Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Koleś płacze, że PDW jest za słabe, a zupełnie nie wykorzystuje jego zalet. Jak strzela z niego jak z karabinu szturmowego niech się nie dziwi, że w tym polu karabin szturmowy jest lepszy.

Zaletą PDW jest to, że możesz zacząć strzelać do kolesia zanim on przystawi celownik do oka i ogólna mobilność. Jak koleś razem z przeciwnikiem korzysta RDS'a i stoi w miejscu podczas strzelania niech się nie dziwi że dostaje baty z bliskiej odległości.

 

1:19:10 - Koleś wchodzi w wymianę z Kame (z assault riflem) w średnim dystansie i się dziwi że dostaje w papę.

 

W ogóle skąd pomysł do tego, żeby na tak dużą mapę brać PDW xD

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Informuję, że stan osobowy dowodzonej przeze mnie kompanii powiększył się dziś o dwoje kadetów płci mieszanej (chłopak i dziewczyna). Komisja lekarska orzekła pełną zdolność do czynnej służby wojskowej i przyznała obojgu 10/10 punktów. Na cześć młodej gwardii hip hip...

Edytowane przez hansior111
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

wszystkiego dobrego ojcowie...

 

Wczoraj na konkłeście, oprócz festiwalu lagów, doświadczyłem czegoś nowego (zapora na Mekongu) - w pewnym momencie, będąc w budynku poczułem jak podłoga zaczyna mi się kołysać pod nogami - dokładnie tak jak na statku w czasie ostrego sztormu albo po literku bimbru. Na początku pomyślałem, ze to może przez to, że budynek się wali, ale nie - po udanej ewakuacji przez okno okazało się, że trzęsienie ziemi odczuwam wszędzie. Nie dało się celować (wyceluj w coś po pijaku...) i nie chciało przestać... Dopiero wirtualny zgon uspokoił falowanie ale aż mi się niedobrze zrobiło po takim minutowym balowaniu.

Odnośnik do komentarza

Gratulacje Hansior! :) Za rok mozesz jeszcze raz sprobowac, i miec kolejne blizniaki. Wiesz, zeby Polska nie zginela! :)

 

Kaczoro- znajdz i zagraj na Dice'owskim testserver, poki jeszcze mozna. Niesamowity komfort grania na 64. To co pisal Drantzell, jest jakby szybciej, ale w moim odczuciu trza wiecej kulek wladowac. Kurcze, jakby wszystkie serwery tak chodzily, to bylo by epicko. :)Chociaz da sie zauwazyc spadki FPS przy ostrej zadymie, ale nie sa one zwiazane z lag'iem. 

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Gratulacje Hansior jeszcze raz.

 

Przypominam :banana:

Mclusky, źle z Tobą. Świeżo upieczony ojciec idzie w miasto z kolegami po knajpach się łajdaczyć, a nie pada wyciąga. Jeszcze Ci nie daj Boże abstynent wyrośnie...

 Podejrzewam że to może być twoja ostatnia szansa by opić nowonarodzone chyba że jeszcze jakaś Kinder niespodzianka :ninja:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...