Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Gumiś, powinny się sprawdzić każde słuchawki z zestawu głośnomówiącego do telefonu z jackiem 3,5 mm i trzema nacięciami, tak jak na zdjęciu.

 

Kurczę blaszka przeca moja żona ma Xperie i w zestawie były podobne słuchawki. Sprawdzę to jak wrócę do domu :)

Awaryjnie podłączałem stare słuchawki Sony do TV, ale kabel wisiał mi przez cały pokój i pod słuchawkami miałem ten super-fajny-nowy HS co nie było wygodne.

Ten wiszący kabel przez pokój właśnie zdecydował, żeby poszukać innych rozwiązań, a to okazało się łatwiejsze niż myślałem. Tak jak pisałem, traktuję to jako rozwiązanie tymczasowe, czekam na łatkę do oficjalnego headsetu Sony 7.1. Jak to nie zadziała, u Sony wszystko jest możliwe, to zmieniam słuchawki, bo nie będę grał na kablu na nextgenie. Tylko, że najtańsze działające na PS4 rozwiązanie jakie znalazłem kosztuje 150 funtów: http://www.amazon.co.uk/Turtle-Beach-PX4-Wireless-Headset/dp/B00EI4V3X2/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1386142490&sr=8-1&keywords=Turtle+Beach+PX4

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Tommi wolę takie rozwiązanie jak przedstawiłem bo niestety i tak mam dziadowskie słuchawki logitecha niby stereo ale to i tak nie to co w Sony 5.1 więc przecierpię. A przynajmniej nie ciągnie mi się kabel przez cały salon,

Co do baterii to jeszcze nie zagłębiałem się w temat bo nie miałem czasu, a co do filmiku to proszę o to on

 

Odnośnik do komentarza

ja nauszniki na szczescie bezprzewodowe mam, wiec problem kabla odpada.

 

serio ktos z was rozwaza grzebanie w padzie i wymiane aku??

ja w sobote przed graniem w 3-metrowy przedluzacz kabla usb zainwestowalem. Juz pierwszej nocy sie sprawdzilo- polecam, naprawde sie przydaje jak brak pradu znienacka przycisnie.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

ja polecam po prostu dwa pady - na jednym gramy, drugi do ładowania. 

dlatego wlasnie nie kumam zupelnie, dlaczego sony nie pojdzie po rozum do glowy i nie zrobi jak MS padow na normalne aku AA. W X360 zawsze mialem naladowany drugi komplet aku- jak sie w padzie wyczerpaly, to szybka wymiana i za pare sek. mozna dalej ciorac. Piekna sprawa.

 

Z cross chatem jedna generacje im zajelo, zanim pomysl MS skopiowali- z tym byc moze jeszcze jednej potrzebuja...

 

e: dodam jeszcze, ze do pada w X360 mialem o ile dobrze pamietam aku 2x2700 mAh. Zapominasz przy nich, gdzie odlozyles ladowarke ;)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...