Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Jezu Gęsior odezwij się bo martwimy się o Ciebie, nie chcemy usłyszeć że znaleźli Polaka zaprutego w jakimś Warszawskim rowie. Zdaj relację jak było i czy wystawiłeś środkowy palec CR7 czy jak mu tam ;)

 

Atmosfera na stadionie jest kozacka, ale trochę dziwnie się to ogląda bez komentarza tego fajansiarza Szpaka. Muza napieprza, jest bal, są fajne lalki no i był CR7. Co przy piłce to przeraźliwe gwizdy. Nie cierpie mendy, ale trzeba uczciwie powiedzieć, że jak już wyszedł mu jakiś fajny zwód to ludziska ryczeli z podziwu. Fajnie było popatrzeć jak Grecy walili w gacie jak Krystyna był przy piłce.

 

dsc08018j.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

grała ta menda wczoraj więc żyje;) a żeby chu.jobombelek cie Gęsiorku strzelił za wczoraj:D

 

Opowiadałem chłopakom dzisiaj w nocy jaki byłeś uprzejmy:

- "TY CH.UJU"

- "Giń szmato"

:)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Może mi ktoś z Was wytłumaczyć za co dostałem wczoraj bana na Waszym serwerze Close Quarters ?

I jeszcze jedno dlaczego nie gracie na harcore ?

Admin chcial wejsc i trafilo na ciebie.a na hc nie gramy bo nie.

Bo to za trudny tryb.

Powiedzial ten ktory na hc w bf3 moze byl z kilka razy.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem trochę się zdziwiłem bo akurat nic złego nie zrobiłem a tutaj ban :D . Możecie go zdjąć bo czasem chciałbym zagrać z dobrymi graczami żeby się podszkolić, no chyba że mam spadać na drzewo.

 

To ja Ci dałem bana, ale musiałem wejść a wtedy ban tylko zostaje, ale już go nie masz więc wbijaj się, tylko tag jakiś Polski bo mam zasadę że najpierw wywalam obcokrajowców ;)

Odnośnik do komentarza

...no, i gwizd przelatujacego pocisku wystarczajacy, by zabic.

 

U mnie tak sie ladnie ulozylo, ze dzis wieczor jubileuszowa kosa nr 800 czeka na wbicie- jacys chetni? ;)

Kabotyn?? :D

 

Az sie pochwale:

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/51879079/4/305322836/

 

prawie 100k pkt w jednym meczu- moja zyciowka jak dotad :) W ogole konkretny mecz- jak weszlismy z Zaqiem i Kabotynem,bylo jakies 200 ticketow w plecy (kanaly, gra amerykanami, do tego sporo noobow w druzynie)- na koniec my zgnietlismy ich prawie 200 ticketami.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

http://battlelog.bat...20/4/194180605/

118 tyś punktów

Żołnierz wsparcia plus weekend z podwójnym expem to maszyna do robienia punktów, szkoda, że nie mam więcej czasu.

 

EDIT.

Dzięki za zaproszenia do gry wczoraj wieczorem, ale tak jak mówiłem miałem gości. Jak widzicie, że wieczorem gram w Guitar Hero lub Buzza to znaczy, że mam już sporo promili we krwi i raczej nie wskoczę na serwer :]

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Kozbinio juz kiedys ta dyskusje podsumowal w jednym poscie- nie bede sie powtarzal.

 

A Kozbinio to jakiś autorytet?Wyraziłem swoje zdanie na temat tego śmiesznego trybu,który sprawdza się jedynie podczas latania.Rozegrałem więcej godzin na normalu niż wy wszyscy na HC,a najgłośniej na niego ciśniecie.Tak jak wcześniej cisnęliście na Usasy,basecamping,Famasy dużo by wymieniać z czym sobie nie radziliście,a później robiliście to samo.Pewnie jak byście osiągali dobre wyniki na hc to i ten tryb byłby fajny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...