Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Nawet twoja Atacama też miała 3 drogi :) więc nie wiem o czym mówisz.


Ok, ale nie było to na zasadzie Bazaru albo Metro. Można było zapieprzać bokiem, skradać się, przelecieć heli.

Weź po uwagę, że było 24 graczy i z kumatą ekipą nietrudno było się przedrzeć.

 

Oczywiście ale to nie zmienia faktu że właśnie odpowiednia ilość graczy i te przejścia powodowały epickość walk i współpracy. 

Odnośnik do komentarza

Nawet twoja Atacama też miała 3 drogi :) więc nie wiem o czym mówisz.

 

Patrząc na to w ten sposób to miała 3 drogi, ale to były szerokie pasy terenu, a nie wąskie korytarze - o tym mówię. Idąc Waszym tokiem myślenia można powiedzieć, że każda mapa ma jedną drogę z małymi przeszkodami :)

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Tommi,Danielski ma racje BC2>>>>>>dlugo dlugo nic i w koncu BF4/BF3,moze mogl to innymi slowami ujac ale Danielskii ma swoj oryginalny styl wypowiedzi i przekazu informacji ;)

 

Kabotyn tak w sygnie chwalisz sie bf penisem,ja nie moge wrzucic w sygne(znowu forum ma focha na linki z bfstats) to dam tu:

Zaqair.png

Edytowane przez Zaqair
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ladnie Zaqu, ale bierz poprawke na pare rzeczy, jak np. staty vehicles vs weapons. Ja ma pojazdami 5% kill'i, a ty 20%. Ja wiekszosc rund zagralem na CQ na 64 graczy. Absolutnie nie zdajesz sprawy, jak ciezko zrobic dobry wynik na tych mapach. Naprawde przezyjesz ciezko szok, jak to zobaczysz w akcji. Beda napie$3lac w ciebie z kazdej strony. :) Close quarter w Bf3, to pikus z inetsywnoscia jaka mamy na Duzym Podboju. Pozdrawiam, i czekamy na next-gen'owej platformie. :)

Odnośnik do komentarza

Tutaj Kabotyn ma racje. Na początku ciężko jest odnaleźć się na dużym podboju i prawdopodobnie dostaniesz na początku ostro po wirtualnym pindolu. Ja nigdy mistrzem k/d ratio nie byłem, ale na PS3 udało mi się wyhodować niezłe 1,7. Po przejściu na PS4 w ciągu 1-2 tygodnia spadło do 1,4 i ciężko było doprowadzić do dzisiejszego 1,5 :)

Odnośnik do komentarza

Uuuuu ktoś tu czegoś od żony dawno nie dostał hehe ;-)

Po snickersie dla każdego i czuj czuj czuwaj B-)

 

Wypalcowano tapatalkiem

Śmieszna sprawa. Dzisiaj mnie dręczył ołowiem w BF3 człowiek o wymownym nicku: zjedz_snickersa. Lekko zaszedł za skórę ale przez wzgląd na ksywę jakoś nie byłem zły.

Odnośnik do komentarza

Tommi nie bierz do serca sobie tak tego;) ja poprostu stwierdzam fakt ze BF3/BF4 przy BC2 to wygladaja jak uposledzeni bracia blizniacy przy Clooney'u.

Macie inne zdanie szanuje, respektuje ale dalej bede jechal ta gre jak tania dziw.ke bo na tyle zasluguje - prawda jest ze nie ma alternatywy na chwile obecna na rynku FPS. Destiny ktore wyjdzie inny typ rozrywki (mam nadzieje na mocny nacisk na single questy czy cos), COD nigdy nie byl moim ulubionym multi, Gearsow nikt na PS4 nie zrobi, te futurystyczne pifpafy co maj wyjsc jakos niedlugo nie moj klimat. BC2 mimo w cholere bugow dostarczal max, Jedyna gra obok gearsow gdzie po pracy zapier.dalalem na uliczkach z ograniczeniem 30km ponad 180km zeby tylko zdarzyc wbic sie do squadu z ekipa. To nic ze resetowalo staty, to nic ze menu sie bugowalo i nie mozna bylo zmienic broni, to nic ze ladowala sie mapa i nie miales nic w rece ale wierz mi Tommi ze to bylo dobre 1.5 roku nonstop grania konczacego sie lekko o 2giej w nocy. Ledwo 24 playerow ale intesywnosc rozgrywki na Portku Valdez, czy Arice Harbour gniotla kutanga, krecila wora, ssala rodzyny z dupy taka byla moc pozytywna. BF3 byl jaki byl - kazdy pamieta zakup i pierwsze miesiace gdzie moglismy grac w milczeniu, dopoki nie wyszedl patch ktory ponaprawial. Troche zajelo czasu przejscie bo rozgrywka byla szybsza niz w BC2 i juz nie dajaca tyle pociechy ale bylo znosnie. W BF4 nie minal nawet rok odkad z Wami gram a nawet mi sie niechce odpalac gry - no i moze to bylbym tylko ja tylko jak widze w tygodniu a nawet weekend piec osob na krzyz ciorajaco to bo boli jak pamietam co bylo przy BC2. To se nevraci mozna powiedziec ale z drugiej strony licze na powrot w BC3 do wlasnie konkret klimatycznych map, do takich samych emocji. Pewno w miedzyczasie wyjdzie BF5 i lykne tego spoconego kutasa od EA po same kule jak wiekszosc Was bo prawda jest taka ze co mamy do wyboru? Plus po cichu licze na powrot serii na dobre tory.

To by bylo na tyle. Mozesz mnie wrzucic w ignore jak cos bo poki seria bedzie prezentowac taki poziom spierd*doliny jak teraz to bede jechal po niej ile bede mial sil!

A ze sie wiedzie to mam sil sporo:P

Odnośnik do komentarza

@Zaq, Danielski: piszecie jakieś epopeje, a ja przecież ani słowem nie polemizowalem z tym, co Danielski napisałeś :) nie chodzi mi wcale o treść, a tylko i wyłącznie o FORMĘ- podkreślam to jeszcze raz :) nie wiem, jak Was, ale mnie np. nie kręci pedalski seks i jak czytam o ssaniu sobie pau tudzież kul, to zwyczajnie, po ludzku, zbiera mnie na wymioty (a wierzcie lub nie- nie wchodzę na foruma po to, zeby moc sie zdrowo wyrzygac)...

 

Wiem, ze ja tez święty nie jestem i wersalem tutaj nie smierdze, ale trochę kultury, kur.wa ;)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

jestem zdrowym samcem alfa:) z wielkim rozrzewnieniem wspominam firmowe wypady na macanie cyckow w Sogo, zlizywanie kresek kokainy z pi.zd wroclawskich studentek w Qubusie na rynku:) nie raz tez zdarzylo mi sie zamilknac podczas wywodow w BF kiedy moje kule byly ssane;)

Czołem w blat przed Tobą biję...

Ja tam czekam na, w końcu,wartościowego bf-a tylko dla powrotu danielskiego na plac boju B-)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Kabotyn,w dlugosc bf penisa nie tylko k/d wchodzi bo ja mam mniejsze k/d :P Ale mam lepsze w/l i spm. Co do % miedzy piechota a pojazdami to ja mam ledwo 14k killi ty masz prawie 40k zobaczymy jak % bede wygladac jak Bede mial tyle samo killi

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

(pipi)a, nie moge sie wgryzc w tego BFa. Netcode jest chvjowy, bo mimo tego, ze mam fatalny router i przy interneie 100 mega mam zwolnienia do 1.5 mega, ale przy takim transferze i tak powinno sie swobodnie grac. Pingi mam duze to i lagi czeste. Ale nawet kiedy gra mi sie plynnie to mam mnostwo deadow w stylu "Nosz (pipi) mac jak?!" Albo odradzam sie przed pyskiem przeciwnika i autentycznie nie mija jedna pelna sekunda jak leze znowu. Kuzwa mac jak gra moze mnie wrzucic do gry w TDM bezposrednio przed przeciwnika? Absurd.

 

Chlopaki umowimy sie duza ekipa do grania, zeby stworzyc 2 teamy i zdominowac jakas gre na Conquest, bo tam tez wbijam do jakiegos meczu to wiekszosc ludzi nie jest zainteresowana bieganiem miedzy punktami tylko prowadza rozwalke w poblizu zalozmy B i sie nawalaja.

 

Jestem piechurem i dostaje becki az niemilo. :/

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj przerwa w MŚ. Kto nakruwia wieczorem? :) Wczoraj zagrałem kilka meczyków na naszym serwerze i znowu był full i dużo dobrej strzelaniny. Ciekawe czy DAJS coś naprawiło, że dziatwa dołącza częściej niż wcześniej. Pocieszające jest też, że część osób zagląda do nas regularnie i widać znajome mordy. Po jakimś czasie można będzie spróbować zmienić ustawienia na jakieś niestandardowe bo nie będziemy potrzebować randomów z szybkiej gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...