Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Tommi, świadomie odpuszczasz świetny tryb, tu nie ma czasu na śmichy i hihy, chyba że komuś spadnie gumka z grzybka ;] Liczy się ciągła komunikacja, pilnowanie sobie wzajemnie pleców. Ja osobiście lubię Squad DM w wersji bez pojazdów, np. na Metrze lub Close Quarters, które mają bardzo duży wpływ na wynik meczu, bardzo często drużyny idą łeb w łeb, emocje pod koniec takiego meczu są naprawdę niezłe. Tylko tutaj masz wpływ na działanie całej drużyny, w innych trybach jesteś jednym z trzech teamów i nawet jak ty z kolegami grasz dobrze a reszta lami to mecz masz raczej w plecy.

 

Wczoraj Kosa przyprowadził kolegę który grał pierwszy raz w BF3, chłop miał bardzo ciężki start z Battlefieldem, statsy np. 1:12 Gry z multiplayerem trzeba ogrywać od premiery inaczej jesteś mięsem armatnim, łatwo się wtedy zniechęcić

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Moze po prostu jeszcze do niego nie doroslem- zazwyczaj zbieram w nim ciegi, zreszta z zasady trudniej o zwyciestwo jak sa 4 druzyny zamiast 2. Dobry sklad i w podboju nawet przy lamiacych pozostalych skladach jest w stanie zawazyc o zwyciestwie.

Mnie on w kazdym razie nie bawi w najmniejszym stopniu tak, jak podboj czy dominacja- raczej glownie frustruje. To juz wole zdecydowanie AK od tego...

 

Ostatnie kilka dni (nie liczac wczoraj) calkiem niezle mialem, nawet z Gesiorem czy Nogusem na plus wychodzilem ;) Jak jeszcze troche skilla podciagne, to moze zaczne w to tez grac.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Tommi, jaki skill?, ja w tym trybie padam równie często jak w każdym innym, tyle, że ziomki z defibrylatorami są zaraz obok i mnie podnoszą, apteką poratują. W tym trybie przynajmniej nie jest tak, że każdy jest w innym fragmencie mapy, w tym: jeden jest w czołgu, drugi w heli, następny lata, a ostatni na płynie łódce ;] Tu trzeba być w grupie, bo wróg najczęściej też bryka w grupie.

Odnośnik do komentarza

Niby tak, ale co stoi na przeszkodzie, zeby w podboju tez sie grupa trzymac i grac zespolowo?

Na mapach z AK to AC130 :) ..Najelepsze mapy do rush i grania zespolowo to te z B2K a szczegolnie Sharqi Peninsula gdzie,jak nie zrobisz desantu z heli na ostatniej bazie to masz po grze.A mapy z podstawki to tylko squad rush

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Ostatnie kilka dni (nie liczac wczoraj) calkiem niezle mialem, nawet z Gesiorem czy Nogusem na plus wychodzilem ;) Jak jeszcze troche skilla podciagne, to moze zaczne w to tez grac.

 

To prawda, że miałeś na plus ze mną, ale kutwa miałem pecha do Ciebie po prostu. Z tego co pamiętam to innych lałem a tu nagle (pipi) z boku Tommi, dobita Tommi. Co na Ciebie wpadałem to zgon. Tak się ułożyło. Ale jak wziąłem do łapy MK3A1 to sie skończyło babci sranie ;)

Odnośnik do komentarza

Gesior, to nie pech zaden, tylko moj wzrost skilla- przyznaj w koncu ;P Pecha to raczej ja mialem, bo tym MK3A1 to kilka razy w pare sekund mnie ubiles, jak mnie podnosil ktos ;)

 

Ale serio, to nie zaden przypadek byl- w ostatnim tygodniu mialem kilka naprawde niezlych dni (jak na moje standardy oczywiscie ;) ), gdzie zabijalem wszystkich jak leci, zaliczajac czeste multikille i czujac sie momentami jak jakis (pipi)y terminator :D zreszta wklejalem nawet dowod http://battlelog.bat...09/4/305322836/ ;) W pojazdy tez jak wsiadalem to co chwila w pierwszej trojce konczylem :)

 

Nie wiem, czy to jednorazowy krotkotrwaly skok skilla byl czy (mam nadzieje) efekt grania przez ostatnie 3 tyg. praktycznie codziennie (zamiast cyklem 2 dni ciorania - 5 dni przerwy, jak w poprzednich miesiacach), czy moze cos w diecie (a raczej trunkach :D) - historia to oceni :D

 

e: aaa, przypomniala mi sie jeszcze jedna wazna przyczyna tych dobrych wynikow: M5K + latarka + TGS :D

 

W ogole taki motyw wczoraj:

ziba, flaga A, ja na dole na schodach od spodu, a kolo na gorze za barierka. Widze, ze chce przez nia zeskakiwac na dol, wiec otwieram do niego ogien, w trakcie animacji jego zeskoku slysze strzaly z shotguna, dopiero po zeskoku widze animacje jak strzela, ale oczywiscie gine. WTF??!! Da sie strzelac skaczac przez barierki czy znowu jakies gowniane opoznienia, ze zbieram kulke zanim zobacze jak koles strzela?

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Tommi :) wracając do tego Squad DM... Wierzę, że ten tryb może frustrować... ale tylko naszych przeciwników :) Spróbuj kiedyś z nami zagrać to przestanisz biadolić :) Tylko upewnij się, że masz w drużynie Pryxa, Gęsiora Gumisia albo mnie a zobaczysz jaka to frajda - totalne podporządkowanie własnych poczynań dla dobra drużyny, podział na klasy (3 medyków i 1 support :) ), żadnego gównianego masterowania kiepskich spluw - bierzesz co masz najlepszego i biegasz watahą jak jakiś cho.lerny wilk :) tylko, że w przeciwieństwie do wilków kumple mają defibrylatory więc kończy się to tak:

 

http://battlelog.bat...92/4/216401239/

 

w miarę spokojne zwycięstwo, przy czym żaden z nas nie znalazł się nawet w TOP3 :)

naprawdę polecam...

 

ps. Nie żebym nie wierzył w umiejętności reszty ziomków - po prostu z innymi nie grałem :)

ps2. Gęsior często tak ma - łaczysz się do niego, błagasz i prosisz a on i tak woli grać w innej drużynie albo przeciwko tobie... Wole mysleć, że po prostu nie zauważa ziomków ... :P

Edytowane przez rob1979
Odnośnik do komentarza

A nawet piszac tu dzis nt. tego sqdm zastanawialem sie nad podzialem na klasy :) ja bym ew. recona rozwazyl zamiast supporta albo jednego szturmowca- czujnik ruchu naprawde robi robote i daje przewage (choc fakt, ze wymagaloby to poruszania sie glownie w niewielkim obszarze). Podobnie, jak MAV, ale nie "zabiera" czlonka druzyny- to moj ulubiony gadzet ostatnio :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Zapraszam wszystkich fanów i weteranów battlefielda na ps3 do udziału w misji multiplayer Co-op "Project reality"

w której każdy będzie mógł wziąć udział kto jest zainteresowany gra zespołową i drużynową.

 

Czym ten projekt będzie się różnić od normalnej gry w battlefield3 na podboju i w innych trybach?

 

✔ W każdej walce na polu bitwy będziesz grać z całym zespołem, każda drużyna w zespole będzie poruszać się cały czas razem za dowódcą.

 

✔ W każdej misji jedna drużyna będzie walczyć przeciwko drugiej na podstawie ustalonego wcześniej scenariusza misji.

 

✔ Będziesz miał okazje zobaczyć jak wygląda walka zespołowa, a nie bieganie po całej mapie bez sensu i nabijanie tylko fragów.

 

✔ Projekt Reality ma być realistyczny dlatego podczas każdej misji masz tylko jedno życie co będzie od ciebie i całej drużyny wymagać więcej skupienia, koncentracji nad tym co będzie się działo podczas misji.

 

✔ To nie jest projekt dla osób które preferują gre w stylu rambo, bieganie bez sensu po całej mapie, nabijanie tylko fragów.

 

✔ Projekt Reality Battlefield3 na PS3 dopiero powstaje więc jest dopiero w fazie tak zwanej bety.

 

Osoby zainteresowane mogą się zapoznać ze szczegółami na battlelogu

Odnośnik do komentarza

aha.... to nie lepiej pojsc do wojska / legii... bedziecie miel reality i jedno zycie... zycze powodenia i skupienia jak zabije was best player zwany PECH;) ps. gdybys gral z nasza ekipa tp wiedzialbys ze tutaj obowiazuje zasada luznych kaleson czyli gramy bez klanowej spiny;) dyscypline wprowadza czasem zaq czasem pryx i kaczor, ostanio gesior (szczegolnie po zdobyciu 100;)) gdy wszystko inne zawodzi wtedy bez skromnosci musze przyznac ze wszystkie uszy sa zwrocone w moja strone;)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...