Skocz do zawartości

Fire Emblem Awakening


Rekomendowane odpowiedzi

Nie nie, staty ida w hooy do góry (tzn po kilka pkt nawet). Po żadnym awansie nie były w miejscu jak zmieniałem. Silver Seal tylko pewnie nic nie robi (nie korzystam bo nie widze sensu w zmianie klasy bazowej). Ogolnie to super prosto jak narazie (gram na normal newcomer :( ). Ogram na pewno na hardzie i lunaticu jeszcze.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Hmmm dziwne, ja mam co najmniej kilka sklepów gdzie to leży i mogę kupować ile tylko chcę. Mam wszystkie walczące postacie już awansowane (główny bohater oraz Fredrick we dwóch mi wygrywają walki). Polecam awansować jak najszybciej głównego oraz Chrome'a. Potem już wszystko jedno. Na poziom normal na pewno wystarczy. BTW: dzieciaki na tym etapie gry są dla mnie nie przydatne. Postacie, ktore dołaczyły na początku obecnie są tak silne że nikt inny nie jest mi potrzebny.

Odnośnik do komentarza

Hmmm jak dla mnie to nie za bardzo. Każdy dołącza na 10lvl podstawowej klasy. Nawet jak od razu awansuję (bo tak robię) to jest co najmniej kilka leveli mniej i tym samym słabsi. Dużą zaletą jest to, ze mają skille "po rodzicach" więc teoretycznie mogą naprawdę sporo namieszać. Na poziomie trudności normal jedak nie ma co się tym martwić (mam 15 rodział i naprawde nikt mi nie jest w stanie jak narazie zagrozić).

Odnośnik do komentarza

Dlatego na pewno ogram jeszcze raz dokonujac innych wyborów w miejscach gdzie mozna to zrobić. Podejrzewam że na wyższych poziomach opcja forge dla broni ma jakiś sens (wręcz jest konieczna). Obecnie sobie po prostu ogrywam żeby poznać fabułę.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

jak szukacie wyzwan to polecam powalczyc z tymi bonusowymi druzynami co sa do sciagniecia za free - Jest ich sporo, a wiec sporo expa, itemow i golda wpadnie. do tego dwa side questy tez za free sa.

 

Edit - bonusowe druzyny czyli mialem na mysli te z poprzednich odslon FE. Pozniej mozna tych bohaterow rekrutowac do siebie, jak Eirika itd.

Edytowane przez genjuro
Odnośnik do komentarza

Strasznie nie podoba mi się źle zbalansowany poziom trudności, na hardzie pierwsze kilka misji, było naprwadę ciężkie, ale z czasem przekraczamy ten poziom wyfarmienia niektórych postaci, że mogą w pojedynkę kończyć misje... (np ostatnią misję wykonałem 2 postaciami...)

Odnośnik do komentarza

Zaczynaj Hard. Normal jest prosty. W 18 rozdziale dopiero pierwszy raz poczułem, że muszę przynajmniej udawać, że mam jakąś taktykę. Obecnie czeka mnie chwilka grindu bo jednak przepaść między głównym bohaterem i Fredrickiem a resztą ekipy się tak powiększyła, że istnieje małe ryzyko że ktoś mi w końcu padnie podczas nadchodzących starć. Wymieniona dwójka do tej pory wygrywała mi potyczki bez większych problemów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Widze ze sam ze soba bede pisal :D

Lunatic przegiety, szczegolnie poczatek. Ponad 20h na liczniku, wzialem sie teraz za exp zeby dzieciaki mialy odpowiednie skille. Za lunatic+ chyba sie nie wezme, za duzo czasu by pewnie na farme trzeba poswiecic.

Dlc te fabularne tez spoko, chociaz cena by mogla byc troche nizsza.

Odnośnik do komentarza

Support na S a potem robisz odpowiedni paralogue i rekrutujesz [rozne wymagania sa co do rekrutacji, raz z(pipi)alem i stracilem corke Cordelii]. Dzieciaki dostaja po rodzicach piąty skill z listy ustawionych. Komu się dało to wciśnąłem Galeforce, po zabiciu przeciwnika maja dodatkowa ture ;d

 

Sporo straciłes jeśli cenisz fabułę, dialogi z rodzicami, rodzeństwem itd. Polecam tez dlc future past, troche info o przyszlosci z ktorej dzieciaki przybyly. Ogolnie fajne postacie, powinienes przejsc gre jeszcze raz.

Syn Lissy kozak :D

 

Owain_%28FE13_Artwork%29.png

 

Edytowane przez Guernica
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.