Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

na smoczej przeleczy od dawna sa problemy, ale guilin do tej pory dzialalo bez najmniejszych problemow, a wczoraj nawet tam takie cyrki byly, ze masakra. Tutaj drobna namiastka:

https://www.facebook.com/photo.php?v=1416292625284723&set=vb.100007119974577&type=2&theater

Bez kitu, gra uznała ze najlepiej nadajesz sie na obrońcę tej flagi i nigdzie indziej nie pójdziesz :D

Odnośnik do komentarza

Update battleloga

 

ANNOUNCEMENTS:
- When you use the Battlelog mobile or tablet app after this update, you will be presented with a EULA acceptance screen that we legally have to present to users of the app. Please read and accept the EULA to continue using the app.
- Second Assault content is now available on Battlelog to match the in-game experience. News on Second Assault will follow soon.

FEATURES & IMPROVEMENTS:
- Improved categorization of Dog Tags so they are better structured
- Better error message when trying to access BattleScreen on a server that has it disabled
- You can now see the number of Mission invites, and if none, number of Active Missions on Home in the Missions box
- You can now see the available keyboard controls on the Emblem Editor page
- Tweaks to the Suggestions algorithm to ensure that Battlepacks work better in the system
- Various minor tweaks and improvements

FIXES:
- Fixed an issue with duplicate servers sometimes appearing in the Server Browser
- Added missing Battlelog soldier portraits that were handed out in Battlepacks
- Fixed an issue where you couldn't equip campaign dog tags in the mobile app
- Best Class in Battle Reports are now showed as N/A if you got no kit score
- The report button for individual players in Battle Reports now shows up correctly in Firefox
- Fixed an issue in the opened Battlepack popup, where items would sometimes not be rendered in order
- Fixed an issue where you sometimes couldn't manually track Suggestions, when viewing them in the Stats pages
- Premium Calendar now show end dates for events, where applicable
- Fixed an issue with BattleScreen that made it not load when using it for Xbox One
- Fixed an issue with friends not always being shown in the "Playing Battlefield 4" category when actually playing in the in-game Battlelog on PS4 and XB1
- Various display issues fixed and improved with the in-game Battlelog on PC, XB1 and PS4
- Various minor fixes

Odnośnik do komentarza

Update battleloga

 

 

ANNOUNCEMENTS:

- When you use the Battlelog mobile or tablet app after this update, you will be presented with a EULA acceptance screen that we legally have to present to users of the app. Please read and accept the EULA to continue using the app.

- Second Assault content is now available on Battlelog to match the in-game experience. News on Second Assault will follow soon.

FEATURES & IMPROVEMENTS:

- Improved categorization of Dog Tags so they are better structured

- Better error message when trying to access BattleScreen on a server that has it disabled

- You can now see the number of Mission invites, and if none, number of Active Missions on Home in the Missions box

- You can now see the available keyboard controls on the Emblem Editor page

- Tweaks to the Suggestions algorithm to ensure that Battlepacks work better in the system

- Various minor tweaks and improvements

FIXES:

- Fixed an issue with duplicate servers sometimes appearing in the Server Browser

- Added missing Battlelog soldier portraits that were handed out in Battlepacks

- Fixed an issue where you couldn't equip campaign dog tags in the mobile app

- Best Class in Battle Reports are now showed as N/A if you got no kit score

- The report button for individual players in Battle Reports now shows up correctly in Firefox

- Fixed an issue in the opened Battlepack popup, where items would sometimes not be rendered in order

- Fixed an issue where you sometimes couldn't manually track Suggestions, when viewing them in the Stats pages

- Premium Calendar now show end dates for events, where applicable

- Fixed an issue with BattleScreen that made it not load when using it for Xbox One

- Fixed an issue with friends not always being shown in the "Playing Battlefield 4" category when actually playing in the in-game Battlelog on PS4 and XB1

- Various display issues fixed and improved with the in-game Battlelog on PC, XB1 and PS4

- Various minor fixes

nie chcialem znowu przeklinac, ale (pipi)a wlasnie o tym pisalem- w to (pipi) nie da sie grac, a ci sie zajmuja sortowaniem dogtagow i znikajacymi portretami zolnierzy w battlelogu  :wallbash:  :wallbash:  :wallbash: 

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Sony karze sobie placic za online a serwery dalej sa po stronie producenta/wydawcy kompletnie tego nie rozumiem :wallbash:  Zrobili by jak MS i lagow by nie bylo/byly by rzadziej,ale po co. Nawet konsole juz wydaja w fazie beta. Jestem ciekaw czy obie konsole beda dzialy jak powinny na premiere,do konca 2014 roku.

Odnośnik do komentarza

Koledzy, pomóżcie. Zmieniam TV, model mam wybrany. Obecnie gram na 32 calach mając głowę około 1,5 metra od niego i jest ok. Chcę kupić 47 cali, tylko zastanawiam się czy przy tej odległości nie będzie za duży, czy będę wzorkiem ogarniał cały obraz bez kręcenia głową, może ktoś gra w podobnych warunkach i zechce się podzielić wrażeniami?

Odnośnik do komentarza

Pryx: z całą odpowiedzialnością mówię Ci żebyś sie nie zastanawiał. Będzie pan zadowolony. A zobaczysz, że po 2 tygodniach stwierdzisz, że i 50 calaków byłoby spoko.

 

Poza tym możesz tez sprawdzić komfort oglądania z takiej odległości w sklepie live.

Ja mam 55 i to jest kobyła i gram z głową jakieś myślę 180 od ekranu i jest luz.

 

http://hdtvpolska.com/topic/785-tabela-w-jakiej-odleglosci-zasiadac-przed-tv/

Edytowane przez Gęsior
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie o wiele za duży jak na 1,5m. Myślę, że ogarnianie ekranu z takiego bliska byłoby dla mnie mega niekomfortowe, ale jak widać powyżej chłopaki nie narzekają. Sprawdź to Pryxiu w sklepie (najlepiej załączając BFa ;])

 

E: tzn to są moje spostrzeżenia mając na uwadze skuteczność gry, bo efekty: wizualny i "pole bitwy w twoim pokoju" to bez dwóch zdań.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

 

Ja mam 55 i to jest kobyła i gram z głową jakieś myślę 180 od ekranu i jest luz.

 

Ja też mam 55 cali (Samsung F6800) i siedzę około 2 m od niego. Twierdzę, że TV, po zakupie kurczy się o kilka cali miesięcznie i już zaczynam sobie pluć w brodę, czemu nie wziąłem czegoś większego  :D

Ale to może przy następnej wymianie, za jakieś dwa latka ... 

 

summa summarum - Pryxfus, bierz 47" i się nawet nie zastanawiaj. Tylko z głową, byleś bubla nie kupił ... ;-)

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza

 

 

Ja mam 55 i to jest kobyła i gram z głową jakieś myślę 180 od ekranu i jest luz.

 

Ja też mam 55 cali (Samsung F6800) i siedzę około 2 m od niego. Twierdzę, że TV, po zakupie kurczy się o kilka cali miesięcznie i już zaczynam sobie pluć w brodę, czemu nie wziąłem czegoś większego  :D

Ale to może przy następnej wymianie, za jakieś dwa latka ... 

 

 

Taka prawda :)

Odnośnik do komentarza

 im większy ekran do ogarnięcia tym bardziej oko jest po nim rozbiegane i co za tym idzie bardziej/szybciej się męczy.

ojtam, ojtam  :rolleyes: - bardziej mi się męczy wypatrując z odległości małe obiekty  :P

 

A tak na poważnie - wcześniej przez dwa lata siedziałem przy 46 calach i jakoś nie widzę różnicy w kwestii zmęczenia...

Odnośnik do komentarza

Koledzy, pomóżcie. Zmieniam TV, model mam wybrany. Obecnie gram na 32 calach mając głowę około 1,5 metra od niego i jest ok. Chcę kupić 47 cali, tylko zastanawiam się czy przy tej odległości nie będzie za duży, czy będę wzorkiem ogarniał cały obraz bez kręcenia głową, może ktoś gra w podobnych warunkach i zechce się podzielić wrażeniami?

Pryxu, powiem tak:

niecale 1,5 roku temu przesiadlem sie z 32" na 47" wlasnie. Stanowisko (krzeslo) do grania stalo w obu przypadkach w tym samym miejscu- specjalnie dla Ciebie wzialem przed chwila miare i wyszlo mi ok. 2m  ;) Po przesiadce nie bylo problemu, przestawilem sie i cisnalem tak do konca BF3. Wraz z premiera BF4 (i narastajacymi problemami z kolanami, ktore jak przypuszczam maja cos do czynienia z calonocnym przesiadywaniem po turecku na wspomnianym krzesle przez kilkaset h) postanowilem zrezygnowac z dostawiania krzesla i grac normalnie na sofie. Wynik pomiaru nowego stanowiska: ok. 3-3,5 m :). Po pewnych trudnosciach na poczatku znowu sie przestawilem i przegralem tak (wliczajac bete) juz jakies 270h. Zrzadzeniem losu pare dni temu po ostatnim patchu bylem raz zmuszony znowu dostawic krzeslo (headset sie rozladowal, a jakims cudem ładowanie go przez przedluzacz USB nie dziala- musi byc podlaczony  bezposrednio do konsoli) i przezylem maly szok, jak niekomfortowo mi sie gralo z tej odleglosci!

 

Podsumowujac:

moim zdaniem to wszystko wylacznie kwestia przyzwyczajenia, nic wiecej. Jakiej bys nie mial konfiguracji, przegrasz troche h i nawet nie bedziesz wiedzial, kiedy sie przyzwyczaisz. Jak masz wybrany dobry model tv i jestes zdecydowany na zakup, to bierz i nie zastanawiaj sie.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dzięki chłopaki, na inną radę nie liczyłem ;]

Wybrałem Soniaka KDL-47W805A http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/sony-kdl-47w805a.bhtml#opinie

To nie jest dobry wybór - poczytaj testy, są narzekania na smużenie i bardzo słabą czerń w tym modelu. Zwłaszcza te pierwsza cecha (nie mylić z input lagiem), imho dyskwalifikuje go do gier. Przyznam się, że ja wybierałem TV przez kilka miesięcy, czytając dziesiątki recenzji, setki opinii, oglądając dziesiątki na żywo w Saturnie. I jeśli nie masz pieniędzy na Sony W905 (mój absolutny faworyt) lub Samsunga F8000, odejdź od tego soniacza i rozejrzyj się gdzie indziej.

Zwróć uwagę, na Samsunga z serii F6500, 6770 czy 6800 lub może plazmy Panasa ... 

Odnośnik do komentarza

Tu chodzi o zasady- Pryx ratuje sony przed upadkiem ;) a te wszystkie recenzje to pewnie fanboje samsunga pisza (albo maja przez niego sponsorowane  ;) )

Sony, jeśli dobrze pamiętam samo się nie ratuje bo ostatnio gdzieś widziałem info, że chcą się pozbyć działu TV ...  ;)

Nie mąćcie Pryxowi w bani bo pewnie też ma już dosyć dylematów co kupić.

no ale wchodzi w siakieś smużenie ... na inne cechy machnąłbym ręką ale smużenie do gier? Zwłaszcza, że są alternatywy.

 

tutaj test

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza

milekp, ja już jestem po tym etapie

 

 

Przyznam się, że ja wybierałem TV przez kilka miesięcy, czytając dziesiątki recenzji, setki opinii, oglądając dziesiątki na żywo

i nie zamierzam do niego wracać. To jest naprawdę bardzo męczące, im głębiej człowiek się zagłębia w taki temat tym mniej wie ;] Przerabiałem to kilka razy w życiu (telewizor, telefony, aparaty fotograficzne, mieszkanie, samochód) i nie zamierzam więcej dać się zwariować z takim tematem. W wybranym tiwiku obraz mi się podoba, input lag wg testów jest na niskim poziomie, progres wobec kupionego 6 lat temu LCD na pewno będzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...