Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

No wczoraj ucieklem ma TDM od lagow to pierwszy mecz bez dzwieku z zapetlonym motywem konczacym mape xD Jak grac

 

Wczoraj odwiedził mnie szwagier – fan CODa. Powiedział, żebym pokazał tego batelfilda bo chce zobaczyć o co tyle zamieszania. Pomyślałem, że włączę mu TDM, żeby nie dostał zawału na podboju. Mapka się ładuje, ale podobnie jak u Dudka dźwięk już nie. Do tego ten powtarzający się motyw z końcówki. Porażka na całej linii. Zwaliłem na niego, że wchodzi na jakieś chińskie serwery i szybko zmieniłem na podbój, a tam na szczęście tylko drobne lagi…

 

To co dzieje się w tej grze to już gruba przesada. Zazwyczaj jestem daleki od wylewania żali i raczej traktuję wszystko z przymrużeniem oka i cierpliwie czekam, aż naprawią to co zyebali, ale tutaj nic się nie dzieje, a wręcz jest coraz gorzej! Nie mogę już znieść tego jak bardzo jesteśmy przez DICE i EA waleni w rufę! Robią jakieś niby łatki, które niewiele naprawiają, a psują kolejne rzeczy. Kurort i zapora były od początku prawie nie grywalne przez lagi. Teraz oprócz tych zaczęło mi przycinać na pozostałych mapach! Działa to w kratkę i nie widzę w tym żadnej regularności dlatego dodatkowo wkuwria mnie jak partacze z DICE pytają kiedy występuje problem i proszą o jego opis. Co to karwa, beta testy? Czarny ekran po zakończeniu mapy każdy już dobrze zna. Jedynym wyjściem jest reset gry i ponowna próba (nie raz 10 – 15 minutowa) wbicia na serwer, żeby pograć ze znajomymi. Dlaczego usunęli wszystkie opcje tworzenia squadów i zarządzania nimi przed wbiciem na serwer? Od początku to przeszkadza, ale liczyłem, że wróci z którymś paczem. Jest jeszcze SHARE  i dzielenie się swoimi doświadczeniami z gry. Fajnie, że jest – szkoda, że nie działa. Zainwestowałem w tę grę dużo kasy (nawet nakładki ze Szwajcarii zamówiłem, żeby się lepiej grało ;) ), a w zamian zostałem beta testerem! To tak jak kupić dżinsy, które po wyjściu ze sklepu zaczynają się rozpadać, ale spokojnie – już jedzie szwaczka z Tajlandii, która je zepsuła i będzie Ci je łatać na tyłku :|

 

Wczoraj olałem granie i obejrzałem z żoną dobry film (Captain Phillips – polecam). Ona się cieszyła bo to pierwszy wspólny niedzielny wieczór od dawna, a ja bo lubię Toma Hanksa :) BeeFa już nie lubię i czekam aż go naprawią.

 

Edytowane przez mclusky
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 dodatkowo wkuwria mnie jak partacze z DICE pytają kiedy występuje problem i proszą o jego opis.

 tez mnie to w(pipi)ia, bo te problemy to nie jest (pipi)a jakies Yeti czy Big Foot , o ktorych kazdy cos slyszal, ale jakos nikt ich nie moze zlokalizowac- wystarczy tylko odpalic (pipi)a konsole i zagrac (pipi)y mecz albo dwa i sobie wszystko osobiscie zobacza!! To sie dzieje PERMANENTNIE, dlatego jak mnie (pipi)a wywala, to nie mam najmniejszej ochoty jeszcze tracic czasu na jakies opisywanie im czegos co moga sprawdzic samemu jesli tylko rusza dupska, zeby mi jeszcze w tym czasie ktos zajal miejsce na serwerze! Poza tym zwykle wtedy jestem w takim nastroju, ze nie chcieliby raczej czytac tego, co mam im do powiedzenia...

Odnośnik do komentarza

(...)

 

Panowie wyciągnijcie swoje słuchawki jutro patch !!!

 

Byłem pewien, że będzie. Po pierwsze konserwacja PSN w zeszłym tygodniu (przygotowanie do nowego FW), po drugie od początku lutego nowe słuchawki dostępne w sprzedaży. Aż tak by sobie w kolano nie strzelili, żeby wprowadzać na rynek nie działający sprzęt. Mam jeszcze nadzieję na obsługę DLNA i naprawienie nagrywania. Więcej życzeń na razie nie mam.

Uprzedzając pytania, obsługiwane będą Stereo Wireless Headset, Pulse i te nowe dedykowane pod PS4.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

The next system software update for PlayStation 4 (version 1.60) will be released tomorrow (4th February 2014), bringing compatibility support to PS4 for the PULSE Wireless Stereo Headset (including the GTA V limited edition version) and the original Wireless Stereo Headset.

This means that you will now be able to use these wireless headsets on your PS4 and can experience 7.1 virtual surround sound and voice chat while playing your PS4 games.

 

Wireless Stereo Headset 2.0 for PS4

We’re also pleased to tell you about a new headset that is coming soon for PS4. The Wireless Stereo Headset 2.0 will be available from 10th February 2014 (market dependant) at £79.99/€89.99 SRP.

This new wireless headset for PS4 features stunning 7.1 virtual surround sound, as well as a crystal clear, noise-cancelling internal microphone for chatting to friends on Party, when playing online multiplayer.

The headset can be used at home using the USB wireless adaptor with your PS4, PS3, PC or Mac for up to 8 hours thanks to its rechargeable battery. You can also use the headset on the go with your PS Vita or with other mobile devices using the included 3.5mm stereo mini jack. With its foldable design the headset is ideal for travel and storage, so when you’re not using it, simply fold your headset up.

Headset Companion App

What’s more, you’ll be able to access custom sound modes to enhance your gameplay, music and movie experience on PS4 and PS3 through the Headset Companion App, available soon from PlayStation Store at no extra cost (also available through an update patch to the PULSE Manager app on PS3).

Make sure you look out for future releases of sound modes that are specifically tuned to enhance the audio in your favourite PS4 games. The first sound mode that will be coming soon to the app is being developed by Sucker Punch for their highly anti(pipi)ated PS4 exclusive, inFAMOUS Second Son.

 

In addition, the app also offers a variety of preset audio modes for games, music and movies, as well as a tool to create your own custom EQ mode.

The Headset Companion App will be compatible with Wireless Stereo Headset 2.0 and the PULSE Wireless Stereo Headsets on both PS4 and PS3.

http://blog.eu.playstation.com/2014/02/03/new-wireless-stereo-playstation-4-headset-revealed-ps4-system-update-1-60-detailed/

 

90 euro za nowy headeset 7.1 sony :banana:

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

No to trzeba naladowac sluchawki....co nie zmienia faktu ze BF dalej jest zje_bany.

Wczoraj nie wytrzymalem i nasmarowalem im takiego posta na battlelogu ze szkoda gadac, nawyzywalem dice i ea od najgorszych a powodem tego byl ostatni (pipi)any bug z priority target ktory umozliwia zaznaczenie celu juz po jednym killu. Z poziomu gry dziala ok, ale jesli ktos uruchomi commandera z apstore/androida to wlasie takie czary sie dzieja.

 

Kij im w ryj!

Odnośnik do komentarza

Plywanie satkiem naprawde jest genialne, ulepszanie jednostki, exploacja ogromnej mapy, skarby, rekiny, abordaze, sztorm czy nawet szanty spiewane przez zaloge. Wszystko to daje niesamowity klimat w tej grze. Jest jeszcze kupe fajnych innych opcji jak legendarne statki do rozwalenia, wlasna flota itp itd. Jesli jeszcze ktos nie gral to zdecydowanie polecam.

Jedyne do czego mozna cos tam sie przyczepic to fakt ze mamy tylko jeden statek, ale mnie osobiscie to nie przeszkadza. :)

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam, że Blag Flag daje radę. Na początku wcale nie korzystałem z opcji szybkiej podróży tylko wszędzie żeglowałem w akompaniamencie szant :) Po czasie jednak bitwy na morzy stają się nużące, a jedynym wyzwaniem są man-o-wary i legendarne statki. Łajbę mam wypasioną na maksa dlatego każda walka sprowadza się do jednej - dwóch salw i abordażu. Potem ta sama animacja i następny. Niestety trzeba to męczyć jak chce się mieć dużo materiałów i kasy :) Jest tak jak pisze Kame, dużo rzeczy do roboty. Jak w GTA - płyniesz zaliczyć misje i po drodze ciągle coś Cię spotyka. Mam ponad 30h na liczniku i około 50% głównego wątku zaliczonego. Polecam dla tych co im ręce przy BF4 opadają ;)

Odnośnik do komentarza

ale z tego co recki czytam to wlasnie postacie sa najwieksza bolaczka gry? tak chwalicie ale caly czas sie waham czy brac lare czy nie. co do ac black flag niestety po 20h mnie tez lapie nuda i uzywam szybkiej podrozy. misje niestety dosc nudne fajnie jakby zrobili open world w klimatach piratow jak kiedy SM: Pirates ktore katowalem na amidzr rysujac mape swiata w zeszycie od matmy;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...