Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie wracam na łono Battlefielda :D (od srody, po egzaminie co prawda). Na razie troche pogralem i chyba juz troche go polatali bo co prawda mialem male lagi, ale to raczej po mojej stronie, bo wspollokatorzy ciagna torrenty jak poje.bani. Poza tym przesiadka z BF4 na CQ large jest mega. Mam w pamieci bete BF4 na PS3 z ta mapa z Szanghaju i nie da sie tego porownac.

 

Musze sie rozegrac, rozeznac z gra i bedzie dobrze. Moze nawet tak jak przy BF3 Premium kupie :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Za "trójką" jak najbardziej.

Gdy pojawiałem się ostatnio sporadycznie na serwerach to zawsze wrzucało mnie do przeciwnej drużyny i to jest jedyna w tej chwili dla mnie radocha :-). Lubię te potyczki z Mcluskim, Bronasem i resztą ekipy. Jest fun, polowanie i nieraz ostre baty z jednej jak i z drugiej strony. Zauważyłem, że dość często Bronas ma do mnie pecha, Mcluski za to jest zawzięty i po batach jakie dostał polował na mnie dwie rundy by pod koniec wkońcu wpierniczyć mi kose. Generalnie w pojedynkach 1v1 jedzie mnie bo skacze jak Kabotyn. Bardzo niewygodny jest Hansior, lata z dziwnymi pukawkami, jest szybki i celny. Pecha ma również dis po stanie 6:0 w końcu mnie trafił, ale poprostu pchał się pod lufe. Jest jeszcze ninja Remik, który macha coraz wprawniej kosą.

Także tak...jeśli grać to teraz tylko przeciwko sobie.

Odnośnik do komentarza

zawsze wrzucało mnie do przeciwnej drużyny

ehehehe, bułgarscy naukowcy okreslaja ten fenomen mianem "syndromu Kabotyna"   :D

 

tez ostatnio kryzys mam, ale to glownie z trzech powodow:

1. FIFA World Cup Brasil 2014

2. Lipa ostatnio potworna z serwerami knife only- chyba sie ludziom wynajmy pokonczyly... Jestem juz do tego stopnia skrzywiony na punkcie kos, ze strzelanie obecnie zupelnie mnie nie kreci- jak mam grac na zwyklych serwach, to mi sie odechciewa...

3. Duzo filmow ostatnio ogladam bardzo.

 

Fakt, ze jedynie gra przeciwko swojej ekipie jeszcze potrafi wyzwolic jakies emocje (a juz najlepiej jak sie na kosy gra ze swoimi).

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...