Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Kaczor ja w pracy przegladam ale jak mam odpisywac z tej malej pokracznej przereklamowanej w chu.j pizd.oklepki jaka jest iphone to zostaje przy przegladaniu. nie ciupalem chwilowo bo mecze wiesia2 na klocku no ale dzis odpale czarnule bo chapnalem prototype 2 ale jak bedziecie to trzepne beefika:) ps. No to zamawiam dzis diabelca misiu kolorowy;)

 

(null)

Odnośnik do komentarza

Gęsior, mamy nadzieję, że ze zwieraczami wszystko ok bo pozycja, khem, ten tego... nieco kompromitująca hehehe

Zwieraczom nic nie dolega. Zaplątałem się przy rozbieraniu i już wiecie...

Dzisiaj oglądam tych syfiarzy z Monachium i tych wyżelowanych panocków z Madrytu. Flaszka już się chłodzi a potem wbijam na serwy skopać Wam dupska.

See You

Odnośnik do komentarza

@Pryx, co do alternatyw, to mnie od czasu do czasu nachodzi ochota na krotki skok w bok z KZ3, ale na razie zbyt slaba jeszcze ;) Chyba, ze sie kiedys wieksza grupa wzajemnie zmobilizujemy w ktorys wieczor i przyatakujemy

Nie będę grał w gry w których przeciwnik może być niewidoczny, lub zamieniać się w kogoś z twojej drużyny, tak sobie obiecałem jakiś czas temu i się tego trzymam ;]

 

Z wczorajszego wieczorka kiedy wy oglądaliście meczyk

http://battlelog.bat...how/42989864/4/

Całą rundę gineliśmy z M26 Mass, jak sami zaczęliśmy go używać to dostaliśmy z Danielskim kicka / bana, bo po przeciwnej stronie grał admin.

Ktoś wie gdzie można zaraportować taki serwer?

 

http://battlelog.bat...10/4/194180605/

Dobra runda na Metrze, na początku przeciwnik odskoczył nam na 100 ticketów, zaczęliśmy odrabiać, końcówka to już jazda bilet za bilet, niestety skończona przegraną o jeden kill. Danielski się tak wczuł, że aż kaszę przypalił na piecu :]

 

Do następnego razu Panocki.

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

@Pryx, co do alternatyw, to mnie od czasu do czasu nachodzi ochota na krotki skok w bok z KZ3, ale na razie zbyt slaba jeszcze ;) Chyba, ze sie kiedys wieksza grupa wzajemnie zmobilizujemy w ktorys wieczor i przyatakujemy

Nie będę grał w gry w których przeciwnik może być niewidoczny, lub zamieniać się w kogoś z twojej drużyny, tak sobie obiecałem jakiś czas temu i się tego trzymam ;]

Ehehe, daj spokoj- infiltrator to byla tam moja ulubiona klasa :D Kombo ulepszony bieg + ulepszone przebranie (ubicie w walce wrecz nie powoduje jego utraty) + kosa jako podstawowe narzedzie + shotgun na specjalne okazje rzadzily :D

Praktycznie caly czas tam tylko z kosa w przebraniu biegalem i uwielbialem patrzec, jak kolesie najpierw niczego nie podejrzewali, potem jak sie zblizylem to zauwazali, ze cos tu nie gra i zapalala im sie lampka ostrzegawcza (czasem probowali jeszcze jakos zareagowac :) ), a nastepnie umierali z wyrazem zaskoczenia i niedowierzania na twarzach ;) Nie zdazylem niestety odblokowac najlepszego kamuflaza dla kamp... eee, snajpera przed odstawieniem gry i przesiadka na BF3, ale gra nim z tlumikiem tez musiala byc niezla, choc juz troche przegieta, to fakt- ale taktyk mial chyba mozliwosc odkrywac ukrytych (i przebranych) wrogow z tego, co pamietam.

 

PS: Ten mecz wczorajszy troche frustrujacy byl, ale bardzo emocjonujacy, trzeba przyznac.

Odnośnik do komentarza

Ja byc moze jeszcze dzis wieczorem na chwilke na pozegnalny wp.ierdol zajrze (jak zona pozwoli) i tez sie do 06./07. maja zmywam :) Udanych wyjazdow tam, WZF, (Ty tam Gesior ostroznie z chlaniem na wschodnich rubiezach ;) ) i zeby Wam mrowki/komary dup nie poodgryzaly w tych namiotach :D

 

Pozdro!

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/43340328/4/194180605/

 

Mój najlepszy mecz w BF3, ale jakoś mało mnie ucieszył. TV ustawiony w stylu kabotyna na 576p (w tych ustawieniach gra jest po prostu brzydka). Podbój z biletami x4, koszenie wszystkiego co się rusza z M240B, często na bipodzie, suczenie gdzieś po kątach, zachodzenie przeciwnika od tyłu, leżenie plackiem i napierdalanie wroga itp. itd. Nuda Panowie, wole dostawać od was w(pipi), niż co takiego w samotności.

 

Do zobaczenia wieczorem.

Odnośnik do komentarza

http://battlelog.bat...28/4/194180605/

 

Mój najlepszy mecz w BF3, ale jakoś mało mnie ucieszył. TV ustawiony w stylu kabotyna na 576p (w tych ustawieniach gra jest po prostu brzydka). Podbój z biletami x4, koszenie wszystkiego co się rusza z M240B, często na bipodzie, suczenie gdzieś po kątach, zachodzenie przeciwnika od tyłu, leżenie plackiem i napierdalanie wroga itp. itd. Nuda Panowie, wole dostawać od was w(pipi), niż co takiego w samotności.

 

Do zobaczenia wieczorem.

 

Dziś zagrałem jeden mecz w tej słynnej rozdziałce 567p i stwierdzam że można sobie to między bajki włożyć (przynajmniej na plazmach Panasonica) , jedyna różnica to nie wyraźny obraz który utrudnia nawet z daleka zobaczenie przeciwnika.

Odnośnik do komentarza

cześć żołnierze... szczere mówiąc spodziewałem się przynajmniej kilka ciepłych słów na swój temat po wczorajszej masakrze ale nie... akurat dzisiaj wszyscy siedzą cicho... Nie pozostaje mi nic innego jak samodzielnie podjąć temat: oto mecz życia i jednocześnie drużynowa porażka

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/43280023/4/216401239/

 

przy najbliższej okazji sprawdzę czy miałem po prostu dzień konia czy ten MASS ze strzałkami jest taki przegięty... tak czy inaczej ŻRYJCIE TO :PPP

Odnośnik do komentarza

kaczor to bug jest niestety (zgłoszony i patch w drodze) i granie tym traktuję na tym samym poziomie co wchodzenie pod podłogę na metrze. Sorry no bonus :D

A moje ciepłe słowa kieruje do Danielskiego, uwaga: TY PAŁO. Dziękuję

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

 

http://battlelog.bat...10/4/194180605/

Dobra runda na Metrze, na początku przeciwnik odskoczył nam na 100 ticketów, zaczęliśmy odrabiać, końcówka to już jazda bilet za bilet, niestety skończona przegraną o jeden kill. Danielski się tak wczuł, że aż kaszę przypalił na piecu :]

 

Do następnego razu Panocki.

Pamietam ten mecz. Bylem na poczatku z wami w druzynie, ale po paru sekundach wrzucilo mnie do przeciwnej strony (autobalans?). Przed koncowka Pazdzia niestety wypiepszylo, i zostalem na polu bitwy sam. :) Koniec rundy, chwila niepewnosci i euforia radosci. I Love this game :)

 

Sprawdze dzisiaj te strzalki, moze sie upgrade'uje do T1000 :blum1:

 

Wczoraj wpadam do gry, i w ciagu minuty dostaje 2 kosy od Gandzisa. Jednak nastepna runda byla bardzo bolesna dla przeciwnikow. :blum1: http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/43287963/4/245517852/

Odnośnik do komentarza

Ten bug, nie bug, jest w grze od samego początku ( http://bf3blog.com/2012/04/m26-mass-to-be-fixed-in-upcoming-battlefield-3-patch/ ). Gdyby nie ubijali mnie z tej broni w przytoczonej wcześniej rundzie to pewnie sam bym jej nie zaczął używać. Przepakowany jest zestaw M26 plus amunicja strzałkowa, ja tam gram na podstawowym zestawie, lepiej mi z nim idzie idzie.

Odnośnik do komentarza

kozbinio jak lezysz jak ta mokra c.ipa i napier.dalasz z dwojnogu i nieslyszysz skaczacego i teabaggujacego Cie kolorowego misia to mowi sie "baj baj blaszko". buziaczki zuczku;)

 

(null)

A propos tracenia blach...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I%20lied.jpg

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...