Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

jezus maria danielskii ale miałem schizę wczoraj. 23-cia, przygotowuję się do odpalenia konsolki, patche pobrane, wszystko gotowe. naraz podchodzi do mnie kot, kładzie się na dywanie i zaczyna dosłownie tarzać się po podłodze, czołgać i tak mega miauczeć. myślę sobie syn jej coś naciągnął i połamał jej kręgosłup. biorę ją na ręce - miauczy jeszcze bardziej, (pipi)a sto procent ma coś złamane. Żona do kompa i szuka klinik w krakowie 24h, ja łapię ją za wszystkie łapy i obczajam gdzie bardzie miauczy. 

napięcie rośnie, ja nie wiem co się dzieje, kot rozwala mi się na kolanach i miauczy cały czas przeciągle. nie wiem co robić, żona znalazła 3 gabinety weterynaryjne czynne całą dobę (jedno ma też od razu krematorium hehehelmans) ja macam tego kota jak poyebany i szukam guzów, złamań. głaszczę ją a ta na siłę wciska mi się w rękę (dłoń), wtula i miauczy jak poyebana nigdy nie wydawała takich dźwięków więc stres level tysiąc. 

Myślę sobie zlizała kostki domestosa w kiblu, pewnie Zośka czy młody nie zamknęli klapy i ta torba napiła się wody czy tam zlizała te przyklejane kostki i właśnie umiera w męczarniach, albo zatkał jej się przewód pokarmowy (ostatnio dużo się lizała a to persocoś jest i ma długie włosie). Przypomniałem sobie, że masło trzeba dawać takiemu kotu to puści mu kłaki w żołądku/jelitach dalej, więc (pipi)a jest już 23.35 a ja pakuję w kota kostkę masła, ta się dalej wtula, łasi, tarza no ch,uj mnie strzela. Jestem po żubrówce z sokiem jabłkowym więc już wiem że biorę taryfę i dzwonię do pierwszej kliniki opowiadam zestresowany jak cholera to co się dzieje i nagle BAM lekarz mówi 

 

Panie Adamie, ona ma 7 miesięcy i ma po prostu pierwszą ruję. 

 

(pipi)a ruchać jej się chce ale zachowuje się jakby kot umierał. nie spałem do 2 w nocy bo patrzyłem co się jej dzieje. miauczała całą noc, tarza się, nie może znaleźć sobie miejsca. 

 

i tak się skończyło moje wczorajsze granie w BFa, (pipi)a kastruję ją w cholerę bo więcej nie zniosę. 

Edytowane przez waldusthecyc
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hehe amatorzy. Teraz albo ją wykastrujesz co da Ci z tym spokój na zawsze, albo zrobisz zastrzyk, który działa przez kilka miesięcy i nie powinno się go raczej robić podczas rui :)

Jeśli chodzi o BeeFa to jestem pod ogromnym wrażeniem. Wczoraj zassałem pacza, ale nie było czasu pograć. Dzisiaj odpalam, zaliczam wszystkie mapy SA i NIE LAGUJE!!! Nareszcie :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o BeeFa to jestem pod ogromnym wrażeniem. Wczoraj zassałem pacza, ale nie było czasu pograć. Dzisiaj odpalam, zaliczam wszystkie mapy SA i NIE LAGUJE!!! Nareszcie :D

Same here friend, cały czas jestem pod wrażeniem jak fajnie odpimpowali mapy z trójki: jesień na Kaspijskiej, płomienie na Firestormie i burza piaskowa na Omańskiej.

Odnośnik do komentarza

waldek zadnych zastrzykow. przemecz sie i jak tylko przejdzie ruja (plus minus 7-10dni) lec do veta. pamietaj ze kot wariowac bedzie tylko jak ty bedziesz w domu jak dzieciaki i zonka to bedzie tylko sie lasic ot co jak ty bedziesz to bedzie dupa wypieta i ogon w bok lub do gory o bierz

mnie od tylca:) najorzej dopiero bedzie tak 2gi 3ci dzien pozniej bedzie stopniowo schodzic. acha bedzie co posikiwac takze przygotuj zone zeby sie nie denerwowala:)

Odnośnik do komentarza

No nareszcie, kałach prezentuje się zabójczo, G18 nawet magazynek jak w prawdziwym na 33naboje ;] Ja zorałem w swojej "karierze" dwie beretty i usp ale to sprężynowce były i pół życia temu. Mimo to czasem mi po głowie chodzi asg i to cudo http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/AEG_AEP_Systema_PTW_Professional_Training_Weapons_Systema_PTW_Professional_Training_Weapon_M4_A1_Super_Max_M165_Cylinder_First_Variant_Ambidextrous_Version_Export_only.htm

Ale patrząc na cenę to wojna domowa w porywach do "rozwodu" murowana xD

Odnośnik do komentarza

Danielski, te pukawki sa legalne w IRL ? :D jak tak to powiedz gdzie je znalesc;] Mam ochote sie wybrac do ciebie zobaczyc te cuda itd :D

Odnośnik do komentarza

Wiekszosc sciagalem z HK ze wzgledu na wiekszy wybor..trzeba doliczyc clo niestety i VAT w takich wypadkach.

Co do ASG jestesmy w porownaniu z taka Polska czy Anglia niezle ograniczeni - limit mocy to 1J - o ile w CQB to w sam raz to juz jakies strzelanki lesne wypadaja slabiej. Kame mozemy sie jakos ustawic w marcu bede lecial na zabawe w Redhills w Kildare (to typowa strzelanka luzniejsza). W lipcu albo sierpniu uderzam na Bellurgan Park pod Dundalk tam bedzie chyba 72h Milsim. Jesli bede bral wiecej sprzetu zawsze moge ci pozyczyc na strzelance w najgorszym wypadku w Redhillu maja do wypozyczenia Kalaszki AKSU74 (takie najtansze wersje) ale zawsze mozna sie pobawic i zobaczyc czy ma sie ochote jak cos wtedy mozna dopiero inwestowac w pukawki - ja od siebie mowie od razu nie kupowac tylko pojechac dwa trzy razy jak sie spodoba to kupic jeden porzadny karabin z dobrymi externals (przyklad moj LCT AKM caly ladnie w stali i drewnie a nie jakas chinska podrobka) i pozniej inwestowac w precke, dobra gumke hop up na poczatek. Pozniej mozna bawic sie dalej.

Odradzam na poczatek snajpe - duzo osob kupuje bo mysli ze bedzie jak w COD w misji prypec a to (pipi) prawda albo lezysz pol dnia na pozycji i max 2 - 3 kille albo nic:) W IE nie masz przewagi w broni wiec musisz pomyslec o maskowaniu - za tydzien moze uda mi sie zrobic test ghillie suit wiec dam foty odpowiednie:)

Carolek co do giwer systemy tutaj nie ma to absolutnie sensu poza lansem nie wiem jak wyglada sprawa w PL:) Co do Glocka to mag ma standartowy plus wydluzony ale tylko jak gram jako snajper bo to moj boczniak wtedy.

U mnie juz raczej zostaly ostatki do kupienia - G36C, AS VAL i to wsio ale i tak dopiero gdzie w okolicach gwiazdki pewnie zakupie. Teraz ide w oporzadzenie - czekam na paso szelki i inne (pipi)y z MIWO Lubliniec.

Kame - w IE masz pare sklepow w limerick jest airsoftguns.ie w dublinie masz sgairsoft - niestety wiekszosc to srenie giwery.

Jak cos obczaj ehobbyasia.com albo wgcshop.com no i redwolf

Odnośnik do komentarza

Dzisiejszy wieczór spędziłem na motorku. Łowy się udały, prawie 70 chłopa zapoznało się z bieżnikiem dirtbike'a, a ogólnie już 121 pieszych na koncie jednoślada. Ofkoz żadnej gwiazdki za 100 kili nie dostałem bo to przerosło pewnie możliwości tych partaczy (tak samo jak stworzenie blaszki za 500kili motorem). Jak się okazało na bfstats, jest tylko 6 osób na świecie z ponad 100 kilami w tym 2 pierwsze wyniki zglitchowanozboostowane więc tak naprawdę tylko 4rech ;]

 

A tu najowocniejsza runda:

http://battlelog.battlefield.com/bf4/battlereport/show/32/437962330982814208/271346204/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...