Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

@Gesior: poszlo na priv ;)

 

Jak kogos interesuje, jak naprawde uciupali bin Ladena, to polecam ksiazke "Niełatwy dzień" Marka Owena.

Tak naprawde to nigdy sie nie dowiem jak uciupali bin Ladena,jedynie mozemy wierzyc,ze to co napisal ''Owen''(Matt Bissonnette) jest prawda.

Odnośnik do komentarza

 

@Gesior: poszlo na priv ;)

 

Jak kogos interesuje, jak naprawde uciupali bin Ladena, to polecam ksiazke "Niełatwy dzień" Marka Owena.

Tak naprawde to nigdy sie nie dowiem jak uciupali bin Ladena,jedynie mozemy wierzyc,ze to co napisal ''Owen''(Matt Bissonnette) jest prawda.

 

 

A ja wiem jak to było naprawę: http://4.bp.blogspot.com/-c1PLOI96Ygg/TceJDuSAWII/AAAAAAAAAHg/ahjBLfIIuDE/s1600/73305-ujawniono-dowod-smierci-bin-ladena.png

 

:D

Odnośnik do komentarza

Coś Cie jednak obchodzi:

 

Jak jesteś taki pro to pograj na serverach hc,gdzie życie się nie odnawia i skakanie chooja daje.

 

Wracasz do tematu jak bumerang.

Nie z tobą rozmawiałem,napisałem ci że konwersacja z tobą nie bardzo mnie porywa.Daj już spokój,drążysz temat jak 13 latek zdjęcia w Cats.

Odnośnik do komentarza

Oj tam, oj tam... Ja grałem namiętnie w KZ2 w klanie kiedy Mateusz się urodził, zarywając regularnie nocki na treningi i potyczki.

 

...

...

Żona wytrzymała taki układ 3 miechy hehe

 

Na razie ciesz się etapem "jem i śpię". Potem nie będziesz grał przy brzdącu bo dzieciak kumaty będzie a BF odpowiednie PEGI ma nie bez powodu :-)

Odnośnik do komentarza

Ja nie mam zamiaru składać broni ;)

Coś tam będę ciupał. Może dzisiaj wieczorem wpadnę aczkolwiek z deka niewyspany jestem.

 

A tak w ogóle to miałem wczoraj niezły numer. Wracam pod wieczór ze szpitala, popierdzielam Trasą Łazienkowską (jeden z mostów w Wawie o bardzo dużym natężeniu ruchu, gdzie raczej jeździ się szybko) i przy 140 km/h jak coś nie pier.dolnie z lewej strony z przodu. Od razu awaryjne, ale weź tu człowieku zjedź z lewego pasa na prawy, gdzie trasa liczy w sumie trzy i wszyscy zapieprzają. Jakoś się udało i po oględzinach okazało się, że złamała się sprężyna. Dobrze, że to nie skończyło się tragicznie bo zazwyczaj wygina koło i wciąga pod podwozie. I zamiast popylać na pępkowe to czekałem na lawete. Ech...ale co się odwlecze...:)

Odnośnik do komentarza

Gesior, gratulacje!! 

Kurde, a wlasnie z pol h temu o tym myslalem, ze Ty na dniach jakos tego potomka powinienes miec, bo w czerwcu mial sie pojawic :)

 

Z graniem pewnie nie bedzie problemu, ale z korzystaniem z hs moze predzej ;)

 

Generalnie powinienes miec tak mniej wiecej ze dwa lata wzglednego spokoju, a potem przygotuj sie na nieustanna walke o wladze w domu i starcia do upadlego polaczone z wojna pozycyjna i mierzeniem sily woli (z bonusem w postaci szantażu placzem/wrzaskiem) w najdrobniejszych sprawach (zakladanie kapci, pojscie do kapieli, mycie rąk, sprzatanie zabawek roz(pipi)ych po calym domu, kolor bluzki, ktora trzeba ubrac itd., itp.).

Bedziesz sie w(pipi)ial, bedziesz siwiał i/lub łysiał i sie marszczył.

Do tego kazde wyjscie/wyjazd z domu (czy to na miasto, czy na wczasy/weekend), ktore kiedys polegalo na zamknieciu chaty i podjechaniu na miejsce nagle staje sie ogromnym przedsiewzieciem polaczonym ze skomplikowanym planowaniem logistycznym (zwlaszcza w okresie karmienia) i pakowaniem metra szesciennego bagazu...

 

Ale tez bedziesz patrzyl, jak rosnie, rozwija sie i zmienia, opanowuje nowe umiejetnosci (np. kłamstwo/sciema ;) sam zobaczysz, niezle jaja :D), jak sobie radzi w roznych sytuacjach. Bedziesz w nim widzial mala kopie samego siebie i bedzie Cie rozpierac duma, a do tego bedziesz mial swiadomosc i przekonanie, ze teraz naprawde masz po co (dla kogo) zyc. 

 

Jednym slowem- szykuj sie na moc niezapomnianych wrazen :D

 

powodzenia i duzo cierpliwosci!  :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...