Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

 

Jak to EA zrobią dobre gry na next geny jako platformy wiodące,a reszta portów będzie żenująca,oddadzą je ekipie od "chińczyka" czy jakiejś innej "wielkiej"gry,tak jak to było w przypadku PS2 i PS3 i Fify.

Bf3 platforma wiodaca to pc a jakosc tez jest daleko od idealnej.

Odnośnik do komentarza

Teraz pytanie za 100 punktów. Co my gracze możemy z tym zrobić??

 

 

Teoretycznie można by zbojkotować BF4 zanim wyjdzie gotowy na 50% i wymusić opóźnienie premiery kosztem dopracowania ale musiało by to być zrobione na szeroką skale a na to chyba nie ma szans??

Poza tym EA i tak go wypuści wiec pozostają 2 opcje....

 

1. Czekać z rok na jakieś łatki które z grubsza naprawią błędy.

 

2. Grać i narzekać na zły los wszystkich graczy których firmy mają w d..........

 

Zaq wydaje mi się ze 2 opcja jest do przyjęcia o ile podstawa jaką jest voip będzie działał od początku bez problemów bo na grę bez błędów raczej bym nie liczył. 

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Gracze nic nie zrobia.Kilka lat temu gracze planowali bojkot left 4 dead 2 ,cos ponad 0.5mil osob deklarowalo ze nie kupi gry,a i tak l4d 2 sprzedal sie fantastycznie.Malo osob tak naprawde sledzi wiadomosci o grach,zeby takie cos wyszlo to musiala by byc gigantyczna kampania w tv,radio,gazetach a i tak pewnie by gra sie sprzedala. Pojedynczy gracz moze nie kupic i patrzec jak znajomi graja.

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Mam tylko nadzieję, że BF4 nie spowoduje wielkiego odpływu z BF3. Jeśli nie wycisną niczego nowego z PS3, i będzie to taki BF 3.5, to... Ech... Pewnie pier.dylion ludzi kupi, i przerzuci się choćby nie wiem jak był zły :(

Bo z tego szmelcu technologicznego nie da się już nic więcej wycisnąć. Powiem wiecej DICE powinno dać sobie spokój z wersja na ps3x360 i dopracować wersję nextgenowa,no ale bazy ponad 100mln graczy się nie odpuszcza

Odnośnik do komentarza

słaby ten dodatek.

 

w CTF ludzie biegaja jak po(pipi)ani nie majac pojecia co sie dzieje.

te walki w powietrzu to (pipi)nia. To jest nudniejsze niz armor kill.

20 minut latania i najlepzy ma 12 zabójstw xD

 

@update:

 

co oni zrobili z ludzmi co projektowali mapy do Bc2? odcieli im rece? Te mapy tutaj są projektowane przez debili...

Edytowane przez SzewczykDratewka
Odnośnik do komentarza

A co ty chciałeś? CQC w powietrzu?

 

Ja tam w samolotach jaram się jak mam 3 kille na 20 minut. Czekam, aż do gry wejdą ludzie bez premium, może będzie w powietrzu trochę łatwiej :] Wczoraj z Mcluskym potestowaliśmy nowe mapy w deathmatchu i są bardzo dobre, jedna się wybija tak z torami po środku.

 

Ja oceniam dodatek na plus, mapki są naprawdę dobrze zrobione, Rush, DM i Bitwa Powietrzna siadły mi. Do CTF postaram się jeszcze podejść,a le tylko, z ekipą i jakimś planem na mecz, bo latanie od flagi do flagi się nie sprawdza. Podbój nie jest za dobry bo mapki są jednak trochę za duże, a 24 graczy na mapie to jednak za mało.

Odnośnik do komentarza

Co on k&^wa zrobil!? :woot:  Trzeba dzis przetestowac nowy dodatek.

Piękna akcja. Ja Cie pier....

 

W dalszym ciągu wieczorami naparzam w End Game i coraz bardziej się przekonuję. Wczoraj odpaliłem TDM i mam takie same odczucia jak Pryx. Jest grubo.

 

Edit: może nie widzieliście :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=5ecuC8dVXQs

Edytowane przez Gęsior
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wyjazd służbowy ? :) Byle bi Ci pupa za bardzo nie zaszalała  :banana:  Sam wiesz jak na tych wyjazdach bywa  :teehee:

Prywatny :) Jedziemy z rodzina w piatek do Genewy na ostatnie dni targow samochodowych :) Trzeba nowa Octavke i BMW M6 obczaic ;) Powrot w niedziele, wiec juz pewnie nie zagram, a w tygodniu ostatnio jakos nie daje rady, bo sie nie wysypiam do roboty.

Zielu, ja przez 4,5 roku sluzbowo co niedziele na caly tydzien wyjezdzalem, ale mimo to nie wiem, o czym mowisz :P Zawsze grzeczny bylem :)

 

DM na nowych mapkach jeszcze nie obczajalem- chetnie sprobuje. Pamietam, ze na Omanskiej albo Sharqim mi bardzo DM pasowal- moze tu tez podobnie bedzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...