Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak niech DC obserwuje jak się robi filmy z postaciami komiksowymi. 

Film cud miód i orzeszki, bardzo fajnie został przedstawiony konflikt, który doprowadził do podzielenia się na grupy i w sumie ciężko mi było po filmie wybrać stronę po której bym staną. Jest to film o Kapie i mimo dużej ilości postaci nie jest to Avengers 2.5 jak nie którzy mogli uważać, akcja jest świetna w szczególności scena na lotnisku Megaa :D, aktorsko wypada bardzo fajnie w szczególności RDJ. Moje serce skradł oczywiście Spidey, sceny z jego udziałem zawsze wywoływały u mnie uśmiech na twarzy a na sali było słychać śmiech oglądających, bardzo fajnie pajęczak został przedstawiony, cały czas gadał, rzucał żartami jest takim Spider-Manem jakim powinienem być :D. Black Panther też jest niezły w szczególności jak walczy, sceny akcji z jego udziałem ogląda się bardzo fajnie (koci styl ;)). Są dwie sceny po napisach

 

Jestem bardzo zadowolony z tego filmu, po wyjściu z kina miałem cały czas w głowie różne scenki i teksty Spidego więc chyba było dobrze ;).CW wskoczył do mojego top 3 Marvla na 2 miejsce Gotg>CW>WS.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem że miał  być dodatkiem, zastanwiałem się tylko jak duzym ;) Dzieki.  Jakos do piatku trzeba wytrzymac.

Jest go tyle ile potrzeba, więcej nie chcę pisać aby nie psuć zabawy. Po tym co zobaczyłem nabrałem wielkiego apetytu na jego solowy film. Ja miłem juz iść 27 ale nie miałem karty na metro. 

Odnośnik do komentarza

Kino w olsztynie do którego chodzę kapitan napisy 2d tylko 15 i 21. Film trwa ponad 2 h to ja podziękuję jedna godzina za wcześnie, a druga za późno. Poczekam tydzień i pójdę jak godziny zmienią albo do multikina. Nie rozumiem czemu ten dubbing tak promują przecież tego oglądać się nie da:)

Odnośnik do komentarza

 

Nie rozumiem czemu ten dubbing tak promują przecież tego oglądać się nie da:)

 

Bo 80% osób mając do wyboru napisy lub dubbing wybiera to drugie. Kasa, kasa, kasa. Tyle w temacie.

Nie kwestia kasy IMO tylko fakt, że ludzie wciąż mają coś do filmów z napisami. Najpopularniejsze argumenty to

 

- napisy są za szybkie

- nie chodzę do kina żeby czytać

- łatwiej się ogląda z lektorem / dubbingiem

 

No i mój ulubiony

 

- Jak patrzę na napisy na dole ekranu nie ogarniam co się dzieje w kadrze

 

Może niebawem TVP wprowadzi zapowiadane zmiany i zacznie promować naukę / poznawanie języków obcych dzięki emisji filmów z napisami.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Sureq się chyba z choinki urwał. Przecież młodzież to analfabeci, a z angielskiego najlepiej im wychodzi powiedzenie "hamburger". Przez ostatnie 10 lat nastąpił taki regres umysłowy wśród ludzi poniżej 20 roku życia, że można nad tym jedynie zapłakać. Kiedyś ciućmoki to jeszcze przeczytały fotostory w popcornie, a dzisiaj wszystko jest na filmikach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...