Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Gesior, mogles po prostu miec wczoraj lekki jednorazowy spadek formy ;)

 

Ja tez ogolnie w plecy wczoraj bylem w wiekszosci meczy, ale tego wieczoru skupialem sie glownie na nozowaniu i pod tym wzgledem bylo ok. 109 killi z 309 ogolem, wyrownany rekord 25 kos w meczu (trwal 0,5h), do tego jeden kolo znozowany w jednym meczu 5 razy (swoja droga to byl chyba najwiekszy leszcz, na jakiego do tej pory trafilem- gosciu robil wyniki rzedu 3:27, 15:45 itd. W 2-3 meczach w sumie chyba z 10 kos dostal i awersarza 110 i 80), a dwoch innych typow 4 i 3 razy :) Forma powoli rosnie do poziomu sprzed nauki latania  ;)

 

Tylko ten TechnIg na razie dla mnie nie do skoszenia jest. 3 razy od niego oberwalem wczoraj, nie koszac go samemu ani razu.

 

Ogolnie olewam robienie zadan i  najblizszym czasie skupiam sie na masterowaniu noza- odkad to sobie w weekend postanowilem, to od razu wrocila mi motywacja i chec do grania :D

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

 

 

Pisałem o tym w dziale sprzętowym, ale napiszę też w naszym kąciku, bo może ktoś mi pomoże.

 

Mam problem z dwoma padami (Dualshock i Sixaxis). W obydwu kręci się w okół własnej osi lewa gałka.

W kolejnym padzie jak gram w BF3 to gdy przyceluję (L1 + R1) to żołnierz wyrzuca przed siebie apteczkę lub amunicje, co odpowiada przyciśnięciu strzałki na dpadzie w lewo. W innych grach to nie występuje, lub tego nie zauważyłem.

Nie wiem czy da się coś takiego naprawić czy lepiej od razu kupić nowego pada.

 

Myslalem, ze ci lewy analog aktywuje przyciski. Jesli tak, to tu masz rozwiazanie.

Proponuje ci Pryx odpalenie BF3 na pustym serwerze. Pobiegaj troche, i zobacz czy aktywuja ci sie inne przyciski. Calkiem mozliwe, ze to wlasnie analog jest winny, a nie L1 czy R1.

 

Kabotyn, dzięki za filmik, tą metoda naprawiłem jednego pada. Z dwóch pozostałych udało mi się odratować jednego - wymiana gałek. Drugiego nie potrafię z powrotem skręcić :]

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio lecę heli na kaspijskiej i zgon,myślę sobie admina zabolało :P a tu "pech" :P  Za to miałem fajną akcję na nowych mapach z end game,zrobiłem podwójnego killa z crossa,zeskakując z niego,a on siłą rozpędu rozjechał dwóch,trzeciego dobiłem z guna.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Miałem podobną sytuację jak chciałem zrobić zadanie z  rozjechaniem kogoś motorem. Celuję w gościa, ale niestety koleś mnie załatwić i ciało spadło z motocykla więc sobie myślę uj się nie udało. A tu patrzę w killkamerce że motocykl pojechał sam trochę dalej i frajera przejechał :) i zaliczyło mi killa  :banana:

Odnośnik do komentarza

Ja myślałem że będą problemy z zabicie kogoś z crossa,ale mam już ich 18 a specjalnie się nie staram :P

 

 

Małe święto,w końcu mi się udało wygrać mistrza broni:

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/4/86762257/179749130/

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Włosi to lamerzy jak hiszpanie:

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/4/87723031/179749130/

 

Wywalili mnie 2 razy z tego meczu,bo uniemożliwiłem im kampienie na respie,nabijają sobie ratio,a jak ktoś z nimi walczy to leci.

Normalka,czasami mysle,ze prywatne serwery to nie byl zbyt dobry pomysl.

Ten sam syf co na pc

Edytowane przez KarolFanbojSony
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...