Skocz do zawartości

NFS Most Wanted


lechu

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc trochę dziwi mnie brak tematu dla tej pozycji. Spora szansa na to że może to być najlepszy jak dotąd, jeżeli nie racer w ogóle, to przynajmniej samochodówka na Vitę. Sam jestem szczerze zainteresowany tym szpilem i pewnie sięgnę po niego jak tylko skończę AC. Nie ukrywam jednak że cena trochę mrozi - 199 na PSN (no comment) i 179 za boxa. Stąd moje pytanie - czy ktoś już ma, grał i jakie wrażenia? Z recenzjami dla wersji na PSV póki co dość krucho - jedyne co udało mi się wyczytać to słabsza niż na stacjonarkach grafika, okrojone multi i nikły ruch uliczny. Anyone?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja sobie ostatnio gram w te wersje. Nie mam porównania do ps3 jako że nie dawno się przeprowadziłem i vita jest moim oknem na świat gier. Gra jest fajna, przypomina Burnoun paradise, fajnie się gra w necie jednak często trafiaja się dekle co to tylko takedownowac umieją, z tego co pamietam w BP tez tak było i dopiero jak zebrała się grupa znajomych gra nabrała mega rumeńców. Tak jak pisaliście wcześniej miasto wydaje się puste. Po 3 hr gry jestem mega nakręconyi ciągle czekam na zebranie paczki do gry online.

Odnośnik do komentarza

Ja sobie ostatnio gram w te wersje. Nie mam porównania do ps3 jako że nie dawno się przeprowadziłem i vita jest moim oknem na świat gier. Gra jest fajna, przypomina Burnoun paradise, fajnie się gra w necie jednak często trafiaja się dekle co to tylko takedownowac umieją, z tego co pamietam w BP tez tak było i dopiero jak zebrała się grupa znajomych gra nabrała mega rumeńców. Tak jak pisaliście wcześniej miasto wydaje się puste. Po 3 hr gry jestem mega nakręconyi ciągle czekam na zebranie paczki do gry online.

 

Jest jakis kod online?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Sam odpowiem na swoje pytanie, bo jestem już w posiadaniu obydwu wersji - gra mimo, że posiada jednakowe trofea zarówno na PS3 jak i PSV to wbija 2 osobne komplety, ale nie działa to jak w przypadku Motorstorma, że zdobyte na jednej konsoli, automatycznie wskakują po włączeniu gry dla drugiej, tylko wszystko trzeba zdobywać od początku. Sumowany jest tylko poziom na multi i tam liczone są punkty zarówno z wersji na PS3 i PSV (singiel oraz multi dobijają SL dla jednego konta).

Odnośnik do komentarza

W PE czytałem że jak dostaniesz trophy za pierwszą rangę na vicie lub ps3 to na drugiej nie ma takiej możliwości jako że rank po necie się synchronizuje także jak ktoś chce wyciągnąć platyne w obu to albo patch albo jakieś kombinowanie z graniem bez natu

 

Serio tak jest? Gdzie to wyczytałeś? Kończę robić platynę na Vicie i chciałem zrobić drugą na PS3, bo gra mi się świetnie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich!

Niedawno zakupiłam gierke i jestem zaskoczony portem 1 do 1... Gra się dobrze tylko przeszkadzają mało widoczne elementy otoczenia i somochody.

Wam też trzyma tylko lekko ponad 2h jak się gra w pełni naładowaną konsolą? A dokładnie 2h i 18min mi wytrzymała na baterii, bez wifi włączonego i grając tylko w NFS...
Jakbt jeszcze wkoś w to grał to zapraszam do multi i zrobienia tych trofeów!!

Odnośnik do komentarza

mi grajac w uncharted konsola zdychala po 3h ale procz tej gry nigdy do 2h nie zeszla. Jak sie bawie w mniej wymagajace gry, jakies sturdusty czy montezumy to i 6h pociagnie

czyli to standard?

 

pozatym dość częso wywala mi komunikat, że jest jakis błąd i uruchomić trzeba gre od początku... po raz pierwszy cos takiego miałem z grami na psvita...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...