Jump to content

Dreamfall Chapters


Andreal

Recommended Posts

1f47da1eaf3375a29b286d90365c36db_large.j

 

Drodzy Państwo, dzięki Kickstarterowi  na 100% (kwota już dawno zebrana) zagramy w kontynuację paskudnie uciętych przygód Zoe Castillo, a na forumku cisza.

Całość ma napędzać silnik Unity 4, pierwsze screeny z film z rozgrywki zapowiadają ucztę dla oka, znając twórców dostaniemy też odpowiednią strawę dla zmysłów. Wbrew temu co było o grze wiadomo będzie to pełnoprawna produkcja z początkiem, środkiem i końcówką (w przeciwieństwie do poprzedniczki), na pewno nie będzie wydawana w rozdziałach, tylko jako kompletna i jedyna całość.

Wstępnie twórcy zakładają rozpowszechnianie gry przez steam i gog oraz na fizycznych nośnikach. Wersje z kluczem można już zamówić wpłacając 20$ (już się rozeszło) 25$ na kickstarterowe konto.

 

Osobiście jest to dla mnie jeden z większych argumentów, by wrócić do grania na PC.

 

Poniżej jeden z pierwszych zrzutów:

 

7lLGX1j.jpg

 

Wczesny trailer:

 

 

I filmy z wczesnej wersji alfa:

 

 

 

 

 

 

Edited by Andreal
Link to comment
 • Replies 22
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Cholera, praktycznie nie śledzę pecetowego rynku gier, więc czuję się jak dziecko, któremu zrobiono megapozytywną niespodziankę  :woot: W sumie już dawno temu spisałem Najdłuższą Podróż na straty, wciągając ją na ponurą listę osieroconych gier, których porządnego sequela nie będzie mi dane doczekać. Okazuje się, że niesłusznie. 

 

Na razie konkretów tyle co nic, a data premiery odległa, ale udział w projekcie autorów pierwszej części, z głównym scenarzystą Tornquistem i gościem od soundtracku na czele, to dobra wróżba- mój kredyt zaufania (i pewnie te 25$ również) zdolni Norwegowie mają w kieszeni. Niech dłubią w spokoju i korzystają z braku wydawniczego bata nad głową- chciałbym naiwnie wierzyć, że to właśnie on był powodem strasznej kaszany, jaką momentami boleśnie wiało od Dreamfalla...

Link to comment

Coooooooooo? Najlepsza przygodówka w dziejach doczeka się sequela? FUCK YESSSSSSS

Nie grałem jeszcze w dreamfalla co prawda xD ale najdłuższa podróż to jest jedyna gra, przy której szczerze i z całego serca żałowałem, że się kończy. A grałem w nią po raz pierwszy w 2008/9 roku! Pamiętał jak siedziałem i ze smutkiem oglądałem napisy końcowe wiedząc, że taka wspaniała przygoda się skończyła. Potem odpaliłem dreamfalla, ale to już nie było to samo. Ale skoro wychodzi kontynuacja to trzeba wziąć się w garść i przejść go w końcu, bo fabuła słyszałem, że trzyma poziom.

Link to comment
 • 2 weeks later...

Dreamfall Chapters zostanie wydane w pełnej polskiej wersji językowej (wraz z opcją: oryginalny dubbing oraz polskie napisy) przez CDP :)

 

Mam nadzieję, że obejdzie się bez eksperymentów z polską lokalizacją i np. Boberek wykroi w swoich zapchanym kalendarzu trochę czasu na tę produkcję, bo trudno sobie wyobrazić kogoś innego w roli Kruka  :no: 

Link to comment
 • 1 year later...
 • 2 months later...
 • 1 month later...
 • 3 months later...
 • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...