Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

tak po Twoim poscie o lewych galkach plus nasze hobby w postaci grania na "kąsolkach" skojarzylo mi sie https://www.youtube.com/watch?v=0zHGatfy7I8 :D:D:D Widze ze zacna ekpia bedzie - cyborg pitolony tez pewno dalaczy jak przestanie sluchac na VidZone tych badziewiów ;) Gesior alkoholik bankowo dolaczy bo przeca co robic na delirce;) do zobaczyska na polu bitwy!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obym sie mylil, ale w ostatnim czasie tego typu ustawki wygladaly tak:

  • 1/3 chetnych wbija dosc wczesnie na serwy
  • 1/3 dolacza jak ci pierwsi juz wychodza
  • pozostali mimo deklaracji w ogole sie nie pojawiaja

Skutek: i tak trudno jeden sklad zmontowac.

 

Dzis mecz reprezentacji, jak sie okazuje- dam im chyba szanse i sprobuje popatrzec i wbic sie zaraz po zakonczeniu.

Chyba, ze w(pipi)ia mnie swoja gra juz po paru minutach, to wtedy bede wczesniej.

Odnośnik do komentarza

 Gesior alkoholik bankowo dolaczy bo przeca co robic na delirce;) do zobaczyska na polu bitwy!

 

Te, amator rumianku i ciepłej szałwi. Jaki kuna alkoholik? Degustator! Dzisiaj będę jak zwykle, jutro mogę być, ale nie chce Was zamulać gadką bo bankowo będę miał bałagan w głowie i zeza.

Dzisiaj wpadam z butlą i trzepiemy.

Odnośnik do komentarza

O 4 bagietka dla żonki? O jakiej bagietce Danielski myślisz hę...?

 

Dzisiaj to nie wiem czy mnie żona puści bo przez pracę to chyba z tydzień się nie widzielismy. Jak patrzę na grafik to niedziela i wtorek wieczór powinienem mieć czas na granie w gry. W niedzielę wielkanocną planuję grać do rana by w lany poniedziałek być pierwszym z wiadrem na osiedlu hehe

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj wpadne tak kolo polnocy. Uzbroje sie w baterie browarow, i jedziem "wojowac" na serwerach DICE. Chociaz ostatnio bardziej sie chill-out'uje przy sluchaniu B.Spears, niz przy BF3. :) Gra juz mi sie znudzila. Poza tym za duzo "oszustow" sie porobilo. Wpada ci taki jegomosc na CQ, gra AEK'iem, i za kazdym razem wyciaga accuracy powyzej 21%. No sorry, ja z reguly na tych mapach gram M5K (bron zaprojektowana akurat na CLose Combat), i wyciagam tak 16%, a w porywach 19%. Rozumiem wysokie k/d, ale juz tej precyzji nie. Na zadnym filmiku zuploud'owanym na youtub;e, nie mialem powyzej 19%.

Odnośnik do komentarza

Znaczy? Skoro Gęsior poczuł się urażony to wypadało by skończyć a nie ciągnąć wątek dalej. Nie będę prowadził dochodzenia bo ktoś komuś coś powiedział albo kto zaczął i dlaczego. Serio - to nie piaskownica a Wy nie macie po 5 latek.  Tyle ode mnie :) Miłej konwersacji. Pzdr.

Odnośnik do komentarza

Nic wiec dziwnego, ze Kazik o nim spiewal :)

 

e: http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/4/86066608/305322836/

masz tu Kabotyn goscia, ktory celnosc 23% mial :) co prawda wynik tylko 5:4, ale mysle, ze SKS-em, ktorym gral (czy tez innymi nieautomatycznymi broniami, zwlaszcza shotgunami), da sie to wyciagnac.

 

e2: o, a tu to dopiero jakis gosciu pojechal:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/4/86068887/305322836/

64%

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Obczajcie typa, na ktorego wczoraj trafilismy:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/user/TheUltimateCrash/

Nr 1 na swiecie shotgunem 870 MCS na ps3 (prawie 70 tys. killi nim, ratio 2.84).B

Blacha wpadla o ile pamietam (to ktos iny byl jednak), ale gosciu w(pipi)iajacy byl.

Innego wczoraj spotkalismy, ktory 100 gwiazdek C4 mial (nie pamietam nicka).

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...