Jump to content

Liga PSXextreme


kornixxxx

Recommended Posts

witajcie fani PESa, jako ze premiera 13stki juz za nami, moze pora ruszyć ligę PSX Extreme ? chętni się wpisywać, moze zorganizujemy jakies nagrody i zyskamy rozgłos na forum. Ze swojej strony moge zajac sie stroną internetową i/lub organizacją (na Xboxie) , jednak sam wszystkiego nie ogarnę, chociazby dlatego ze nie posiadam niestety PS3ki. Czekam na odzew

Link to comment
  • Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wydaje mi się, że ciężko jest zorganizować takie rozgrywki. Każdy żyje swoim rytmem i szybko zaczęłyby się sytuacje, że ludzie nie byliby w stanie stawiać się na umówione terminy, w skutek czego posypałaby się lawina walkowerów etc. Do tego dochodzi właśnie kwestia, że cześć ludzi ma PS3, część XO. Można próbować, ale wydaje mi się, że sensowniejsze byłoby założenie po prostu forumowych community na obu konsolach, które zliczałyby wyniki spotkań ot tak, dla czystego funu. Tylko nie wiem czy nie ma jakiegoś limitu osób, które mogą być członkami jednego community.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.