Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Ok, media EXPERT nie dostanie dzisiaj konsol. Pani EXPERTKA dostała informacje, że z powodu warunków pogodowych kierowca dzisiaj nie dojedzie :| Nie wiem skąd on jedzie, ale to jakieś nieporozumienie. Tak się składa, że trochę zajmuję się transportem i wiem, że nikt nie ma problemów z warunkami pogodowymi w tej części Polski. Niestety EXPERT nie wie też jaka będzie cena konsoli bo "jak nie mam jej na stanie to nie mogę sprawdzić nie?". Porażka.

Teraz trochę żałuję, że nie złożyłem preordera w MM bo już siedziałbym z czarnulą, ale co się odwlecze to nie uciecze. Trochę przeliczyłem moje szczęście, ale byłem blisko bo gdybym nie zasiedział się w pracy to spokojnie bym zdążył po ostatnie sztuki. Czekam cierpliwie co przyniesie jutrzejszy dzień. Dzisiaj sesja z BF4 na PS3. Przynajmniej mam PS3, a nie tak jak NIEKTÓRZY :P

Odnośnik do komentarza

 

Zgadza się, ale nie będą na pewno tak łaskawi, żeby odmawiać preordery i markety są niestety zobowiązane przez jakiś czas nie sprzedawać tych konsol.

 

Gwoli informacji, w Euro są to 3 dni. BTW, na ich stronie można kupić jakiegoś bundla, a komuś tam nawet obiecali że na niedzielę dostarczą do sklepu.

 

 

W którymś MM gość powiedział, że sony wymaga od nich żeby trzymali te preordery, ale on nie pamięta jak długo :)

Odnośnik do komentarza

Ja się wku|%$^#% bo ciągnę BeeFa od 13 !!! a wciąż nie mogę grać!!! Po podejrzanie krótkim czasie dostałem powiadomienie, że gra ściągnięta i zainstalowana ale z poziomu menu gry mogę uruchomić tylko Kampanię (100%) a Pełna Gra ma dopiero 37%.... Dodatkowo po pierwszej misji Kampanii dostaję info żebym się pałował bo musi dociągnąć więcej danych żebym się mógł bawić dalej... wrrrrrrrrrrrrrrrrrr....

BTW. Jak dla mnie singiel wygląda i działa OBŁĘDNIE! Myślę, że z przyjemnością go ukończę

BTW2. Wychodzi na to, że będzie się to "INSTALOWAĆ" całą noc... tak więc see yaa on the battlefield but maybe tommorow

 

a te fejkowe konta na FB to tak właściwie po co wam?

Odnośnik do komentarza

Kaczor, a Ty jak wyrwales swoja czarnule? (chodzi o konsole, zeby nie bylo  ;) )

Miales preordera czy skutecznie zawalczyles w pierwszym rzedzie na ktoryms z filmikow z ppe.pl? ;)

e: ok, juz wszystko jasne- wyczytalem na FB  ;)

 

co do fejkowego konta, to ja zalozylem je tylko i wylacznie dla share na ps4/bf4. Nie zmienil sie moj stosunek do mordoksiazki- nie mam zamiaru przekazywac im jakichkolwiek prawdziwych informacji o sobie poza miejscem zamieszkania i po stokroc bardziej wolalbym, zeby te filmiki na YT mozna bylo wrzucac zamiast tam.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Jak w mailu z EURO sto że ps4 czeka to tak jest, do odebrania w ciągu 3 dni. Ja swoją wczoraj odebrałem, wieczorem wychodziłem więc miałem tylko godzinkę na zabawę konsolą. Podłączyłem u ciotki na chacie, cioteczka netu nie ma i prócz zabawy interfejsem nic nie mogłem zrobić, ps4 przy każdej niemal opcji woła o net. Jak na tej poku.rwionej konsolce wgrywa się zdjęcia czy inne media z pamięci masowej? Fona przez usb podłączyłem jako masowa ale uber nowoczesna konsola nie widzi nic takiego...

Odnośnik do komentarza

Kurna. Prawie 24h sciagalem I instalowalem BF4. Wreszcie jest I dziala. Na poligonie wszystko wygląda za(pipi)iście i przede wszystkim działa ultra płynnie. Kampania na bank będzie zaliczona bo żona chce zobaczyć jak to się kończy :)

Nie mogę się doczekać wieczornego giercowania i tylko jeden szczegół mąci mój spokój. Cholerny dźwięk z TV i gowniany HSik. Jak dla mnie to duży problem bo nie gram w piwnicy tylko w sypialni :)

Odnośnik do komentarza

No i git. Jutro rano pewnie zagrasz. Tylko jest problem ze słuchawkami, bo ten dołączony headset można o kant tyłka rozbić, a słuchawki od telefonu nie działają (konkretnie nie działa mikrofon)... Nie wiem jak będziemy gadać wieczorem.

 

Graliśmy dzisiaj chwilę z Zielem i Danielskim i nie było żadnego problemu z komunikacją.

Odnośnik do komentarza

 

No i git. Jutro rano pewnie zagrasz. Tylko jest problem ze słuchawkami, bo ten dołączony headset można o kant tyłka rozbić, a słuchawki od telefonu nie działają (konkretnie nie działa mikrofon)... Nie wiem jak będziemy gadać wieczorem.

 

Graliśmy dzisiaj chwilę z Zielem i Danielskim i nie było żadnego problemu z komunikacją.

 

 

Nie o to mi chodzi, że oryginalny zestaw nie działa, tylko że jest monofoniczny.  W czasie gry polegam również na słuchu, potrzebuję stereo. A nie mogę grać z dźwiękiem z TV, bo rodzina śpi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...