Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

tak wiem.... kilka razy wleciałem w zaq'a i randomów całkiem przypadkiem bo nie wiedziałem gdzie on jest

Jak ktos sie uczy to tak,czlowieka to nie denerwuje,ale jak 80lev orla wpierdziela sie nie potrzebnie,i zabija mnie i siebie to krew mnie zalewa.. jednak najbardziej denerwuja kolesie w jetach ktorzy sobie nie radza z heli to specjalnie w niego wlatuja

 

Jeszcze lepsi są kolesie,którzy nie mogą ciebie zestrzelić i celowo w ciebie wlatują.

 

Zdarzaja sie wypadki jak wczoraj,ja ide w gore ty pikujesz w dol i boom. ale w 99% jest to celowe

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

tego jeszcze nie uświadczyłem, kiedyś wleciał we mnie przeciwnik ale nie sądzę że było to celowe, a może? :F

ogólnie rzecz ujmując idzie mi coraz lepiej i bardzo się z tych postępów cieszę hehehe (główna zasada to nie latać jak jesteś wqrwiony bo nic nie wychodzi :P)

 

bardziej denerwują niewidzialne słupy i ściany :P dziś od wielu dni wleciałem w jakąś ścianę/słup(?)

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

Uwaga, bede sie chwalil! :D

Ale mialem wczoraj MEGA ZAJ.EBISTY wieczor- zdecydowanie najlepszy jak dotad :) Pobilem prawie wszystkie swoje rekordy:

- kill streak z 20 na 25 (i to w meczu nie z leszczami, jedynym przegranym zreszta

http://battlelog.bat...74/4/305322836/ )

- bilans killi za wieczor: +113, ratio 1,78, SPM 493

- pierwszy medal nemezisa (30 baretek) zdobylem w piatek, a tylko wczoraj wpadlo 11 (!) kolejnych baretek :D

- konkretny mecz piechota...

http://battlelog.bat...88/4/305322836/

- ...i heli bojowym (jeszcze raz special thx to Zaq, bez ktorego bym tego nie osiagnal ;) )http://battlelog.bat...05/4/305322836/

- a na pozegnanie tym razem swietny i wygrany mecz z Kabotynem, w ktory dla odmiany prawie caly czas przegrywalismy z banda (pipi)ych kamperow tracac momentami wszystkie flagi, zeby spiac zwieracze i na ostatnich 200 ticketach zloic kolesiom dupska

http://battlelog.bat...17/4/305322836/

,a moja kolekcje wzbogacila m.in. blacha MVP meczu, koreanskiego pulkownika z 79. orlem :)

 

KOCHAM TA GRE!!! :D

PS: M16A3 moze byc, a dla supporta jednak nie ma nic lepszego niz PKP obecnie :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

na battlelogu mi pokazuje, że mam odblokowanych dużo nieśmiertleników do użycia a jak w grze chce zmienić to mam tylko 1 (z tych prawych ofkors), nie czaje tego :P

masz 39 odblokowanych dogtagow.z czego 4(mass effect 3 dog tag,n7,syndicate dog tag i resupply dog tag)sa na prawa strone. jezeli komus zabierasz blache to nie mozesz uzyc tej blach. dopiero jak sam ja odblokujesz to mozesz ja uzyc.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

na battlelogu mi pokazuje, że mam odblokowanych dużo nieśmiertleników do użycia a jak w grze chce zmienić to mam tylko 1 (z tych prawych ofkors), nie czaje tego :P

masz 39 odblokowanych dogtagow.z czego 4(mass effect 3 dog tag,n7,syndicate dog tag i resupply dog tag)sa na prawa strone. jezeli komus zabierasz blache to nie mozesz uzyc tej blach. dopiero jak sam ja odblokujesz to mozesz ja uzyc.

No tyle to ja wiem. Ale jak gram i w trakcie meczu wyskakuje że odblokowano jakiś nieśmiertelnik a potem nigdzie go nie ma do użycia bo wszystkie pola ciemne to nie wiem o co w tym chodzi :P

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

na battlelogu mi pokazuje, że mam odblokowanych dużo nieśmiertleników do użycia a jak w grze chce zmienić to mam tylko 1 (z tych prawych ofkors), nie czaje tego :P

masz 39 odblokowanych dogtagow.z czego 4(mass effect 3 dog tag,n7,syndicate dog tag i resupply dog tag)sa na prawa strone. jezeli komus zabierasz blache to nie mozesz uzyc tej blach. dopiero jak sam ja odblokujesz to mozesz ja uzyc.

No tyle to ja wiem. Ale jak gram i w trakcie meczu wyskakuje że odblokowano jakiś nieśmiertelnik a potem nigdzie go nie ma do użycia bo wszystkie pola ciemne to nie wiem o co w tym chodzi :P

odblokowujesz te na lewa strone. wejdz sobie na battelog tam mozesz sobie ustawic.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Aaa, dopiero teraz zauważyłem, myślałem że one są na prawą i ich tam szukałem :P ciemna magia, jeszcze nie ogarniam nic

te na prawa sa,za medale,gwiazdki na broniach/pojazdach(za 1 gwiazdke,5gwiazdek i 100 gwiazdek),za granie w jakies gry ea,mozna tez kupic 2 pakiety dog tagow(ktore byly dostepne w usa i w preorder)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...