Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

A mnie wywalilo wczoraj - Utracono polaczenie z EA Online i za chvja juz nie moglem sie z EA Online polaczyc. Co za syf...

 

Ale ten koles ktory nam sie trafil na Kanalach to niezly byl. Jak Gasior sie zalogowal to powiedzialem ze kogos bedzie trzeba wyrzucic go Gasior sie dolaczy, co skwitowal kaczor, ze to moze byc nienajlepszy transfer tego kolesia stracic :D

Odnośnik do komentarza

Też go znam od czasów BC2 :]

 

Też bym chciał, żeby część raportów nie zapisała się po wczorajszym wieczorze, dostawaliśmy takie wpier.dol, że hoho. Graliście (kaczor + Gęsior) z porrypor plus jakiś random, tyle, że co wam się trafił random to kosił aż miło, ile faków wczoraj szło to nasze ;]

ten porrypor byl spoko. odzywal sie itp

nawet nasmiewal sie z nick'a zaq'a ze taki gejowy :P

My za to laliśmy z Ciebie, że znów rage quita zrobiłeś :P

 

Mam wrażenie, że obrona podłożonego M-coma w tym trybie trwa jakąś godzinę :]

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Też go znam od czasów BC2 :]

 

Też bym chciał, żeby część raportów nie zapisała się po wczorajszym wieczorze, dostawaliśmy takie wpier.dol, że hoho. Graliście (kaczor + Gęsior) z porrypor plus jakiś random, tyle, że co wam się trafił random to kosił aż miło, ile faków wczoraj szło to nasze ;]

ten porrypor byl spoko. odzywal sie itp

nawet nasmiewal sie z nick'a zaq'a ze taki gejowy :P

My za to laliśmy z Ciebie, że znów rage quita zrobiłeś :P

 

Mam wrażenie, że obrona podłożonego M-coma w tym trybie trwa jakąś godzinę :]

i wcale sie tego nie wstydze :)

zaczely sie bugi ja wychodze.

Dlatego mam 30% wyjsc z gier.

Zdarzy sie cos z dupy -> zmieniam serwer :P

Odnośnik do komentarza

Też bym chciał, żeby część raportów nie zapisała się po wczorajszym wieczorze, dostawaliśmy takie wpier.dol, że hoho. Graliście (kaczor + Gęsior) z porrypor plus jakiś random, tyle, że co wam się trafił random to kosił aż miło, ile faków wczoraj szło to nasze ;]

 

my wczoraj z gęsiorem i porryporem, po meczyku na teheranie kiedy to rozbroiliscie m-coma na 5 sec przed wybuchem, posypywalismy glowy popiolem tak intensywnie, że dzisiaj musialem odkurzac całe mieszkanie :) To było tak frustrujące bo od wygranej dzieliło nas kilka sekund ale końcówka w naszym wykonaniu to była seria katastrofalnych błędów własnych... porrypor za wcześnie wylazł z dziury i zaliczył zgona, Gęsior nie przeładował spluwy przed atakiem więc wyskoczył na was ze spuszczonymi spodniami ;) a ja zamiast zdjąć kolesia rozbrajającego m-coma traciłem pestki na jakiegoś żula skitranego 100m od celu więc jak przyszło co do czego to zabrakło ammo... katastrofa...!!!

 

http://battlelog.bat...68/4/216401239/

 

wrrrrrrrrrrrrrr

PS. Sorki Łebi za te 2 kosy! to nie w moim stylu ale liczyłem, że za drugim razem to jednak ktoś inny będzie :)

 

PS2. Gęsior i porrypor - udanych wakacji bez BF3 :)

Edytowane przez rob1979
Odnośnik do komentarza

Jak widzieliśmy pojawiającego się Gęsiora na PSNie to też się zastawialiśmy czy pozbędziecie się Randomterminatora, haha.

 

Czasami byliśmy za bardzo rozluźnieni gadaliśmy o bzdurach, zamiast przekazywać sobie info, w tym trybie trzeba być skupionym wymyśleć jakiś plan i go realizować, nie ma miejsca na samowolkę, w obronie trzeba wybronić te około 5 fal, kitranie się jest efektywne, aha i nienawidzę P90, ile ja wczoraj z tego zginąłem, aż chyba sam zacznę tym grać, trzeba wbić w końcu medalik z PDW.

Odnośnik do komentarza

ehhh, kurde, tak sobie was czytam i az mnie skreca, zeby bf3 odpalic... Od weekendu w niego nie gralem i zaczynam lapac kryzys. Naprawde sie czuje przez ta gre jak rasowy alkoholik- moge odstawic nalog i po pokonaniu poczatkowego kryzysu pozniej jest coraz latwiej, ale jak juz w koncu znowu zagram, to wpadam w taki cug, ze masakra... Jade do upadlego (weekend, 4.-5. rano przy pobudce o 9.-9:30)- potem nie dosc, ze w kolejny dzien (i poczatek kolejnego tygodnia w robocie) skonany, to jeszcze przesrane w domu... :confused: Jak zyc... :confused:

 

edyta:

aha i nienawidzę P90, ile ja wczoraj z tego zginąłem, aż chyba sam zacznę tym grać, trzeba wbić w końcu medalik z PDW.

P90 jest rewelacja- magazynek na 50 pestek (idealne na grupe wrogow) wypluwanych z szybkoscia 900 szt./min, do tego wrzucasz jednoczesnie latarke/laser ORAZ tlumik i ogien :D Baretki leca jedna pod drugiej- tez nim wlasnie medal PDW robie ;) Najlepsze, ze na poczatku ta bron byla beznadziejna- nawet nie wiem, kiedy ja poprawili :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

spora część wczorajszego grania poszła do piachu... na battlelogu żadnych raportów nie ma, medale nie zaliczone... Utracono połączenie z sesją! WTF? i tak kilka razy!

 

Myślałem, że wypiernicze konsole przez okno: piękne mecze, czołówka stawki, ciężko zapracowane kille C4 do zadania i (pipi) z tego wyszło.

 

Jak Gasior sie zalogowal to powiedzialem ze kogos bedzie trzeba wyrzucic go Gasior sie dolaczy, co skwitowal kaczor, ze to moze byc nienajlepszy transfer tego kolesia stracic :D

 

Nie wiem czy mam Wam dziękować czy się obrazić :)

 

PS2. Gęsior i porrypor - udanych wakacji bez BF3 :)

 

Dzięki Kaczor. W sobotę ruszam - kierunek ukochane Kaszuby. Jakby kto był przejazdem albo nieprzejazdem to wpadajta ludziska. Siedze tam do 28.07

Jezioro Kiedrowickie, Lipnica/Kiedrowice.

 

zdjcie0183.jpg

 

A to jest kadr, który udało mi się zdobyć, z najnowszego dodatku do BF3 "Oddziały Prewencji - Ostatnie Pier.dolnięcie"

W rolach głównych ja :)

Do Zobaczenia mordy!!!!

 

dsc04929j.jpg

 

dsc04931s.jpg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

spora część wczorajszego grania poszła do piachu... na battlelogu żadnych raportów nie ma, medale nie zaliczone... Utracono połączenie z sesją! WTF? i tak kilka razy!

 

Myślałem, że wypiernicze konsole przez okno: piękne mecze, czołówka stawki, ciężko zapracowane kille C4 do zadania i (pipi) z tego wyszło.

 

Jak Gasior sie zalogowal to powiedzialem ze kogos bedzie trzeba wyrzucic go Gasior sie dolaczy, co skwitowal kaczor, ze to moze byc nienajlepszy transfer tego kolesia stracic :D

 

Nie wiem czy mam Wam dziękować czy się obrazić :)

Nie, nie, hehehe. Jednak koles dobrze gral. Nie bylo z nim kontaktu ale potrafil sie dostosowac.

 

Piekna miejscowka, wypoczywaj bo jak wrocisz to bedziesz potrzebny!

 

I racja, w tym trybie jezeli sie nie wspolpracuje to porazka gwarantowana. Powiem wam, ze gralo sie dobrze, ale coraz bardziej martwi mnie niemozliwosc komfortowego grania nie z winy serwerow czy gry ale mojego neta :( 2 dni temu gramy wszystkim ladnie smiga a ja mam lagi. Wczoraj wszyscy graja a mnie wywala :(

Odnośnik do komentarza

Wczoraj też miałem utratę połączenia z serwerami EA i ponowne połączenie nic nie dawało. Trzeba wyłączyć konsole i włączyć jeszcze raz. To pomaga

 

Gęsior dobrze że za miast tego drewnianego miecza nie miałeś w ręce Białego Dużego Dildo bo zacząłby się martwić :-D

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

my wczoraj z gęsiorem i porryporem, po meczyku na teheranie kiedy to rozbroiliscie m-coma na 5 sec przed wybuchem, posypywalismy glowy popiolem tak intensywnie, że dzisiaj musialem odkurzac całe mieszkanie :)

 

 

To byla jedna z lepszych akcji meczu,wbiegam do mcom staje w koncie rozbrajam i zabijam w tym samym czasie gesiora :D Ale Kaczor powiem ci,ze za to P90 to min.4 kosy dostaniesz jak wrocimy do CQ.

 

Sklad na dzis SQD RUSH 21:30 czasu PL pasuje wszystkim?

 

1.Zaq

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

 

 

Tommi drhtv.com.pl lub meczyki.pl zobacz czy tam niema jakis stream'ow

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Nowa mapa z kolejnego dodatku ( ta pustynna )

bedzie ok 2x wieksza niz Caspian.

w caspianie z bazy do bazy w lini prostej jest 1100 metrow

na pustyni bedzie 1900 metrow

a najdalej oddalone od siebie flagi beda o ponad kilometr

Odnośnik do komentarza

spora część wczorajszego grania poszła do piachu... na battlelogu żadnych raportów nie ma, medale nie zaliczone... Utracono połączenie z sesją! WTF? i tak kilka razy!

 

Myślałem, że wypiernicze konsole przez okno: piękne mecze, czołówka stawki, ciężko zapracowane kille C4 do zadania i (pipi) z tego wyszło.

 

Jak Gasior sie zalogowal to powiedzialem ze kogos bedzie trzeba wyrzucic go Gasior sie dolaczy, co skwitowal kaczor, ze to moze byc nienajlepszy transfer tego kolesia stracic :D

 

Nie wiem czy mam Wam dziękować czy się obrazić :)

 

PS2. Gęsior i porrypor - udanych wakacji bez BF3 :)

 

Dzięki Kaczor. W sobotę ruszam - kierunek ukochane Kaszuby. Jakby kto był przejazdem albo nieprzejazdem to wpadajta ludziska. Siedze tam do 28.07

Jezioro Kiedrowickie, Lipnica/Kiedrowice.

 

zdjcie0183.jpg

 

A to jest kadr, który udało mi się zdobyć, z najnowszego dodatku do BF3 "Oddziały Prewencji - Ostatnie Pier.dolnięcie"

W rolach głównych ja :)

Do Zobaczenia mordy!!!!

 

dsc04929j.jpg

 

dsc04931s.jpg

 

Gęsior daj namiar na siebie na PW. Akurat rozpoczynam urlop i w drugim tygodniu po powrocie znad Bałtyku chętnie zapakuję rodzinkę i podjadę napić się (upić się???) w miłym towarzystwie. Będę miał tylko 100 km dolotu więc przeszkoda żadna. Nie zostawię tak takiej okazji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...