Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Na Armored czekam bardziej niż na ten CQ...

 

A teraz z innej beczki:

Litwin, Ty to miałeś jazdę za młodu... Rozumiem, że tutaj: https://picasaweb.go...886438705987506 byłeś przebrany za Freddiego z ulicy Wiązów? hehehehe ;)

 

Za komuny tak wyglądały zakładowe mikołaje :P

 

Chciałem dać na picasa,żeby tutaj zdjęć nie wrzucać,ale widzę że są problemy to dodam na fotosik.

 

391e87e8505c863em.jpg

 

02fba6efeeb17197m.jpg

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Ale sie wczoraj nawku(pipi)ałem z kabotynem na kolesi z M26, no pograć normalnie się nie dało :confused: Ale i tak wygraliśmy :Dhttp://battlelog.bat...94/4/277234402/

 

To lepiej zobacz jaką wam notkę zostawił :) ta zniewaga krwi wymaga ;) Zaproś go na nasz serwer to go tak dojedziemy że go aż dupa będzie bolała ;)

Odnośnik do komentarza

Kurde, ale kolesia dzis skosilem:

http://bf3stats.com/stats_ps3/yomcb7

gosc jest pulkownikiem z 10. orlem, ma przegranych prawie 400h i k/d ratio 0.255 :D

Niektorzy to maja wytrwalosc, nie zalamuja sie i maja w doopie wyniki :) Szacun :)

 

w ogole fajne mecze dzis z Zaqiem gralismy- m.in. jeden na metrze, gdzie prawie caly czas w plecy bylo, jeszcze pod koniec 170 do 70 do tylu i dwie flagi dla nich, po czym zdobylismy z powrotem wszystkie flagi, przy ok. 45 ticketach do konca wyrownalismy wynik, zamknelismy ich na respie i wygralismy :)

albo na demawendzie, gdzie tez na poczatku chyba ze 200 ticketow do tylu bylo (ja zaczalem mecz od 0:8 :) ), ale w pewnym momencie wzielismy czolg, przetoczylismy sie od naszej respy do ich, przyparlismy ich do sciany i wygralismy sami 211 ticketami (k/d na koniec 34:19 :) )

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

kurde, CQ przywraca moją wiare w te gre. Małe mapy z CQ + "małe" z podstawki pozwalają ładnie się pobawić ;]

I chyba wraca mi dodatkowo chęć grania bo ostatnio zaczałem znowu bawić się snajperkami bolt-action i robić te nieszczęsne QSy - nawet daje rade, choć nie jest to tak przyjemne i proste jak w BC2. Dodatkowo idiotyzmem jest, że strzał w klatez odległości 3m zabiera 80% hp. Ja wiem, że w głowe najlepiej strzelać i w ogóle, ale dmg na takich małych dystansach w snajperkach bolt-action to mogli zostawić na 100/110.

 

w ogóle przez intensywność rozgrywki do góry niesamowicie wskakuje SPM ;]]

Odnośnik do komentarza

zgodnie z obietnicą, of cors HD. tak Was słychać, tylko minuta, bo obiecałem, że więcej to nie ma sensu a to na prośbę Pryxa:

 

http://www.youtube.com/watch?v=EoB8AicbNXI&hd=1

 

wideo przyciemnione pod napisy. ciekaw jestem o kim to gadaliśmy na początku

Edytowane przez waldusthecyc
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

ja grac bede od jutra:D sciagam dodatek i cisnienmy (pipi).eczki. to Was nagle nie ma, kibice jedne sie porobily kur.va.. Pryx robi furore na fejsie ze zdjeciem z papierem toaletowym, Kaczor cisnie w diablo i trzepie do swojej Mniszki, Kozbial udaje Korzeniowskiego i zapierdal.a po ogrodku z podczepiony endomodochu.jemuje, Gesior jak zawsze sie gdzies naje.bal i zasnal pod drzewem. Tommi nic nie mowi jak sie dolacze pewnie sie gapil w ten nowy TV, Zielu byl w przeciwnej druzynie, Zaq tez zreszta i (pipi).ali mnie jak psa z tych posranych nowych giwer:P czekajcie (pipi).ki jak wroce od jutra. Juz mozecie uprzedzic matki, zony i kochanki ze grac bedziecie na sluchawkach bo naczelny bluzgator powraca na stare smieci:)

Edytowane przez danielskii
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

ja grac bede od jutra:D sciagam dodatek i cisnienmy (pipi).eczki. to Was nagle nie ma, kibice jedne sie porobily kur.va.. Pryx robi furore na fejsie ze zdjeciem z papierem toaletowym, Kaczor cisnie w diablo i trzepie do swojej Mniszki, Kozbial udaje Korzeniowskiego i zapierdal.a po ogrodku z podczepiony endomodochu.jemuje, Gesior jak zawsze sie gdzies naje.bal i zasnal pod drzewem. Tommi nic nie mowi jak sie dolacze pewnie sie gapil w ten nowy TV, Zielu byl w przeciwnej druzynie, Zaq tez zreszta i (pipi).ali mnie jak psa z tych posranych nowych giwer:P czekajcie (pipi).ki jak wroce od jutra. Juz mozecie uprzedzic matki, zony i kochanki ze grac bedziecie na sluchawkach bo naczelny bluzgator powraca na stare smieci:)

Dodatek od srody po 15-16

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Nie napisales na koniec (null) :P

 

Bo nie piszę ze swojego zgniłego jabłuszka ;) to Twój powrót pewnie zmartwi Zaqa bo już wczoraj dostawaliśmy opieprz że nie gramy tylko gadami, i musileiśmy siedzieć jak (pipi)eczki, i tylko dzięki temu wygraliśmy... chyba ? ;)

Bo dostawalismy w dupe od jakis noobow :P a danielskiego gadki sa motywujace ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...