Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

najfajniejsza bitwa z wczoraj:

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/battlereport/show/32/439888556120647680/216401239/

 

Bluszcz w ostatnich sekundach skradł mi MVP, skosiłem 5 kolesi pod rząd (to chyba moja pierwsza baretka z melee  :sorcerer: w BF4 ) w ciągu 30 sekund (okolice B) a powtórka z tego wiekopomnego wydarzenia oczywiście nie zapisała się poprawnie!!! a byłbym na YouTube TOP 5, TOP 10 u Pixel Enemy i Hazard Cinema :)

Na Wrogiej Transmisji pierwszy raz... (no co - lepiej późno niż wcale) zestrzeliłem Heli z RPG i też się oczywiście nie zapisało poprawnie! Nogus mi świadkiem bo musiał wysłuchiwać jak szczytuję :)

Fakt w pewnym momencie do moich uszu zaczęły docierać jak by to ująć dość dziwne odgłosy. :yes:

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

 

Wlasnie sobie uswiadomilem ze na mapach z second assault nie ma littlebirda... WTF !!!!

o ile pamietam to tam w oryginale tez little birdow nie bylo, wiec to w sumie nic dziwnego.

 

na piecu były

 

Na tych mapach nie bylo.

 

Firestorm:

 

RU:

 

Light vehicle(s)

    VDV Buggy

Main Battle Tank(s)

    T-90

Anti-Aircraft Vehicle(s)

    9K22 Tunguska-M (Large/PConly)

Helicopters(s)

    Mil Mi-28 Havoc

    Ka-60 Kasatka

Fixed-wing aircraft

    Su-35BM Flanker-E

Emplacement(s)

    Pantsir-S1

    9M133 Kornet

 

US:

 

Light vehicle(s)

    Growler ITV

Main Battle Tank(s)

    M1A2 Abrams

Anti-Aircraft Vehicle(s)

    LAV-AD (Large/PConly)

Helicopters(s)

    AH-1Z Viper

    UH-1Y Venom

Fixed-wing aircraft

    F/A-18E Super Hornet

Emplacement(s)

    Centurion C-RAM

    BGM-71 TOW

 

Caspian:

 

RU:

 

Light vehicle(s)

    VDV Buggy

Main Battle Tank(s)

    T-90

Anti-Aircraft Vehicle(s)

    2K22 Tunguska (PC)

Helicopters(s)

    Mil Mi-28 Havoc

Fixed-wing aircraft

    Su-35BM Flanker-E

Emplacement(s)

    Pantsir-S1

    9M133 Kornet

 

US:

 

Light vehicle(s)

    Growler ITV

Main Battle Tank(s)

    M1A2 Abrams

Anti-Aircraft Vehicle(s)

    LAV-AD (PC)

Helicopters(s)

    AH-1Z Viper

Fixed-wing aircraft

    F/A-18E Super Hornet

Emplacement(s)

    Centurion C-RAM

    BGM-71 TOW

 

Oman

 

RU:

 

Light vehicle(s)

    DPV

Infantry Fighting Vehicle(s)

    LAV-25

Main Battle Tank(s)

    M1A2 Abrams

Helicopters(s)

    AH-1Z Viper

    UH-1Y Venom

Fixed-wing aircraft

    F-35

Boat(s)

    Rigid Inflatable Boat

Emplacement(s)

    Centurion C-RAM

 

US:

 

Light vehicle(s)

    Growler ITV

Main Battle Tank(s)

    M1A2 Abrams

Anti-Aircraft Vehicle(s)

    LAV-AD (PC)

Helicopters(s)

    AH-1Z Viper

Fixed-wing aircraft

    F/A-18E Super Hornet

Emplacement(s)

    Centurion C-RAM

    BGM-71 TOW

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Tommi,nie wiedzialem ze przenosisz sie na pc :P

 

 


EA Polska  wraz z portalem  BFzone.pl  zapraszają wszystkich fanów darmowego shootera  Battlefield Play4Free

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

to moze za kolejnych 5 czesci bedzie cos mozna zniszczyc tymi pojazdami :D

 

ja dzis pogralem po rowno tygodniu detoksu, kiedy nie moglem juz patrzec na ta gre (i jej bledy) i chyba odzyskuje radosc z grania. Zagralem tez po podboju na ognistej i omanskiej i obie mapy sa swietne, musze to przyznac. Koszenie kamperow na wzgorzach na ognistej ma niezapomniany urok- czar z BF3 powrocil kiedy ciachnalem czterech lezacych obok siebie jednego po drugim :) (niestety nagrywanie wlaczylem dopiero po pierwszym :) ) Z kolei burza piaskowa na omanskiej faktycznie jest mega fpyte- jak dla mnie przez caly mecz by mogla byc. 

 

Odzyskalem odrobine wiary w ta gre.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

to moze za kolejnych 5 czesci bedzie cos mozna zniszczyc tymi pojazdami :D

 

 

 

destrukcję pojazdów, efekty broni, symulację ciała i efekty środowiskowe takie jak ogień, dym, woda oraz system pogodowy.
Dynamiczna pogoda w multi? to by bylo cos.

Tommi nie kazda gra musi miec zniszczenia ;) Troche nudno by bylo gdyby wszystkie gry mialy to samo tylko wydawca inny niesadzisz?

Np. Titanfall zniszczeni niema a ludzie bawia sie za(pipi)iscie.

Odnośnik do komentarza

Ale ja tego nie kwestionuję tak samo jak tego że to COD w przebraniu ;), zero stresu jaką broń wybrać bo odrzutu żadna nie ma, tylko bieganie i zabijanie przeciwnika. A żeby klient nawet zbytnio nie martwił się K/D to dodamy mu booty no bo przecież z nimi podbije sobie staty i będzie szczęśliwy.

 

 

Z czym Rosjanie biegają po Krymie i okolicy 

 

http://imgur.com/a/3DzA0/noscript#0

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Danielski wciągasz xbone? 

 

Kozbinio?

 

Zielu? hehe, do ciebie w innej sprawie. A mianowicie tego odrzutu. Znasz mechanikę w Titan? Przecież tam się robi wallruny, double jumpy zapiernicza 20 metrów nad ziemią i do okoła po budynkach, wieżach jak pająk. Myślisz, że odrzut to w takim przypadku dobry pomysł? Zabiłoby to dynamikę i widowiskowość. Ja nie szukam tam BF'a czy CoD'a. Szukam radości z gry jaka przepełniała mnie przy CoD MW, a póżniej w prawie równym stopniu przy BC2/Viet. Chcę swieżości i pomysłu, a to w TF widzę i dlatego chcę spróbować tego ciasta.

Odnośnik do komentarza

ja odpadam Carolek. Od tygodnia nie miałem czasu odpalić PS4, druga konsola u mnie w domu mija się z celem bo nie mam niestety tyle wolnego czasu ile bym chciał. A kupować za ponad 2 klocki pudełko do grania po kilkanaście godzin miesięcznie to mi się nie widzi. Wracam w tym tygodniu do BFa, mam ten sam problem co przy poprzedniej generacji - za mało czasu aby ogarnąć wszystko co ciekawe :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...