Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Szpic a jak możesz mnie widzieć na serwerach skoro raz na 800 h spędzonych z BF3 graliśmy razem i nie była to porywająca batalia,a że inne osoby będą z tego szczęśliwe to tylko im polać,życzyć szczęścia itp. Ja w związku z 100 lvl mam mega humor,nie będą klął na bugi,od dziś pogrywam w multi C2 i BC2,żyć nie umierać :P Ambicja to straszna choroba,trzymała mnie tyle czasu przy BF3.

 

No, gratulacje, Litwin :) Wpadniemy do tematu z BC2 sie pochwalic, jak twoje rekordy w jetach pobijemy ;)

 

Kozbinio dal przyklad- dlugo to bankowo nie potrwa :D

 

Co takiego Waldus zrobił?

Odnośnik do komentarza

Jak to co- nabil juz chyba ze 3 fragi jetem :D

 

W ogole dziwna sprawa- po drugim w krotkim czasie tygodniowym odwyku troche mi przeszlo cisnienie na BF... Przypuszczam, ze to tylko chwilowe (najpozniej do czerwcowego dodatku, a najprawdopodobniej do pierwszego ponownego odpalenia gry :D), ale sprobuje to wykorzystac i przejsc jak najszybciej AC: Revelations i FEAR 3, ktore wzialem teraz od kumpla :)

 

Zainspirowany starciami w BF3 ;) kupilem tez sobie dwie ksiazki gosci z SEAL Team Six: "Komandosa" R. Marcinko (czlowiek-legenda, zalozyciel tego oddzialu) i "Snajpera" jakiegos innego kolesia, ktore wlasnie zaczynam czytac. Jak skoncze, to sie wypowiem, ale poczatek jest obiecujacy.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

uf. przeczytałem wszystkie posty. przez tydzień miałem tylko GPRS w komórce i doszedłem do wniosku że musiałbym czekać jakieś 30-40 minut na kiblu żeby się chociaż jedna strona forum załadowała.

 

podsumowując dyskusję MASS vs nie-MASS lub inaczej: WSZYSTKO vs WYBRANE ELEMENTY GRY. Uważam, że serwery randomowe to serwery randomowe - gramy tutaj dla funu i wszystkie chwyty dozwolone, jak ktoś chce grać nawet na flecie to gra na flecie i ch.uj wszystkim do tego. Liga, klanówki, konkursy, mistrzostwa, laddery i inne tego typu eventy to inna strona medalu, rozumiem, że ktoś tutaj nie chce mieć RPG-Cluster-Fuck na metrze tylko trochę więcej taktyki.

 

Aczkolwiek zgadzam się (chyba to tommi powiedział), że claymory, usasy, dao, mass ze strzałkami są tak samo noobowskie jak kolesie, którzy nie potrafią sobie z tym poradzić :D

 

 

Co takiego Waldus zrobił?

 

czek dys ałt - czuj na plecach mój oddech i lepiej wbijaj dalej kille jetami bo nie znasz dnia ani godziny:

kozbinio.png

 

a teraz największy ch.uj sezonu - zostawiłem konsolę na wsi bo jedna torba się schowała za drzwiami i zapomniałem jej spakować do auta. więc nadal ban na grę a tyle rzeczy do zrobienia

:(

Odnośnik do komentarza

omg.jpg

 

Chłopie, źle z Tobą! Ratuj siebie przed "normalnością" (czyli Matrixem), każdy szanujący się rebeliant przeciw rzeczywistości sprawdza trzy razy czy nie zapomniał sprzętu do grania, lub robi nawet ewidencje! Zawiodłeś siebie i naszą społeczność, tym że potraktowałeś konsolę jak coś "mniej ważnego", przez co musisz spędzać czas w nudnym, chu.jowym świecie bez gier i z... ech... ciężko mi o tym pisać, ale muszę... z ludźmi którzy nie grają (sic!) :( Tracisz czas na życie, a tu pole walki czeka na Ciebie, my czekamy na Ciebie, świat piękny i wspaniały - nie zwlekaj, wracaj po konsolę i nie daj się Matrixowi.

 

PS. Litwin wróć do BF 3 jak będzie nowy dodatek, akurat będzie Close Combat, a tylu ludzi czeka żeby Ci kosę sprzedać, normalnie jesteś ich priorytetowym klientem na kosę, więc nie rób scen i nie uciekaj do BC 2 :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Postawa godna pochwały.

 

czek dys ałt - czuj na plecach mój oddech i lepiej wbijaj dalej kille jetami bo nie znasz dnia ani godziny:

kozbinio.png

 

a teraz największy ch.uj sezonu - zostawiłem konsolę na wsi bo jedna torba się schowała za drzwiami i zapomniałem jej spakować do auta. więc nadal ban na grę a tyle rzeczy do zrobienia

:(

 

A ty czuj mój, już prawie Cię doścignąłem ;]

 

Pryxfus.png

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Postawa godna pochwały.

 

czek dys ałt - czuj na plecach mój oddech i lepiej wbijaj dalej kille jetami bo nie znasz dnia ani godziny:

kozbinio.png

 

a teraz największy ch.uj sezonu - zostawiłem konsolę na wsi bo jedna torba się schowała za drzwiami i zapomniałem jej spakować do auta. więc nadal ban na grę a tyle rzeczy do zrobienia

:(

 

A ty czuj mój, już prawie Cię doścignąłem ;]

 

Pryxfus.png

to ja jestem juz prawie bogiem

szpic_pl.png

Odnośnik do komentarza

Splamiliście swój honor bawiąc się w piaskownicy zwanej przestrzenią powietrzną dla jet'ów w BF 3, z dala od prawdziwej wojny, od powietrza w którym niesie się woń krwi, brudu i ołowiu. Biada tym co, popełnili największe przewinienie jakim jest zabicie piechociarza przy użyciu jet'a.

Każdy kto zhańbił się zabiciem wojownika, potomka rycerzy walczących na śmierć i życie - i to przy użyciu niehonorowych metod pozbawiających przeciwnika szansy na zemstę, powinien ponieść najsurowszą karę zestrzelenia osiem razy pod rząd i trzech teabag'ów różnych graczy o niższym levelu. Ich pokutą niech będzie ustawka w której pokutnie stoją na środku planszy i czekają aż każda z ich ofiar zada im trzykrotnie więcej zabójstw i zteabaguje ich za każdym razem. A ten kto nie okaże woli pokutnika, w dniu sądu zazna męk ciągłych kos, nemesisów i teabag'ów tak aż z jego zmasakrowanego truchła zostanie tylko jeden wielki otwór na krocza.

Biada tym co używają helikopterów i czołgów w walce z piechotą, gdyż i oni popełniają złe czyny, które także powinny być karane. Nie ma gorszych od pilotów helikopterów, i to oni będą cierpieć największe katusze w dniu sądu otrzymując stale trafienia z rakiet ziemia powietrze i gdy wylądują na spadochronie czeka ich masowe wbicie kosy, nemesis piny, oraz pech, a także obowiązkowy gwałt na ich ustach przy użyciu wielu kroczy, zaś operatorzy czołgów będą tuż za nimi, zmuszeni do słuchania niemieckich nerd'ów bez możliwości mute, siedząc w unieruchomionych czołgach, męczeni ciągłym wysadzaniem ich słabych ciał przez c4.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...