Skocz do zawartości

Need For Speed: Most Wanted


QTF

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co do spraw organizacyjnych:

O 21:00 tworzę chat tekstowy na którego zapraszam wszystkich, osoby co są na liście (zadeklarowały się wcześniej) mają zapewnione miejsce w pokoju, chyba że się poprostu ktoś nie pojawi (max możemy z 20-30min czekać), nie wiadomo jeszcze jak z Krisem bo napisał że nie jest pewien czy będzie.

Pokój w NFS tworzę ja i ustawiam go tak żeby mogły dołączyć osoby tylko posiadające zaproszenie (będę wysyłał każdemu).

Do jutra : )

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza

Dzięki za grę, od was naprawdę można się bardzo dużo dowiedzieć o świecie gier. : D (te monologi kilkudziesięciu minutowe)

Następny event planuje zrobić w Hot Pursuicie (odświeżę temat) bo z tego co mówiliście to prawie każdy z was ową gierkę posiada, ale to zależy głównie od was (gdzie jesteście bardziej chętni).

Ja jestem osobiście za hot pursuitem, mniej chaosu, więcej funu, NORMALNY ruch uliczny i gra nie oszukuję.

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza

dziekuje za gre. nieczesto biore udzial w ustawkach, ale po wczorajszej, chyba zaczne. rzeczywiscie momentami bylo to jak audycja radiowa jednego spikera, ale gadal z sensem, wiec na plus :)

 

ja juz hp nie mam, ale na kolejna ustawke w MW mozna mnie od razu wpisac :)

 

(co do poziomu gry: meczylem wczoraj to bugatti, ktorym to rozbijam sie na needle poincie, ale te przeszlo 2h pokazaly, ze to auto jest tak slabo sterowne, ze przy randomowych biegach nie dotrzymam nim tempa - za mala skretnosc, pojawiajace sie zakrety bywaja nie do pokonania; jednak czas na zmiane, bo zlaliscie mnie okrutnie.)

Odnośnik do komentarza

masakra... zagralem dzis agera i zaliczylem needle point. nauczylem sie pedzic, to poszlo lekko. piany dostalem jak braklo 1km/h, a potem przez 10 minut ciagle szlo paskudnie. ale w koncu peklo ;)

 

jesli ktos chcialby sie ustawic na 10-15 min, zeby umozliwic mi (i moze sobie ;)) zdobycie trofika za mody pro na online to pisac. nie chce tego robic w publicznej grze, zeby komus nie zmulac, a jak sie ktos trafi to w trymiga zrobie to i wpadnie platynka ;)

Odnośnik do komentarza

Jaki miałeś wynik ?

gorszy... ;)

 

dzięki panowie za wole pomocy :) jeśli daras ma ten sam problem, to chyba nie ma sensu, zebym komus innemu zawracal glowe, tylko ustawimy sie, zrobimy szybko co trzeba odkryc, a potem ewentualnie wszyscy mozemy sie umowic na wspolne cioranie; tak jak mowie, moge to robic w normalnym online, ale jak juz mam grac, to wole nie myslec o tym, ze mam dane trofeum zrobic, albo sie wkurzac, ze ktos ustawil ograniczenie dla auta, ktorym probuje odblokowac moda ;) z tego co widziałem, dużo czasu nie znajmuje zdobycie trzech modów; przebić oponę 30 razy, dać się złapać na radar 40 razy i coś tam jeszcze (chyba skoki ;)); damy rade ;)

 

aha, Daras - jak by co, to ja pewnie dziś będę ciorał wieczorem - możemy podziałać nawet dziś ;)

 

(mam teraz problem z uniknięciem dwóch kraks na ostatnie pro z agery; jakieś złote rady? (wiem, że ciężko, bo już czytałem na necie...)

Edytowane przez mr_pepeush
Odnośnik do komentarza

ale te 340km rozumiem, że musisz zrobić w czasie wyścigów speedlist, tak? nie wystarczy jak wejdziesz w tryb online?

wiesz, zrobienie tych kilometrów to w sumie nie powinien być problem, bo tak czy inaczej jest czasochłonne, więc zamiast ustawek, wystarczy, że wejdziesz w online i zaczniesz jeździć (o wiele przyjemniej, niż wyjeżdżać kilometry "na sucho"); ja chcę odblokować 3 mody pro i masz tak: spalanie nitro (znaleźć warsztat i tam używać nitro, a easy jest też przy dzwonnicy - ładuj nitro, rozpędź się z nitro, skocz, w czasie lotu naładuje się nitro na full, 180 stopni, powtórz); opony dopompowywane (kręcić bączki, kółeczka same strzelają jak chinskie kondomy); wydłużenie biegów (przejechać powyżej 160km/h obok 40 radarów)

Odnośnik do komentarza

Dokładnie to 321km. Wtedy odblokujesz wzmocnione podwozie, które musisz mieć założone żeby odblokować chyba ostatni mod (opony terenowe)- skoczyć ileś tam metrów. Tak, można wejść do trybu online na zaproszenia znajomych i jezdzić po autostradzie nabijając przebieg. Problem w tym, że jest to mega czasochłonne i nudne jak kupa :) oprócz tego jak odblokujesz wytrysk:) (po 160km) musisz mieć 10 eliminacji online.

Mi te mody z podstawki wpadły przy okazji grania online, nawet nie pamiętam kiedy. Raz tylko z Mashterem zagraliśmy coś tam we dwójkę pod trofea.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...