Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

nie no ja nie mowie ze to zla gra bo troche radosci dala (glownie przez gre z ekipa) ale kurde ile wy macie zaparcia zeby dalej w to tluc tym bardziej ze bf4 na horyzoncie. swoja droga bierze ktos z ekipy beefiarzy diablo 3 na premiere? zastanaiwam sie czy bede mial z kim grac (Kaczy ja na ciebie troche licze w tym wzgledzie)

 

 

Ja sie zastanawiam nad zakupem ;)

Odnośnik do komentarza

Ja mam laske na horyzoncie, teraz sporadycznie będę grał w bf. Zreszta co raz bardziej denerwuje mnie ta gra. Z Zielem ostatnio nie mam szcZescia do serwerów, zawsze baty dostajemy :)

 

Czyli udało się, w końcu, jakieś dziewcze na badoo na laskę namówić? Gratulujemy i trzymamy kciuki. Chłopaki potwierdzą, że seks to fajna sprawa, nareszcie sam się o tym przekonasz hjehjehje :bunny:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Zresztą jak mam tracić czas na takie pseudo gry jak Walking ak Nuuuuuda Dead i inne gry z dupy wzięte, to wolę przeć do przodu ze swoim SKS. Zresztą na horyzoncie GTA i wtedy przejdę na krótki odpoczynek od BF ;)

W taka pogodę to aż zal grać w cokolwiek.

 

Ale my ciśniemy prawie zawsze w okolicach 23:00. Więc luz. Czas na wychowanie dziecka ;), rower, jezioro itd zawsze się znajdzie i jest priorytetem.

 

Ja po takim dniu nie miałbym siły grać.

Odnośnik do komentarza

Przeciez Zaqu kiedys nam mowil, ze z R1 mozna szybciej ciachac nozem. Ja z reguly staram sie dog tag'a sciagnac (zawsze uzywam R2), a widze ze wiele osob wali na pale nozem, aby byla przynajmniej ta obcierucha. 

,

Wczoraj trafilem na serwer nozownikow z KSA. Oczywiscie lag'owali, wiec napisalem im, aby przestali grac na europejskich serwerach. Ci, odpowiedzieli, ze owszem laga'uja, ale nie z winny internetu. Po godzinnej z nimi debacie, dowiedzialem sie ich wielkiej tajemnicy "lagowania KSA". Jest to prosta kombinacja dwoch przyciskow na padzie. Niewiarygodne, ale to dziala! Na moment masz freeze- taki jak na moim filmiku "Lagusy z KSA". Skurczybyki, jak oni do tego doszli!? A kombinacja jest nastepujaca:  wciskasz X, a potem blyskawicznie START i O. 

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

trochę ciężko w to uwierzyć, bo trzeba być skończonym debilem, żeby bawić się w takie kombinacje i uprzykrzać sobie grę (i innym). swoją drogą mało opłacalne zajęcie, bo żeby wcisnąć równocześnie start+o musisz oderwać kciuki z analogów, a jak ci się pomyli i klepniesz zamiast start przycisk psn to pozostaje ci oglądać killcam'a.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...