Jump to content

Farmer

Senior Member
 • Content Count

  7008
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Farmer last won the day on July 25 2013

Farmer had the most liked content!

Community Reputation

3115 Diamentowy Pies

1 Follower

About Farmer

 • Rank
  Reverse Farmer
 • Birthday 08/30/1987

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Śląsk
 • PSN ID:
  FarmerMike87

Recent Profile Visitors

6245 profile views
 1. Farmer

  Dying Light 2

  Już wyjaśniam. Marchewa podczas zebrania zarządu tuż przed ogłoszeniem daty premiery DL2, a sekundę po ujrzeniu shitstormu po premierze Cyberpunka Grudzień 2020. Fabularyzowane.
 2. Chyba tak. Nie pamiętam, robiłem te trofiki prawie 10 lat temu. M.in. @triboy pomagał mi z częścią i chyba @leman. Oj, dobre to były czasy z meczykami czy chociażby czyste wałęsanie się po free roam z okazjonalnymi strzałami z armaty
 3. Z Posse może być ciężko by zebrać te 8 osób no i 4 wygrane pod rząd jako drużyna marnie widzę. Reszta na ustawki powinno dać radę.
 4. Czekaj. Mam ps3 i RDRa. Dawno nie odpalałem więc musiałbym poświęcić trochę czasu. Przez weekend może coś dałoby się zrobić.
 5. Yebać krajzyge, lepiej powiedz co robisz z tą lalką barbie? Tylko nie mów, że od syna.
 6. Tylko zanim zdążę ulepszyć tarczę, energię i telekinezę to skończę grę bo te punkty to lecą jak smarki z nosa. A robię misje poboczne, alarmy jak się pojawiają, itd. @oFi, Yakuzy chyba wszystkie mają pojebane te acziwy. Nie są trudne ale życia by mi brakło na zrobienie ich. Zwątpiłem w siebie jak zobaczyłem co trzeba zrobić na 100% w Kiwami. Tylko gokarty zrobiłem i karty uzbierałem bo to fajna gra w papier, kamień, nożyce jest, c'nie?
 7. O, toto. Muśniesz krzesełko albo biurko i wszystko sypie się jak pojebane. No i festiwal klatek jest obecny na zwykłych ps4. Najgorzej jest przy wychodzeniu z menu/ekwipunku ale przy większych zadymach też ładnie lecą na pysk.
 8. Farmer

  Subnautica

  Zawsze warto mieć zapasowe baterie/ogniwa w ekwipunku. Nie ma nic gorszego niż porzucony sprzęt gdzieś w odmętach oceanu... Mój Bączek Mk. I do dziś leży na plaży na jednej z wysp po tym jak za mocno wybiłem się na powierzchnię i wylądował na piachu. Za cholerę nie dało się go przesunąć. Tak się teraz zastanawiam czy działko grawitacyjne nie poradziło by sobie z tą sytuacją aaa... jebać, mam już model Mk. II Jeżeli chodzi o tabliczki to
 9. Farmer

  Battlefield V

  Jako team musicie mieć odpowiednią ilość punktów. Na V1/JB potrzeba coś ponad 41k. To raz. Dwa, nie można aktywować bomby czy czołgu gdy jakaś drużyna z teamu właśnie aktywowała swoją. Masz wtedy szarą ikonkę zamiast białej. Musisz poczekać. Trzy, summon trochę trwa. Rakieta musi swoje przelecieć.
 10. Szanowny pan @tk___tkongiś polecał mocno animację Teen Titans Go i w tym miejscu muszę bardzo motzno przeprosić, że się wtedy nie przekonałem do tej animacji (a pierwszą animację Teen Titans uwielbiam) przez styl. To jest jebane sztosiwo. Co tam się odwala to głowa mała. Wchodzi elegancko do obiadu Booyah!
 11. Farmer

  Borderlands 3

  Mnie najbardziej boli sequel bait zrobiony na końcu, słabi przeciwnicy i kompletne olanie Pre-Sequela i postaci z Elpis. Skoro jest Maya, są postacie z Tales from the Borderlands, to gdzie reszta Hunterów? Zacisnąłem zęby z myślą, że DLC wyjaśnią wszystko, a tu dupa. Pisałem to raz, drugi, napiszę i trzeci: W 4 będziecie popylać beze mnie (no chyba, że wyląduje w plusie albo będzie na mega promocji) o ile się doczekamy bo na trójkę czekało się jak na pana Moralesa. Ech, Roland nie radził sobie może z public relations ale na kierowaniu bazą już tak. Sorki ale laski nie ogarniały tej
 12. Farmer

  Subnautica

  @friedrich
 13. No to kurwa niefajnie Liczyłem, że F&WS dostarczą odcinki na poziomie drugiego Kapitana (to wciąż najlepszy film marvela wg mnie).
 14. O, stary Chłoń te doznania, bo fabularnie niekiedy przewyższają podstawkę (zwłaszcza SzK). Będziesz się pięknie bawił.
 15. Logi z życiem biurowym chujowo się czytało. Sporo lepiej czytało mi się np. książki i zapiski z Wieśka. Horizon to bardzo ładna gierka z bardzo dobrą walką z maszynami ale cała reszta to średniak z porywami na słabo. Walki z ludźmi błe, questy poboczne błe, koło ekwipunku błe. Story nawet ok ale to nowe pokolenie ludzkości to Z obsady to tylko Reddick trzyma poziom. No i jeszcze Rost, Petra i ten wariat od oleju.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.