Jump to content

MotoGP 13


Magik

Recommended Posts

  • Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 5 months later...

Jeżeli ktoś jest fanem MotoGP to gra jest pozycją obowiązkową. Bardzo fajny tryb kariery w którym zaczynamy od klasy Moto3 i pniemy się na sam szczyt motocyklowego olimpu. Grafa na dobrym poziomie i bardzo fajny model jazdy który możemy dostosować do swoich potrzeb (jeżeli ktoś grał w SBK od Milestone poczuje sie jak w domu). Ja osobiście polecam, kupiłem cyfrowa wersję na PSNie, i tu tylko jedna uwaga - nie mam w grze muzyki :/ podejrzewam, że coś mogło się źle pobrać albo gra ma sporego buga ( a niestety paczka 12GB z grą ściąga sie ekstremalnie długo).

Link to comment
  • 6 months later...
Guest pawel_k

Ja osobiście polecam, kupiłem cyfrowa wersję na PSNie, i tu tylko jedna uwaga - nie mam w grze muzyki :confused: podejrzewam, że coś mogło się źle pobrać albo gra ma sporego buga ( a niestety paczka 12GB z grą ściąga sie ekstremalnie długo).

ode mnie rada (bo wczoraj to samo miałem przy F1 2013) - trzeba wejść w ustawienia dźwięku w konsoli i jeszcze raz wszystko skonfigurować (ustawienia automatyczne powinny zadziałać), bo może być tak że w ustawieniach jest wyjście na np. 5.1 a telewizor tego nie obsługuje, a gra wysyła dźwięk w tym trybie...

 

a co do samej gry (bo wczoraj zakupiłem ją na psn), to dla mnie czegoś brakuje. nie oczekiwałem że będzie to poziom legendarnej SBK 01, ale przynajmniej SBK X, jednak tutaj model jazdy jest trochę za bardzo spaprany i niestety trzeba ratować się ustawieniami motoru żeby wszystko nie wyglądało jak Wipeout. po zmianie ustawień tak żeby motor był bardziej stabilny a mniej responsywny da się jechać, jednak dla mnie dalej nie ma tego czucia motoru jaki był w starych wersjach SBK - nie czuć wagi, nie czuć hamowania. wszystko działa bardzo zero-jedynkowo, troszkę brakuje mi tego że jak jestem w złożeniu i puszczam skręcanie to motor błyskawicznie się prostuje, tak samo jak zbyt gwałtownie skręca - nie ma takiej płynnego (nawet szybkiego bo wiadomo że motory motogp zmieniają kierunek błyskawicznie) przejścia z jednego stanu w drugi, a wiadomo że analogiem aż takiej precyzji nie da się uzyskać...

 

gra wygląda znośnie - dupy nie urywa ale też nie powoduje zażenowania, więc jest to poziom typowy dla Milestone... w każdym razie pewnie dam szansę bo w przerwie zimowej od wyścigów trzeba jakoś siebie dopieścić, a przy okazji nie dać żonie odpocząć od (jak to ona nazywa) "bziuczenia" silników, będzie miała mniejszy szok na wiosnę jak F1 i MotoGP wrócą do tv ;)

Edited by pawel_k
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...