Skocz do zawartości

donGURALesko - Projekt Jeden Z Życia Moment


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy jest teraz jakaś moda na hejtowanie Gurala tym razem ale mi się płytka podoba. Chociaż nie. Podobają mi się pojedyncze single, które słyszałem i każdy wpadł w ucho, głowa się buja elegancko. Co do całej płyty to się wypowiem jak przesłucham. W ogóle z tego co do tej pory sprawdziłem to wyszło mi, że to taki nowy Gural, zupełnie inny niż wcześniej.

Odnośnik do komentarza

nie noooo, jest rap, jest piotrek, doooobre podklady i po 4 odsluchu propsuje. Rozi niech epke nowa lepiej poleruje tym razem w formie bulgarskiego disko bo gruby to jest jego koldun nad jajami i ksiazeczke ze znizksmi z makdonalda ci dam tylko juz nic nie nagrywaj.

Odnośnik do komentarza

Ale jak porRownam ten ro.z.p.izdzacz membran z wymienionymi wyzej to wypada cienko IMO. Dla mnie banger to naprawde dobry podklad i koniecznie wykonawcy, ktorych braggadocio poryyyyyje glowe. Nie wiem czego niektorzy szukaja u Gurala wytykajac mu nawijanie o niczym do w wiekszosci bardzo dobrych podkladow - to 95% jego kawalkow IMO. Ja goscia kupuje i szanuje, ze gimberiada? Panowie, kto wam broni sluchac moralizatorskiego rapu? Niektorym sie zwyczajnie przesluchal i fajnie, ze jako konsument i wielbiciel tej muzyki mam wybor. Po co te podjazdy.

Odnośnik do komentarza

Tylko, że Purpura i Winda są stricte o niczym z założenia - i w jednym i w drugim Gural nawija, że jest za(pipi)isty, w KP wszyscy nawijają, że są za(pipi)iści, a tutaj masz nawet namiastkę przekazu. Wiadomo, na balet to się nie nadaje, ale jako kawałek na płycie, którą się katuję w domu jak najbardziej, no i Smok jak zawsze na propsie. Gdyby nie fakał za dużo z Dodą tylko...

Odnośnik do komentarza

A do mnie Donguralesko DJ Dziadzior osieroconych plyt selektor zwyczajnie przemawia. Lykam jego filozofie i podejscie. Do tego rozpierdala rymami i bity ma pierwsza klasa. W swojej klasie najlepszy polski raper technicznie. Jak mowi drugi z moich faworytow w polskim mainstreamie, czyli Tede, "co to jest przeslanie, to ze ktos ci wpierdala swoje zdanie?"

Odnośnik do komentarza

A do mnie Donguralesko DJ Dziadzior osieroconych plyt selektor zwyczajnie przemawia. Lykam jego filozofie i podejscie. Do tego rozpierdala rymami i bity ma pierwsza klasa. W swojej klasie najlepszy polski raper technicznie. Jak mowi drugi z moich faworytow w polskim mainstreamie, czyli Tede, "co to jest przeslanie, to ze ktos ci wpierdala swoje zdanie?"

Uargumentuj to, proszę.

Odnośnik do komentarza

Rymy: pozwole sobie zacytowac pierwszy z brzegu numer:

mam swoją drogę, słowem tworzę modę, jestem szczery

wchodzę z słów korowodem, to jest KODEX numer cztery

pamiętasz? pierwszy KODEX, proces, potem był wyrok

te nieprzespane noce, gdy potem zlewałeś wyro.

 

Bity: tutaj swoj autorytet zargumentuje faktem iz znam temat od podszewki i sam siedze w produkcji muzyki juz od prawie 10 lat.

 

Technika: no nie odmowisz mu lekkosci w spiewaniu, ktora sobie zdazyl przez te nascie lat wypracowac i to po prostu slychac.

Odnośnik do komentarza

Ale to jego przesadne akcentowanie jest naprawdę nie do zniesienia ;( 'Totem Leśnych Ludzi' słuchałem, jeden, dosłownie JEDEN kawałek zostawiłem. Teraz już nawet nie słucham nic od niego, bo wstyd byłoby, gdyby ktoś mnie utożsamiał z słuchaczami jego wypocin. Niestety, dla mnie to jest zbyt prosty rap. Nawet w kategorii bengerów. Wyczuliłem się strasznie na proste rymy i monotematyczność i co ja poradzę ;(

Odnośnik do komentarza

no nic no, przeszedłeś na wyższy poziom

 

 

 

 

 

 

ja to jestem prosty chłopek, lubie ze zaj.ebać i kendrikalamara i gurala i jest mi z tym fajnie

 

 

JESTEM KUR.WA BIZNESMENEM JESTEM GRACZEM

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Tylko, że Purpura i Winda są stricte o niczym z założenia - i w jednym i w drugim Gural nawija, że jest za(pipi)isty, w KP wszyscy nawijają, że są za(pipi)iści, a tutaj masz nawet namiastkę przekazu. Wiadomo, na balet to się nie nadaje, ale jako kawałek na płycie, którą się katuję w domu jak najbardziej, no i Smok jak zawsze na propsie. Gdyby nie fakał za dużo z Dodą tylko...

 

Pocczytaj najpierw co to jest braggadocio i ogarnij, ze to robi gural w 90 procent swoich trackow.

Odnośnik do komentarza

Tylko, że Purpura i Winda są stricte o niczym z założenia - i w jednym i w drugim Gural nawija, że jest za(pipi)isty, w KP wszyscy nawijają, że są za(pipi)iści, a tutaj masz nawet namiastkę przekazu. Wiadomo, na balet to się nie nadaje, ale jako kawałek na płycie, którą się katuję w domu jak najbardziej, no i Smok jak zawsze na propsie. Gdyby nie fakał za dużo z Dodą tylko...

 

Pocczytaj najpierw co to jest braggadocio i ogarnij, ze to robi gural w 90 procent swoich trackow.

Nie muszę czytać bo się znam, kur.wa

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

przesłuchałem kilka razy i stwierdzam że jest to dokładnie to czego się spodziewałem. Na impreze, ewentualnie do jakiegoś wieczornego posiedzenia przy fifie jak znalazł. buja!

 

laj laj laj... :D

Edytowane przez Wściekły Pies
Odnośnik do komentarza

Tylko, że Purpura i Winda są stricte o niczym z założenia - i w jednym i w drugim Gural nawija, że jest za(pipi)isty, w KP wszyscy nawijają, że są za(pipi)iści, a tutaj masz nawet namiastkę przekazu. Wiadomo, na balet to się nie nadaje, ale jako kawałek na płycie, którą się katuję w domu jak najbardziej, no i Smok jak zawsze na propsie. Gdyby nie fakał za dużo z Dodą tylko...

 

Pocczytaj najpierw co to jest braggadocio i ogarnij, ze to robi gural w 90 procent swoich trackow.

Nie muszę czytać bo się znam, kur.wa

 

To nad czym ty sie zastanawiasz do cholery?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...