Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Hansior ja z rana zassałem tego Kilzuna czy cuś więc możemy sprawdzić multi.

 

Hahha już drugi raz dają tydzień darmowego multi, i powiem jedno NIE DZIĘKUJĘ. Ostatnio moja przygoda się skończyła na tym że zassałem 40 GB i za każdym razem jak chciałem zagrać wywalało mi błąd znany z BF4, nie dam się teraz nabrać na to demo.

Odnośnik do komentarza

ja chyba wezme ale przy destiny jesli okaze sie ze nie ma nic dobrego online przeskocze na klocka przy okazji nadrobie pozycje. coraz mniej gram online wole odpalic dobrego singla teraz zmieni sie to pewnie przy diablo 3 tam pociupie pewnie wiecej

 

Jest już data wydania Diablo 3? Chociaż w tym przypadku będę zaskoczony jeśli nie wyjdzie równo bądź z małym poślizgiem na xklocka. A co do Destiny to wychodzi też na PS4 to ja już za tobą danielski nie nadążam ;D

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy obiło się Wam o uszy, ale w tym tygodniu można za darmo pograć w multi Killzona.

Hansior ja z rana zassałem tego Kilzuna czy cuś więc możemy sprawdzić multi.

nie wiedzialem- wiedzialem tylko o tej akcji w ktorys styczniowy weekend. Pobralem to wtedy, ale tez odpalilem, wywalilo mnie wtrakcie szukania meczu i tyle bylo z grania (wlaczylem BF-a od razu). Niedawno oczywiscie usunalem to z dysku... Troche mi sie nie chce znowu prawie 40 GB sciagac, ale dajcie znac gdybyscie go obczajali czy da sie grac- jak cos to na dzis w nocy zapuszcze sciaganie i jutro tez dolacze.

 

 

Destiny wychodzi na ps4 z jakimś ekskluzywnym "contentem"

no, moze tez jakies swietne mega super portrety wojakow dorzuca.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

 

Nie wiem czy obiło się Wam o uszy, ale w tym tygodniu można za darmo pograć w multi Killzona.

Hansior ja z rana zassałem tego Kilzuna czy cuś więc możemy sprawdzić multi.

nie wiedzialem- wiedzialem tylko o tej akcji w ktorys styczniowy weekend. Pobralem to wtedy, ale tez odpalilem, wywalilo mnie wtrakcie szukania meczu i tyle bylo z grania (wlaczylem BF-a od razu). Niedawno oczywiscie usunalem to z dysku... Troche mi sie nie chce znowu prawie 40 GB sciagac, ale dajcie znac gdybyscie go obczajali czy da sie grac- jak cos to na dzis w nocy zapuszcze sciaganie i jutro tez dolacze.

 

 

Gra się normalnie, chociaż zdarzały mi się lagi (strzelałem do typa, a ginął sekundę po tym jak przestałem). Powiem więcej, podoba mi się. Fajne mapki, fajne tryby, fajna mechanika, chociaż może deczko zbyt ociężała. Jest to dla mnie nowość i pierwsze spotkanie z multi KZ nie licząc Mercenary na Vicie. Ściągnęło się momentalnie, jakieś dwie godzinki.

Odnośnik do komentarza

Zaczynam w to grac, jak sie komus chce dodac to moje PSN ID to DaveCzezky

 

Dlugo zajmuje ogarniecie wszystkich aspektow tej gry?

 

Boszz Jaczes, coś ty zrobił. No ale nic, co do ogarnięcia, zależy czy już grałeś w BFy. Jeśli nie, to na tyle długo, że szanse rzucenia gry w kąt szacuję 50/50 i przygotuj się na bęcki przez jakieś 20-30h.

Odnośnik do komentarza

Zaczynam w to grac, jak sie komus chce dodac to moje PSN ID to DaveCzezky

 

Dlugo zajmuje ogarniecie wszystkich aspektow tej gry?

Generalnie zasada jest taka, ze jak ktos nowy sie tu pojawia, to wysyla zaproszenia stalym bywalcom, nie na odwrot, takze ślij jak chcesz.

 

Jak Carolek napisal- jak nie miales wczesniej kontaktu z ta gra to raczej bęcki i lekka frustracja na poczatku murowane (przy czym frustracja utrzymuje sie dluzej- czasem przechodzi wraz z bugami na kolejne czesci gry...).

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...