Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Lepszy poziom grania - zgoda ale pod warunkiem, że ktoś nie wymyśli, że "gramy bez Famasa, Aeka, M60, SV98, kolimatorów, M320, MAVów bo ... bo tak"

;)

 

kaczor, niestety nie masz racji. w CW nie chodzi o to aby na metrze wpadła ekipa wymiataczy z level bóg wie jakim i w siedmiu grali tylko PKP albo USASami z wybuchową ammo. to nie chodzi o to aby była mordownia jak w unrealu. stąd przegięte rozwiązania (a zawsze są takie w jakimś tytule) są banowane. fajnie jest na metro leżeć i walić z taśmy, czy rozstawić las claymerów w przejściu na sekwanie. CW mają w założeniach promować akcję taktyczną więc, chodzi o to, aby obie ekipy wykazały się pomysłem i zgraniem a nie tym, że postawią radyjko w kącie i setki min przy wejściu do metro z a do b.

 

jak robiliśmy z chłopakami regulamin do ligii kz2 to ja akurat byłem mega ultra orędownikiem niewielkiego uszczuplenia arsenału, ale pomysły niektórych szły daleko dalej (np. zbanowanie całej klasy). ja rozumiem, że zbanowana miny, shotguny, może trochę ban na radio to przegięcie, ale też jestem w stanie zajarzyć (wtedy skill i zgranie nie mają znaczenia, wystarczy, że jeden kolo przeczołga się kampiąc bokiem i już całą drużynę przeciwnika masz na plecach, pomimo, że pozycji sami nie wywalczyli)

 

ale to musiałby więcej adi, alu czy wiekuisty szrajbnąć, bo ja to leszcz nie ligowiec jestem, co mi z resztą wielokrotnie wytykano

 

Ale w czym konkretnie nie mam racji? Gdzie ja coś pisałem o wysokolevelowcach biegających z PKP po metrze? Ustaliliśmy już, że dobrze zorganizowany i zgrany zespół nie powinien mieć problemów z gromadą randomowych wysokolevelowców. Zastanawia mnie tylko co też w konkretnej grze - BF3 - jest tak niezbalansowane, że trzeba to BANować przed byle pseudoCW ??? LMG? Shotguny? który konkretnie? Uważasz, że w tym meczu podlinkowanym powyżej 8 USASów z HBZ pomogłoby im wygrać?

Jak widać każdy ma inną wizję tego "o co chodzi w CW"... Ja to widzę tak - "nigdy nie grałem w BF ale jestem wymiataczem z KZ2 i tam szotgany były be więc zbanujemy je też w BF3..." :)

Dobry zespół radzi sobie w każdej sytuacji... Nawet z zaminowanymi schodami na metrze...

Edytowane przez rob1979
Odnośnik do komentarza

Dobry zespół radzi sobie w każdej sytuacji... Nawet z zaminowanymi schodami na metrze...

 

wiem, że sobie poradzi, ale pytanie czy o taką grę chodzi. :( moim zdaniem na metrze w CW w ogóle powinny być zbanowane RPG bo to nie chodzi o to aby spotkały się dwie ekipy i zrobiły sobie RPG showtime. kurcze nie umiem tego wyjaśnić pisanym językiem.

 

na szczęście ani mnie ani Ciebie to nie dotyczy bo gramy na publicach robiąc sito z randomów (albo i nie) :D

 

ediyta:kaczor przeglądnąłem regulaminy ladderów i widzę, że wszędzie są jakieś bany. nigdzie nie widzę żadnych rozgrywak międzynarodowych, gdzie wszystko jest dozwolone.

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

ediyta:kaczor przeglądnąłem regulaminy ladderów i widzę, że wszędzie są jakieś bany. nigdzie nie widzę żadnych rozgrywak międzynarodowych, gdzie wszystko jest dozwolone.

 

wiem... miliony much nie mogą się mylić... ja po prostu jestem oldschoolowy - kiedy ja się w to bawiłem w FPSach nie było tyle sprzętu, który mógłby kogoś denerwować - i tyle... Latało się po mapie wysłu(pipi)ąc rozkazów SquadLeadera i waląc heady z Desert Eagla celując w 4 pixele tworzące głowę przeciwnika...

Rozgrywka była płytsza a teraz kiedy jest szansa żeby ją pogłębić bo możliwości taktyczne z wykorzystaniem sprzętu są duuużo większe to "klanowicze" znowu sprowadzają ją do poziomu CSa nazywając to "innym, lepszym poziomem gry"

Edytowane przez rob1979
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

i teraz trafiłeś w mega sedno, zgadzam się z Tobą, wydaje mi się, że chodzi o zrównywanie rozgrywki do tej z CSa, która jest uważana za najbardziej skillową ewaaaaaaaaaaaaaaaaaa. najlepiej jakby wszyscy mieli tylko karabiny, pistolet i po granacie :D

 

BTW moje statystyki zaczynają źle wyglądać:

metrom.jpg

 

BTW2 - a może pogramy dzisiaj trochę u siebie cooooo? dziś, piątek, tygodnia koniec i początek...

Odnośnik do komentarza

No, to mi sie podoba- piatek, czlowiek juz o weekendzie i graniu mysli, a na forum aktywnie, wiec i czas do fajrantu szybciej leci ;)

 

Ja dzis jestem bankowo od wieczora do samego rana :) Kaczor, tydzien pauzy uwazamy za zakonczony czy dopiero jutro wracamy? ;) Jak dla mnie mozemy dzis sprobowac wrocic na swoje smiecie- najwyzej jak bede mial taka masakre jak ostatnio, to sie tym razem grzecznie pozegnam i poszukam innego serwa na odstresowanie :)

 

Co sadzicie o takim zestawie, jak ostatnio pisalem:

- tryb: podboj

- mapy: metro, bazar, kanaly, sekwana (ew. jeszcze demawend by mozna na upartego dorzucic)

- tickety: 100% (max. 200%)

?

 

PS: Dalej nie moge plusowac- o jakims dziennym limicie mi pieprzy, mimo ze dzien juz minal (moze on pelna dobe liczy?)... :confused:

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

i teraz trafiłeś w mega sedno, zgadzam się z Tobą, wydaje mi się, że chodzi o zrównywanie rozgrywki do tej z CSa, która jest uważana za najbardziej skillową ewaaaaaaaaaaaaaaaaaa. najlepiej jakby wszyscy mieli tylko karabiny, pistolet i po granacie :D

 

No to spodziewam się, że spora liczba ludków zainteresuje się nadchodzącym CSem na PS3!!! Ciekawe jak ja dostosują do oczekiwań współczesnych "dzieci wojny". Ktoś sobie wyobraża, że mógłby grać w grę, w której po śmierci w 24 sekundzie rundy czekasz aż ta się zakończy (powiedzmy po 5 minutach?), w której nie ma żadnego liczenia K/D ratio, zapisywania statsów a twoje dokonania uwieczniasz w postaci screenshotów z tabelką końcową :))) przechowywanych jako bitmapy na dysku twardym... hehehe...

 

BTW2 - a może pogramy dzisiaj trochę u siebie cooooo? dziś, piątek, tygodnia koniec i początek...

 

No, to mi sie podoba- piatek, czlowiek juz o weekendzie i graniu mysli, a na forum aktywnie, wiec i czas do fajrantu szybciej leci ;)

 

Ja dzis jestem bankowo od wieczora do samego rana :) Kaczor, tydzien pauzy uwazamy za zakonczony czy dopiero jutro wracamy? ;) Jak dla mnie mozemy dzis sprobowac wrocic na swoje smiecie- najwyzej jak bede mial taka masakre jak ostatnio, to sie tym razem grzecznie pozegnam i poszukam innego serwa na odstresowanie :)

 

Co sadzicie o takim zestawie, jak ostatnio pisalem:

- tryb: podboj

- mapy: metro, bazar, kanaly, sekwana (ew. jeszcze demawend by mozna na upartego dorzucic)

- tickety: 100% (max. 200%)

?

 

PS: Dalej nie moge plusowac- o jakims dziennym limicie mi pieprzy, mimo ze dzien juz minal (moze on pelna dobe liczy?)... :confused:

 

też nie mogę się doczekać wieczornego ciorania - i od razu ostrzegam - jestem gotów banować, kickować i przerzucać nawet 18 osób po to tylko żebyśmy grali razem!!! :)

 

ustawię rotację CQ na metro, demawend, bazar i sekwana + kanały - ale z pojazdami czy biegamy na piechotę?

 

PS. wczoraj z Pryxem skończyliśmy granie przed północą!!! wyobrażacie sobie? było taaaaaaak nudno (Kaspijska i Kanały w CQ), że odliczaliśmy minuty do końca - dlatego dziś przyda się adrenalina związana z polowaniem na kabotynka... wrrrrrrrr :diablo:

Edytowane przez rob1979
Odnośnik do komentarza

Ja jestem za tym, bo przynajmniej tu nikt mnie nie banuje, jak mam za duże ratio bo campię z PKP :P A już kilka razy mnie na innych serwerach zbanowali :confused: A i wkurza mnie "no shotguns" a sami z Massami biegają.

 

No moje kochane biegające blasz... znaczy moi mili przyjaciele, z chęcią dziś postaram się wpaść, bo trochę smutno gdy widzę 0/24 przy nazwie serwera Psx Extreme ;)

 

Aha i bardzo proszę o nie wyłączanie pojazdów, bo czasami tylko one mogą uratować zamkniętych na spawnie ;)

Odnośnik do komentarza

i teraz trafiłeś w mega sedno, zgadzam się z Tobą, wydaje mi się, że chodzi o zrównywanie rozgrywki do tej z CSa, która jest uważana za najbardziej skillową ewaaaaaaaaaaaaaaaaaa. najlepiej jakby wszyscy mieli tylko karabiny, pistolet i po granacie :D

No to spodziewam się, że spora liczba ludków zainteresuje się nadchodzącym CSem na PS3!!! Ciekawe jak ja dostosują do oczekiwań współczesnych "dzieci wojny". Ktoś sobie wyobraża, że mógłby grać w grę, w której po śmierci w 24 sekundzie rundy czekasz aż ta się zakończy (powiedzmy po 5 minutach?), w której nie ma żadnego liczenia K/D ratio, zapisywania statsów a twoje dokonania uwieczniasz w postaci screenshotów z tabelką końcową :))) przechowywanych jako bitmapy na dysku twardym... hehehe...

Ja sobie tego zupelnie nie wyobrazam, ale tez nie przypuszczam, zeby nie dostosowali tego do dzisiejszych standardow- gdyby tak bylo, to bylby to strzal w stope i pewnie skonczylby sie jak z duke nukem- ot, oldschoolowa ciekawostka, ktorej nikt nie bierze na powaznie, gra w to paru maniakow, a recenzenci wycieraja sobie nia buty...

Obejrzalem na ppe.pl filmik z rozgrywki w tego nowego CS-a jakis czas temu i przyznam, ze osobiscie kompletnie mnie nie wznieca ta gra i w ogole na nia nie czekam. Na dzien dzisiejszy jedyna gra, ktora bedzie mnie mogla na dluzej odciagnac od BF3 to kolejny BF, ewentualnie kolejny KZ.

Rzeklem!

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

ustawię rotację CQ na metro, demawend, bazar i sekwana + kanały - ale z pojazdami czy biegamy na piechotę?

Proponuje z pojazdami, zeby jakies urozmaicenie (i troche BF-a w BF-ie ;) ) bylo ;)

 

O, o, o, o, to , to :)

 

Dziś postaram się żonkę wcześniej uśpić i jakoś pod wieczór dołączę do Was.

 

Ps. I też chętnie bym do rusha na kilka chwil wrócił.

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Uwieź ale razem z Zaqiem nie takie mecze się wygrywało :) Najwyższa wygrana to w stracie ponad 200 ticketów. Laliśmy z tego jak małe dzieci :).

Wnioskuję o wyrzucenie z naszego prywatnego serwera map Gulf of Oman ta cholerna mapa zawiesza konsolę :( chyba każdemu. Wczoraj Gumiś, Ja a na końcu Kaczorro,

Odnośnik do komentarza

No pamiętam ten meczyk tommi, akurat po Metrze z wami przerzuciło mnie do drużyny którą przed chwilą tępiliśmy. Sam nie mogłem uwierzyć, że potrafili to przeje.bać :/ Na końcu dwoiłem się i troiłem, a i tak ginęli szybciej niż ja zabijałem :P Nawet na sam koniec jak było już kilka ticketów na kilka ustawiłem się na środku z dwójnogiem i odliczałem trupy - jeden... drugi... zdążę, zdążę... trze... *koniec rundy* - kuuuu.rwa, je.bane nooby przegrały to! ;/

I ten na "z" mnie wkurzał, miał na końcu więcej killów ode mnie, ale dlatego że po mojej śmierci podje.bał mi miejsce do campienia, a na dodatek po prostu trzymał spust swojego PKP i robił hałas :/

Ale granie ogółem fajne, szkoda że Litwin był na tak krótko, bo polowałem na jego blaszkę i raz udałoby mi się, gdyby mi gra pozwoliła. Było na plecach, a ciachnęła zwykle bo Litwin właśnie się obracał ;p

Odnośnik do komentarza

ustawiłem się na środku z dwójnogiem i odliczałem trupy (...)

I ten na "z" mnie wkurzał, miał na końcu więcej killów ode mnie, ale dlatego że po mojej śmierci podje.bał mi miejsce do campienia, a na dodatek po prostu trzymał spust swojego PKP i robił hałas :confused:

Jak juz pozniej standardowo analizowalem mecz jeszcze raz w myslach, to oczywiscie do wniosku doszlismy, ze tez nikt z nas mozgu nie uzywal przez ta adrenaline: permanentnie ktorys z Was (chyba glownie ten na "z") ustawial sie w tym bocznym dojsciu z A do B i na schodkach kampil wychodzacych z glownego przejscia. To bylo pod golym niebem- dlaczego nikt z nas po mozdziez nie siegnal i nie rozwiazal problemu jednym strzalem, to ja nie wiem :)

W ogole widzialem, ze probowaliscie dymne w glownym stosowac, ale chyba nie do konca skoordynowaliscie dzialania, bo po granacie czesto nie nastepowal atak. Ale ogolnie te smoke'i to moze naprawde za(pipi)isty element taktyczny byc, jak Merson tez wspomnial ostatnio na przykladzie metra.

 

PS: My widzielismy, ze Cie przerzucilo oczywiscie, ale mielismy wolne miejsca w zespole, a nie wracales, wiec stwierdzilismy, ze pewnie nie chcesz- trzeba bylo pisac pw jak cos, to by sie recznie przerzucilo Ciebie.

 

E: AEK-971 to (obok M416 oczywiscie ;) ) tez zacna bron- trudno mi po wczorajszych meczach stwierdzic, ktora lepsza, obiema sie fantastycznie gra :) Ostatni karabin, ktorym tak dobrze mi sie strzelalo, to famas sprzed patcha.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Bazarek był epicki ale czasem to człowiek ma ochotę kilku żołnierzy do karceru wrzucić na dobę... Nic nie słuchają tylko naparzają się w tych kilku wąskich korytarzykach na środku mapy a flankowaniem zajmuje się bidny, zestresowany kaczor... Gdyby nie to, to mecz wygrany byłby w cuglach... ale za to nie byłoby tych WSPANIAŁYCH emocji pod koniec... więc wychodzi, że to była DOBRA ROBOTA :)

PS. Danielskii powrócił... usłyszał go przy okazji cały świat :) i moja śpiąca żona... Ale żona rzecz nabyta - dobrze, że dziecka nie obudził :P

Tak szczerze - kto go wczoraj zmutował? (ja tylko na 5 min ale miałem wyrzuty sumienia i odmutowałem)

 

PS. Nieczęsto się zdarza, że wbijam na nasz serwer i nie muszę odczekać aż się zapełni.. Przepraszam wszystkich randomów, których wczoraj kickowałem i przerzucałem...

PS2. Kabotyn - oprócz instynktu zabójcy wzbudź w sobie instynkty macierzyńsko/ojcowskie i podnoś czasem poległych towarzyszy jak już nad nimi stoisz... :)

PS3. Gulf of OMAN wylatuje z rotacji map na wieki! Nigdy więcej!

PS4. Jeśli wywali was z mapy a macie doskonały wynik i przy okazji mapa już jest bliżej końca niż początku to nie wbijajcie na nią ponownie tylko poczekajcie aż się skończy - naliczy wam wtedy statsy:

 

http://battlelog.bat...21/4/216401239/

to ten nieszczęsny OMAN

 

musiałem poczekać 15 min ale 10,5k pkt piechotą nie biega...

Edytowane przez rob1979
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...