle, ze kolo z tak duzej wysokosci moze spotowac i jeszcze sprzety niszczyc. Ja sie musze do parudziesieciu metrow nad ziemia opuszczac, zeby cokolwiek zaznaczyc... Z takiego pulapu stingerami to moga mu naskoczyc, nie mowiac o zestrzeleniu normalna giwera...

 

Edit:

http://www.youtube.com/watch?v=wCicW74TjpI&feature=related

warto obejrzec- sam akcent tego kolesia miazdzy, akcje tez ;) jestem dopiero w 1:30 i juz nie daje rady :D

1:10-1:23 najlepszy teebag, jakiego widzialem :D

"now we just got to have a look in his eyes and make sure he wants some nuts- oh, yeah, he wants nuts! [teebag]" :rofl2:

 

E2: Sorry, panowie, ze dzis nie dolaczylem, ale chcialem troszke podbudowac morale (i statsy) oraz sprawdzic skilla i zagralem trzy mecze z randomami. Wynik: 3 zwyciestwa, wszyskie na plus, do tego 5 baretek i medal (w koncu! :) ) za kosy oraz zyciowka:

http://battlelog.bat...59/4/305322836/

Weekend uwazam niniejszym za udany ;) pozdro!

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Bo to z glosem trzeba obejrzec :P

Szpic, Ty to juz nawet gry nie musisz odpalac- wystarczy ze tylko gdzies slowo "Battlefield" zobaczysz i juz Ci sie wlacza marudzenie ;)

zmartwie Cie poniewaz obejrzalem film caly. I nie rusza mnie te zabijanie nozem noobków i robienie im Tea-bag'ów ( gdyby nie Wy bym nawet nie widzial ze ludzie takie cos robia w bf)

 

Ja juz marudzic nie bede ;p poslalem podanie o skasowanie konta na battlelogu i usuwam swoje slady z bf i uciekam ;)

Odnośnik do komentarza

Bo to z glosem trzeba obejrzec :P

Szpic, Ty to juz nawet gry nie musisz odpalac- wystarczy ze tylko gdzies slowo "Battlefield" zobaczysz i juz Ci sie wlacza marudzenie ;)

zmartwie Cie poniewaz obejrzalem film caly. I nie rusza mnie te zabijanie nozem noobków i robienie im Tea-bag'ów ( gdyby nie Wy bym nawet nie widzial ze ludzie takie cos robia w bf)

 

Ja juz marudzic nie bede ;p poslalem podanie o skasowanie konta na battlelogu i usuwam swoje slady z bf i uciekam ;)

 

huuuurrrrr..... khem... to znaczy szkoda... będzie nam brakowało twojego pozytywnego nastawienia i tryskającego optymizmu... ;(

Odnośnik do komentarza

Bo to z glosem trzeba obejrzec :P

Szpic, Ty to juz nawet gry nie musisz odpalac- wystarczy ze tylko gdzies slowo "Battlefield" zobaczysz i juz Ci sie wlacza marudzenie ;)

zmartwie Cie poniewaz obejrzalem film caly. I nie rusza mnie te zabijanie nozem noobków i robienie im Tea-bag'ów ( gdyby nie Wy bym nawet nie widzial ze ludzie takie cos robia w bf)

 

Ja juz marudzic nie bede ;p poslalem podanie o skasowanie konta na battlelogu i usuwam swoje slady z bf i uciekam ;)

 

huuuurrrrr..... khem... to znaczy szkoda... będzie nam brakowało twojego pozytywnego nastawienia i tryskającego optymizmu... ;(

wyczuwam ironie :P

 

Spoko i tak wiem ze kazdy ma to gdzies ze odchodze :D

Odnośnik do komentarza

zmartwie Cie poniewaz obejrzalem film caly. I nie rusza mnie te zabijanie nozem noobków i robienie im Tea-bag'ów ( gdyby nie Wy bym nawet nie widzial ze ludzie takie cos robia w bf)

A kojarzysz takiego goscia jak Steve Irwin? :) Gdyby on jeszcze zyl i gral w BF, to krecilby wlasnie takie filmy ;) To jest jak hold spolecznosci graczy oddany mu ;) Wiadomo, ze tea-bag sam w sobie to nic zabawnego- sam tez dopiero pare tyg. temu tutaj sie dowiedzialem, co to, a nawet chyba jeszcze zadnego nie zrobilem (ale od teraz zaczne, jak dopadne jakiegos kampera)- ale teksty tego kolesia sa doslownie jak zywcem wyjete z programu przyrodniczego, tylko ze slowem "noob" zamiast "crock" ;) Obejrzyj sobie jeszcze inne epizody (drugi tez daje rade, tam zreszta wyjasnia na poczatku, o co biega z tymi odzywkami ;) )

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

zmartwie Cie poniewaz obejrzalem film caly. I nie rusza mnie te zabijanie nozem noobków i robienie im Tea-bag'ów ( gdyby nie Wy bym nawet nie widzial ze ludzie takie cos robia w bf)

A kojarzysz takiego goscia jak Steve Irwin? :) Gdyby on jeszcze zyl i gral w BF, to krecilby wlasnie takie filmy ;) To jest jak hold spolecznosci graczy oddany mu ;) Wiadomo, ze tea-bag sam w sobie to nic zabawnego- sam tez dopiero pare tyg. temu tutaj sie dowiedzialem, co to, a nawet chyba jeszcze zadnego nie zrobilem (ale od teraz zaczne, jak dopadne jakiegos kampera)- ale teksty tego kolesia sa doslownie jak zywcem wyjete z programu przyrodniczego, tylko ze slowem "noob" zamiast "crock" ;) Obejrzyj sobie jeszcze inne epizody (drugi tez daje rade, tam zreszta wyjasnia na poczatku, o co biega z tymi odzywkami ;) )

 

co ty tommi... współczesna młodzież nie ogląda Animal Planet :) ehhh... RIP Steve...

 

zobaczcie to... nie ze względu na akcje ale montaż! Nie do uwierzenia, że ludziom (no może trochę przesadziłem - to Niemcy) chce się robić takie rzeczy... Genialne

 

Edytowane przez rob1979
Odnośnik do komentarza

wyczuwam ironie :P

Spoko i tak wiem ze kazdy ma to gdzies ze odchodze :D

 

no szpic nie pie.rdol, teraz ten temat to już będzie uber włażenie w doopę Litwinowi i pełne worki cukierków dla DICE. WTF? Jesteś chyba jedyny który był w czołgu na dachu kamienicy na Sekwanie..

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

najpierw trzeba by miec Animal planet na kablowce.....

ps wole discovery lub viasat history

Ogolnie to tez wole discovery, ale akurat Steve to moj bohater z dziecinstwa prawie- ogladalo sie go godzinami, zreszta "Lowce krokodyli" puszczali chyba tez na dwojce, jezeli sie nie myle ;)

 

PS: Litwin, te przygwozdzenia dopiero teraz ci wpadly?? Ja juz mam 15 baretek do drugiego medalu za nie, a jeszcze mi 200h nie stuknelo ;) (te baretki i medale za to to taka nagroda pocieszenia, jak mi ktos fragi kradnie albo jak zdycham a ktos dokancza robote ;) )

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...