Skocz do zawartości

Need For Speed: Most Wanted


QTF

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Od wczoraj znowu ścigam się w Most Wanted, więc zapraszam do gry i bicia moich rekordów.

Niestety mam wrażenie ze niektóre samochody są za szybkie i za zwrotne, a inne wręcz odwrotnie. Pozatym śmieszna liczba samochodów prosi o pomstę do nieba...niemal jak wybrakowana - 3 lambo??to chyba jakiś żart w porównaniu do tego co było w HP.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

nie lubię robić tego co teraz zrobię, ale jakby ktoś chciał sobie zwiększyć obiętość autologa to na ps3 dodajcie sobie mnie tj. ToelPL (wystarczył by chyba id na Originie ale nie paiętam :P ).

No bo u mnie tylko jeden znajomy gra obecnie w MW, a jakoś tak fajniej mieć poczucie, że zawsze ktoś może pobić Twój czas, billboard, whatever :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ok, trzeba ożywić ten temat, gra daję sporo funu na onlinie i grzechem jest się nie zebrać i pograć wspólnie (póki jeszcze sporo osób ma grę).

 

Jak wiadomo, w jednym pokoju jest 8 miejsc, ale na pewno nie uda się tyle osób zebrać, termin chyba najbardziej korzystny dla większości to piątek, sobota lub niedziela w godzinach wieczorowych (20-21), jak ktoś chętny to się dopisywać.

 

1. Tidek

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

 

PS. HSy mile widziane :)

Odnośnik do komentarza

W multi grałem całe dwa razy, ale wstępnie się dopisze.

 

1. Tidek

2. Olsen (HS)

3. Square

4. Novix83(HS)

5.

6.

7.

8.

 

Od kilku dni próbuje zrobić dwa trofea które brakują mi do calaka( To nic osobistego + niestandardowe wyposażenie) więc partyjka online jest dla mnie jak zbawienie.

Ps. Jak ktoś by chciał zagrać wcześniej to często ok godz. 21 siedzę na ps network.

Edytowane przez Novix360
Odnośnik do komentarza

No dawać ludzie, gdzie cała reszta która podawała nicki w pierwszych postach? Już się gry pozbyliście? : D

 

Co do terminu, piątek u mnie raczej odpada, więc sobota lub niedziela 20-21, co wam bardziej odpowiada?

 

Dzisiaj będę miał grę więc można się zgadać na jakieś granie. Jak nie będzie chętnych to zawsze mozna poszpilać w Blura...

Odnośnik do komentarza

Pograliśmy trochę wczoraj, było 5 osób, więc nie było aż tak źle jak myślałem.

Za tydzień można znowu pograć (niedziela 21:00), ale czuję że za dużo osób nie będzie bo ludzie wyjeżdżają na święta.

Nowych także zapraszam, wystarczy mnie dodać do FR i po prostu pojawić się w czasie : )

 

Ja się z chęcią dołączę do wyścigów jakby co, tylko pierw muszę zdobyć jakieś lepsze fury.

 

Samochody w multi i tak się updgraduje i odkrywa od nowa, więc nie ma znaczenia.

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza

Będę dziś 21. Mam HS jak coś. Jestem cienki jak du.pa węża także dam Wam ponabijać punkciki SP. Ale i tak Was ogram bo mam jeszcze podwójne punktowanie przez godzinę z limitki :D

Nie martw się, system wyścigów jest tak z(pipi)any, że każdy ma szanse na zwycięstwo. Ostatnio po chyba 10 czy tam 15 wyścigach przerzuciliśy się na wyzwania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...