Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Łooo to żeś odskoczył :P Musiałeś się nieźle napocić przy wybieraniu serwerów wczoraj bo znaczek, że dołączasz do nowego świecił się prawie cały czas.

ale to nie ja mialem odskakiwac :P jak to bylo? do osiemnastki syna Cie nie dogonie? :D serwery tylko zmienialem na pelne- zadnego wielkiego wybierania nie bylo, bo tez i za bardzo nie ma z czego wybierac tak naprawde. Brakuje mi jakiegos serwa "Guilin only - 500% ;)

 

@Kozbinio: sredniej na mecz nie licze ;) ale przecietnie mysle ze z jedna baretka co mecz wpada (za chwile trzeci medal za melee bedzie, choc do stowki jak w BF3 jeszcze dluga droga...)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dziś po łatce, koło południa, wszystkie mapy z SA płynnie bez lagów (na 64), zobaczymy jak będzie wieczorem.

Metro, duuuże rozczarowanie, mogli mocniej tę mapkę zmienić. Kaspian, zarypiaszczy! Więcej roślinności, w końcu można trochę po krzaczorach się pokitrać ;). Przedni pomysł z tym murem i smażeniem kamperów na kominie :)

Odnośnik do komentarza

 

Rozumiem że informujesz pro forma, bo taka Twoja rola ;) , a prawie wszystkim to koło ciula lata...

 

Przepraszam, parę stron wcześniej jeszcze padały pytanie kiedy go dostaniemy.

 

 

Spoko, po prostu z większości wypowiedzi wynika, że niech sobie wsadzą te wszystkie battlepacki głęboko i wezmą się za naprawianie gry.

Odnośnik do komentarza

Moi synowie też zaczynają kombinować jak wygryźć starego z konsolowego interesu i przejąć władzę nad game cornererm :)

Niedoczekanie wasze, gówniarze... będziecie musieli wyrwać mi pada z zimnej sztywnej dłoni...

 

https://www.dropbox.com/s/66viypqrko2i5yl/synki.jpg

 

zaraz idę pograć tylko jeszcze obowiązki małżeńskie wypełnić trzeba... Niektórzy tutaj wiedzą jak się to kończy gdy człowiek tego nie dopilnuje przed graniem...

Edytowane przez rob1979
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

mojej corki pierwszy kontakt z padem wygladal tak, ze orzygała mi mojego limitowanego (z Halo: ODST) od X360 :) Na ps3 cos tam w LBP chwile pograla, na ps4 poki co tylko patrzy jak jak gram (a potem robi czasem z klockow lego "pisztole" i udaje ze strzela ;) )

 

PS: Gesior, niczego sie nie dogrzebywalem- po prostu ten widok wryl mi sie w banię i nie potrafie go wymazac :D;)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...