Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Od kiedy dub jest obowiązkowy?

 

Film ma kategorię PG13 i pod tą kategorię wiekową jest robiony polski dubbing ewentualnie pod osobników w "creshu" z imieniem na literę "J" :pawel: w kinach normalnie będą wyświetlane wersje z napisami :cool: Pozdrawiam :lapka:

 

 

ten zwiastun z polskim dubbem był już z miesiąc temu na forumku

 

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

Rayos, premiera filmu Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów odbędzie się w Polsce 6 maja. Przyszła środa to dopiero 4 maja, więc niestety nie będziesz mógł wtedy obejrzeć filmu, ale będzie to możliwe w środę za dwa tygodnie, 11 maja. Mam nadzieję, że pomogłem. Życzę miłego seansu, koniecznie opisz potem swoje wrażenia :)

Odnośnik do komentarza

Opinia na szybko, może jak się prześpię, to ochłonę, ale obecnie uważam Civil War za najlepszy film Marvela. 

 

Absolutnie wszystko tu dla mnie zagrało:

- poważniejsza tematyka wyszła bardzo dobrze. Skończyło się śpiewanie peanów o wspaniałości superbohaterów, a udało się przy tym zachować jednocześnie charakterystyczny sarkastycznie-komediowy styl poprzednich filmów i to nie na siłę, jak np. w drugich Avengersach.

- bracia Russo pokazują, że doskonale wiedzą co zrobić z taką wielką obsadą i byli idealnym wyborem na reżyserów Infinity War. Pierdyliard silnych, konkretnych charakterów, a nie ma w tym żadnego chaosu i każdy ma swój popisowy moment i wystarczająco czasu na ekranie.

- wiedzą też jak nakręcić za(pipi)iste sceny akcji - mniejsze, czy większe, łącznie ze świetnym, całkiem świeżym pościgiem po Bukareszcie.

- Spider-man jest fantastyczny, kto się bał o tego dzieciaka niech przestanie. Jest to bardzo ciekawe, autentyczne podejście do postaci, którego brakowało w poprzednich wersjach. Peter Parker ma zaje.biste teksty, nie jest popychadłem, wręcz przeciwnie, radzi sobie doskonale pomiędzy resztą ekipy. A sceny pomiędzy Hollandem, a Downey'em są jednymi z najlepszych momentów filmu.

- Black Panther w sumie też dobrze wypada, chociaż jego debiut zdecydowanie przyćmiony jest zaje.bistością Spidey'ego.

 

 

e:

Aha, dla porównania, to przed tym seansem za najlepszy film Marvela uważałem (i tu bardzo ciężka decyzja) albo pierwszego Iron Mana albo Winter Soldier. 

Edytowane przez Hela
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...