Skocz do zawartości

Pomoc w wypromowaniu blogu o grach komputerowych


Bartoj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Może przede wszystkim daj całej sprawie ruszyć? Skoro istnieje od wczoraj, to na pewno wiele na nim nie napisałeś. Stwórz porządną zawartość, co jakiś czas wrzucaj o nim info na swoim facebooku, po jakimś czasie powinieneś złapać stałych bywalców i możesz zająć się reklamą. Z resztą, przygotuj się, że nie będziesz miał tysięcy wyświetleń dziennie, bo to po prostu niemożliwe. Chyba, że przyciągniesz ludzi czymś naprawdę dobrym.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Newsy to jest kompletny bez sens. Nikt, powtarzam, nikt nie wejdzie na twojego bloga żeby zaczerpnąć informacji. Pisz o... no nie wiem, jakieś przemyślenia, coś od siebie. O tym jest blog IMO. A nie od dostarczania newsów. Nazwa jest kompletnie nieudana, niechwytająca, za długa, mało oryginalna. Beznadziejna.

 

A czy pisząc recenzje gier, zapowiedzi itp. mam szanse na otrzymanie od jakiegoś wydawcy gry do zrecenzowania?

 

XD

 

Wydawcy z pewnością zrywają się na równe nogi i lecą do ciebie z promkami żebyś recenzował je na swoim blogu. Poza tym recenzje jakiekolwiek, oczywiście gier po premierze kupionych za twój hajs, też nikogo nie zainteresują. Raz, że jesteś mało wiarygodny, dwa od recenzji są serwisy, gazety. Tak jak i od newsów.

 

Opisuj swoje wrażenia, przemyślenia, komentuj różne sprawy. To jest coś co może przyciągnąć innych. Ja tam bym może i nawet wszedł i poczytał co jakiś czas jakie masz zdanie na ten i tamten temat i porównał je ze swoim, jeśli faktycznie masz pojęcie.

 

Nie myśl, że chcę ci odebrać zapał, bo jak widzę jest ogromny, ale jedyna droga, żeby coś z tego wyszło to IMO to co napisałem w akapicie wyżej. No i jak chcesz zdobyć 'popularność' to taki temat chyba na każdym forum musiałbyś założyć. Jednak jak w miarę coś tam będzie rzeczowego to z czasem pewnie będziesz miał tych kilku stałych czytelników.

Odnośnik do komentarza

Możesz też się chwalić growym sprzętem lub samymi grami, jakie ostatnio nabyłeś. Ciekawym pomysłem jest też informowanie o bieżących promocjach w branży w różnych sklepach. To może przyciągać ;)

 

Tak jak ja to robię tyle że bez promocji. Prowadzenie bloga prowadzę raczej jako zabawę i bazę informacyjną o tym co i kiedy zakupiłem/zrobiłem.

 

http://igamebook.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

Więc co proponujecie? Jestem otwarty na zmiany

 

Szczerze mowiac, jesli chcesz to robic dla zarobku to... Zajmij sie czymkolwiek innym. Poza tym nie obraz sie - kazdy z nas przechodzil przez faze "chce zrobic mega poczytny serwis" i najczesciej po czasie dawal sobie spokoj. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...