Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

@tommi_t


 

lol widać dawno żeś nie miał styczności z technologią, od dawna każdy monitor ma co najmniej dwa wejscia hdmi tak samo jak tv i można podzielić komputer na tzw dual view czyli twoja żona mogła by siedzieć w excelu a ty grać w bf4 na kanapie. Tylko jedyny problem to moc pc oraz to, że pad vs myszka to troche bezsensu.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

 

Zielu, sam stwierdziles, ze coraz starszy jestes- naprawde chcesz to zrobic swojemu kregoslupowi i garbic sie godzinami przed jakims monitorem z mysza i klawiatura??

 

Dla takich jak my wlasnie wymyslili duze tv, wygodne fotele/kanapy, bezprzewodowe pady i stolik na piwo ;)

 

Takze nie wyglupiaj sie i nie pitol głupot  ;)

 

wiesz, że pc też można podłączyć pada, duży tv oraz siedzieć na kanapie podczas grania?

 

No ba, wiadomo że do PC można podpiąć pada, i grać siedząc na kanapie. Ba, można nawet podpiąć PC-ta do wypasionego telewizora i grać na dużym ekranie. W zasadzie to można też podpiąć tam konsole, i już w pełni cieszyć się tym kompletnym zestawem do wygodnego grania :)

 

A ja potrafię grać, siedząc na kanapie, albo nawet leżąc na łóżku. BF nie jest tak angażującą grą. Wszak nie trzeba być zgarbiony i skoncentrowany by prowadzić taktyczny ogień zaporowy :D :D :D

 

 

w bf4 bedą Rusy, Chiny, USA

 

O dawno tymi "cin-ciang-ciongami" nie grałem, a przyznam zawsze rozwalały mnie ich teksty w BC2 Vietcong. Kurcze, mogliby dać jeszcze Koreę. Ta pewnie wyląduje w nowym CoD-zie, albo jakimś MoH-u w odległej przyszłości :P Ech a na myśl o Ruskich, to mi się znowu BC przypomina.

Ja bym chciał, żeby wszyscy myśleli w ten sposób co Litwin. Olali BF4 na current geny i grali w BF3 dalej. Niestety pewnie ludzie rzucą się na BF4 na PS3/X360 i będzie pewien odpływ graczy z BF3. I ten kto nie planuje kupić next gena na premierę, ten będzie musiał grać w zdziesiątkowanym BF 3...

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Czyli jednak przyznajesz, ze to bez sensu :P

Problemem bylyby jeszcze kable- u mnie (i pewnie nie tylko) komp zupelnie gdzie indziej stoi, niz tv, a srednio mnie kreci puszczanie kabla hdmi przez pol pokoju.

...no, chyba, ze "wi-fi hdmi" tez juz wymyslili lol

Stawiasz kompa obok tv i po problemie ;)

Odnośnik do komentarza

Obudowa konkret, tylko znaczek pod minigunem bym zmienil ;)

 

@Zaq: zakladajac, ze oprocz samego pieca potrzebowalbym do tego jeszcze jakies biurko/stolik na klawiature/mysz/miejsce do pracy, to po takiej optymalizacji moje dziecko musialoby wchodzic do swojego pokoju na czworaka pod stolem... ;) Jak pisalem- u niektorych takie akcje moze i sa wykonalne, ale u niektorych zwyczajnie nie. Dlatego tez u mnie laptop (z pc-ta nawiasem mowiac nie korzystam z zasady od kilku lat juz- potrzebuje mobilnego sprzetu, a nie kloca zajmujacego na stale kupe miejsca i uwiazanego jeszcze dodatkowo sterta kabli) stoi elegancko na stole, w kazdej chwili w razie potrzeby moge go zwinac, a do grania sa konsole na swoich wydzielonych półkach w szafce obok tv (razem z innymi sprzetami podpiete do amplitunera, zeby ograniczyc kable do minimum). Nie wyobrazam sobie kombinowania, o jakim piszecie, i do tego jeszcze po co? Zeby moc grac na pc zamiast na konsoli, co samo w sobie uwazam za niewygodne (biurko + mysz + klawiatura vs. rozwalenie sie na czymkolwiek z padem w łapach), niepraktyczne (ciagla walka ze sterownikami, wymiana komponentow co jakis czas zeby ta czy tamta gra odpalila) itp., itd...

Po co sobie na sile utrudniac zycie, kiedy moze byc proste, latwe i przyjemne?       ;)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Taniej raczej nie...

Do tego zmierzalem ;)

Bardzo mnie ciekawi konfiguracja kompa, ktorego cena nie przekroczy ceny ps4 (czyli prawdopodobnie MAX 2,5 tys. PLN), a zapewni o tyle lepsze doznania graficzne, zeby bylo warto wziac go zamiast konsoli.

 

Chyba ze kolega Lionel mial cos innego na mysli piszac "lepiej".

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Chodziło mi o to że kupowanie konsoli dla SAMEGO BF4 jest trochę...głupie. :) Nowe konsole powinno sie kupować priorytetowo dla świetnych gier lub zapowiadajacych się na świetne a BF lub inna gra multi powinna być dopełnieniem. Nie wiem może tylko ja tak uważam

 

Litwin jaki butthurt bo napisałem kilka postow o PC XD

Odnośnik do komentarza

Cokolwiek dobrego o piecu nie usłyszę i tak kupię PS4 bo cenię sobie wygodę ponad graficzne wodotryski. Wsadzam płytę i gram. Bo lubię dzierżyć pada podczas grania, a z myszką i klawiaturą pracować. BF4 tylko na PS4 nawet jak będzie miał się pokazać pod koniec przyszłego roku bo na PS3 to będzie raczej kolejna paczka map. Rzekłem!

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dalej lepsze niż:

 

kradnę grę---->szukam klucza----->szukam sterowników------->jadę po kartę graficzną------>włączam grę------>ściągam pacza----->włączam god mode----->zabijam wszystkich

 

Kolejny "spec". Wy serio po kamieniami siedzicie od premiery ps3?

Odnośnik do komentarza

Chodziło mi o to że kupowanie konsoli dla SAMEGO BF4 jest trochę...głupie. :)

No tak- w przeciwienstwie do kupowania w tym celu jeszcze drozszego kompa :)

Nowe konsole powinno sie kupować priorytetowo dla świetnych gier lub zapowiadajacych się na świetne a BF lub inna gra multi powinna być dopełnieniem.

O, dzieki za oswiecenie- ja, stary lamer (siedzacy pod kamieniem), nie wiedzialem, co sie powinno w pro gamer światku... W takim razie mimo wszystko jej nie kupie- mnie interesuje tylko BF, wiec chyba jednak nie powinienem... 

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...